جف جلسات در تلاش است برای پیروزی های قدیمی خود را بسازید و حرکت خود را از راکی تصدی به عنوان دادستان کل. اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی خواهد اجازه دهید آن را برو.

در صبح روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن به نام جلسه “فاجعه” به عنوان برتر کشور مامور اجرای قانون و گفت: جلسات بازدید مغلوب ساختن پیشی جستن “چهار بار فقط التماس من به دادستان کل.” بوسیله حمله به رادیو فردا می آید در طول زمان بحران برای یک آلاباما در سنای اولیه در ماه جولای خوردگی جلسات در برابر سابق Auburn مربی تیم فوتبال تامی Tuberville. برنده خواهد شد و در صورت دموکراتیک بهداشت ، Doug Jones.

جلسه بعد از ظهر روز جمعه موقع توجه کرد مغلوب ساختن پیشی جستن بازگویی 2016 کابینه جستجو اما به آرامی. سابق سناتور آلاباما نمی توانیم به دیده می شود محافظه کاران در دولت خود را به عنوان در تقابل با رئیس جمهور پس از جلسه گفت که او “عظیم تقدیر” برای مغلوب ساختن پیشی جستن و تأیید کرد که او را به او رای.

“من هرگز التماس برای این کار از دادستان کل نه چهار بار نه یک بار نه همیشه. رئیس جمهور به من پیشنهاد کار من آن را در زمان من ایستاده بود تا برای حقیقت و انجام شده در بالاترین سطوح” جلسات در بیانیه ای گفت.

او اضافه کرد که او recused خود را از روسیه بررسی دلیل وزارت دادگستری قانون و گفت: اگر او نبود “آن شده اند که یک فاجعه برای حکومت قانون و برای رئیس جمهور.” مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا به شدت انتقاد کرد جلسات برای recusing خود را از پروب و نه دفاع از او را بیشتر با شور و نشاط.

جلسه اول بود سناتور به تایید تهمت و چهار دوره سناتور بود wildly محبوب در آلاباما قبل از دادن صندلی خود را برای تبدیل شدن به دادستان کل. در سال 2014 او اساسا زد unopposed. پس از جلسات پیوست کابینه, ایران با از دست صندلی جونز در سال 2017.

رئیس جمهور روز جمعه گفت که او به جلسات او “بسیار متوسط ،

“او بسیار بد در نامزدی خود را رسیدگی است. من باید بدست خلاص شدن از شر او وجود دارد. او می داند که کمتر در مورد روسیه از من” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “فاکس و دوستان”. “جف فقط بسیار ضعیف و بسیار غم انگیز است. و هنگامی که نام روسیه ذکر شده بود فقط کلمه روسیه به جای اینکه یک مرد و گفت: این یک جعل او recused خود را.”

جلسات گفت: اگر او تا به حال انجام داده است که پس از آن رئیس جمهور را نداشته اند “به طور کامل تبرئه,” احتمالا اشاره به ویژه سابق مشاور رابرت مولر گزارش سنا و مجلس رای به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن از خانه را استیضاح اتهامات عنوان شده علیه.

“من نمی خواهد شد و نه شکستن قانون است. در این زمینه من با این موافق اواخر Tom Petty معروف lyric: ‘شما می تواند ایستادن من در دروازه های جهنم اما من نمی خواهد به پایین.'” جلسات گفت: در روز جمعه.

جلسات ممکن نمی خواستم به عقب نشینی در روسیه بررسی, اما او نیز نمی تواند به استطاعت رفتن پا به پا با مغلوب ساختن پیشی جستن. و تهمت بوده است سیگنالینگ او مایل به مخزن جلسات’ پیشنهاد برای به دست آوردن صندلی خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین فرستاده جلسه نامه ای در ماه مارس او را متهم به “گمراه کننده” ترویج ارتباط خود را به ناروا و با استفاده از میلر به “توهم ادعای اینکه شما به رئیس جمهور تهمت #1 حامی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر