جف Petry نمرات OT برنده برای کمک به حبس دفع طوفان’ دیر شارژ

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

این Canadiens می دانم که آنها نیاز به کار بر روی تامین امنیت منجر پس از هدر دادن یکی دیگر در روز شنبه.

مونترال منفجر سه هدف منجر شود اما برگزار شد برای 4-3 به پیروزی Carolina Hurricanes در جف Petry را اضافه برنده است.

این پنجمین بار متوالی بازی اصلی که در آن Canadiens قادر به محافظت از چند هدف کوسن (1-2-2).

“ما شده اند خوب با آگهی” گفت: Brendan گالاگر که به ثمر رساند و اضافه شدن کمک کند. “ما باید کار را از طریق این و یاد بگیرند که به بازی با سرب. ما بهتر است امشب. ما تهاجمی تر. اما در همان زمان سه pucks هنوز هم تا پایان در پشت ما net.

سازمان دیده بان | Petry نمرات OT برنده به عنوان حبس کردن طوفان:

مونترال لبه های کارولینای 4-3 با جف Petry را اضافه برنده است. 1:23“شما باید دو هدف منجر شود و یا سه گل برتری آنها نیاز به قفل شده است.”

پایین 3-0 در دوم, ‘نی ها (35-24-5) رو یکی که پشت Haydn فلوری انداخت جن در شبکه از نقطه ای که در بر داشت راه خود را از طریق یک زن و شوهر از بدن و تحت چارلی لیندگرن دستکش در 7:45.

جوئل Edmundson از آن ساخته شده 3-2 در 1:14 سوم هنگامی که مچ دست خود را به ضرب گلوله از خط آبی افزایش یافت و به بالای گوشه ای از net. آندره Svechnikov شد غربالگری لیندگرن در بازی.

پس از عقب و جلو, سوم, جاستین ویلیامز گره خورده بازی برای کارولینای 1:17 باقی مانده در ساعت توسط منحرف Edmundson نقطه ضربه.

Canadiens مرکز فیلیپ Danault (24) جشن یک هدف با هم تیمی. (پیتر McCabe/کانادا مطبوعات )

Petry ذخیره Canadiens (30-28-9) از سوم خود را مستقیما شکست زمانی که او به ثمر رساند 52 ثانیه به OT گوشه بالا در مبارکه.

“این قطعا یک مقدار احساس متفاوت در اینجا اگر ما برای از دست دادن در وقت اضافه, به خصوص با رهبری که در اواخر بازی گفت:” Petry که به ثمر رساند خود را 10 سال است. “این یک حس امداد برای به دست آوردن پیروزی.

“اما ما باید به شکل یک راه برای پایان دادن به آن در قوانین و مقررات. ما باید که killer instinct که ذهنیت است.”

کارولینای goaltending مشکلات ادامه با جیمز ریمر (پایین تنه) و پتر Mrazek (تصادم) مجروح هفته گذشته در تورنتو است.

پشتیبان goaltender آنتون Forsberg که همچنین در روز جمعه اجازه داد سه گل در 20 عکس قبل از کشیده شدن در دوره دوم. الکس Nedeljkovic متوقف 18 مستقیم عکس در امداد قبل از Petry در وقت اضافه به ثمر رساند.

در ضمن لیندگرن ساخته شده 27 موجب صرفه جویی در اولین شروع خود را پس از Feb. 4 — یک 5-4 در ضربات پنالتی پیروزی در نیوجرسی. کری قیمت کردم شب بعد از بازی 11 بازی متوالی.

Montreal Canadiens goaltender چارلی لیندگرن ساخته شده 27 موجب صرفه جویی در اولین شروع خود را پس از Feb. 4. (پیتر McCabe/کانادا مطبوعات )

“من در بر داشت لیندگرن خوب بازی گفت:” کلود ژولین. “وجود دارد مقدار زیادی از ترافیک در مقابل او را در اهداف خود. او ساخته شده برخی از بزرگ موجب صرفه جویی به خصوص در ثانیه مرگ.

“من کاملا مطمئنم که شما در حال رفتن به او را دوباره ببینم. هدف این است که به سوار شدن قیمت به زمین. هدف به عنوان شما را دیدم امشب این است که به چارلی این فرصت را به بازی در اینجا. و اگر او به خوبی ایفا می کند چرا که نه.”

به حبس پرواز از دروازه به دنبال پایان خود را به ترمز.

آنها منجر شد 8-0 در عکس زمانی که فیلیپ Danault کامل خوب بازی عبور از linemates توماس تاتار و گالاگر به اسلاید جن پنج سوراخ در Forsberg.

مونترال آغاز دوره دوم با مشابه انرژی برای اولین بار به ثمر رساند و دو بار در عرض 17 ثانیه به یک 3-0 منجر شود.

سلطه سرمایه گذاری در تقلا در مقابل Forsberg برای خود هدف چهارم در عنوان بسیاری از بازی ها در 3:46. با طرفداران هنوز هم تشویق برای سلطه را هدف گالاگر اخراج یک تایمر بر روی یک تک به تک از تاتار در 4:03 به پایان Forsberg شب.

تاتار ثبت سه کمک برای حرفه ای-بالا 61 امتیاز.

“ما نمی توانیم چیس بازی گفت:” جانباز ویلیامز که گل سوم خود را از این فصل است. “تعقیب و گریز و تعقیب و گریز و تعقیب و گریز. آن را خسته کننده. ما به فوریت از شروع بازی فقط به بهتر خواهد بود. این فقط یک روانی چیزی.

“گاهی اوقات شاید شما به ترفند ذهن خود را به فکر می کنم شما یک هدف برای شروع بازی است.”

این طوفان در حال حاضر یک نقطه در پشت کلمبوس برای دومین وحشی-کارت نقطه در کنفرانس شرق با دو بازی در دست است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>