جیز تلاش برای حفظ بهار خوش بینی با زوم ‘happy hour,’ افزایش تعامل

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

مانند بسیاری از محل های کار در COVID-19 عصر تورنتو بلو جیز استفاده کرده اند به طور منظم زوم تماس های تصویری را به ماندن متصل در طول بیماری همه گیر.

مدیر چارلی Montoyo به تازگی ارائه شده تغییر دهید تا کار “ساعت خوش”با مضمون کنفرانس تلفنی به مخلوط. که منجر به طرح به بازیکنان اتصال برای تماس تصویری از خود را به آن لذت ببرید همیشه در ارتباط ماندن و حفظ حرکت پس از پربار بهار در Dunedin, Fla.

“فرهنگ ما عالی بود بهار ما آموزش عالی بود و ما نمی خواهید برای متوقف کردن که,” Montoyo گفت: روز شنبه در یک کنفرانس تلفنی.

آبی جیز شد پر از خوش بینی پیش از سال 2020 مبارزات قبل از همه گیر بسته همه چیز را به طور نامحدود. یک جوان هسته لنگر توسط ولادیمیر Guerrero جونیور, کون Biggio و بو ❄ تکمیل شد چند فصل حرکت می کند که مهمترین آنها امضای آس Hyun-Jin ریو.

تورنتو فصل به طور منظم نیست شروع به برنامه ریزی مارس 26 و هیچ شرکت شروع تاریخ در افق اگر چه ایده هایی هستند که شناور برای بازگشت بالقوه در برخی از نقطه در این سال توجه به همه گیر تحولات است.

یک گزارش امکان است که به صورت بازی به بازی می شود در خالی استادیوم ها در انتخاب مکان. اما Montoyo گفت که خیلی زود به حدس و گمان در مورد این برنامه.

“من فقط دوست دارم این واقعیت است که لیگ اصلی بیس بال و اتحادیه می آیند تا با ایده های مختلف و من فکر می کنم که فوق العاده است,” او گفت:. “بنابراین من را ترک خواهد کرد این برنامه به آنها.

“تمرکز من این است که کار من با Blue Jays و مطمئن شوید که ما در حال حمایت از بازیکنان ما بنابراین ما می تواند هر زمان که آماده است که زمان می آید.”

Borucki ‘ساختمان شدت’

Montoyo آیا ارائه به روز رسانی در پارچ Ryan Borucki بود که تعطیل در ماه فوریه به علت درد آرنج. 26 ساله و چپ دست که تحت عمل جراحی در ماه اوت گذشته به حذف استخوان مهمیز خود را از سمت چپ آرنج از سر گرفته شده است پرتاب در فلوریدا.

“او ساختمان با شدت و حجم و او احساس می کند بزرگ” Montoyo گفت. “موانع.”

آبی جیز شده اند که بازسازی بیش از چند سال گذشته به پایان رسید و چهارم در لیگ آمریکا در شرق 2019 با 67-95 رکورد.

تورنتو نوشته شده 12-6 علامت در گریپ فروت, بازی لیگ قبل از فصل قبل بود و تعطیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>