جنیفر جونز به یاد می آورد جشن نهایی پیچش یا حلقه زنی رویداد با پدر او

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

جنیفر جونز می گوید: این یکی از احساسی ترین لحظات از او نامی پیچش یا حلقه زنی حرفه ای — یک تلاقی حوادث به ظاهر بخت همزمان با یکدیگر است.

جونز’ یخ بازی برنده شده بود 2018 Scotties در غالب مد از دست دادن تنها دو بار در تمام مسابقات. این بود که او ششمین قهرمانی به تساوی کالین جونز برای رکورد ملی.

تمجید دنبال 2019 رویداد در کلگری. جونز پیروزی طاقی او را به دوم تمام وقت در این مسابقات از قلب برنده لیست. او در حال حاضر نشسته در 200.

سپس یک TSN پنل پخش خبرنگاران و بالا بیگودی رای دادند وینیپگ بومی بزرگترین کانادا زنان curler از همه زمان. جونز به خاطر جشن لحظه با پدر و مادرش در AirBnB در کلگری.

آن خواهد بود که آخرین بار جونز’ پدر لری, تماشا او را به حلقه در فرد است.

“من به یاد داشته باشید در حال بازگشت به جایی که آنها اقامت داشتند و او به من گفت: ‘شما خیلی خوب در پیچش یا حلقه زنی, سوگند ملایمی?'” جونز گفت: CBC Sports’ آناستازیا Bucsis در خود بازیکن صوتی پادکست در روز سه شنبه. “‘بد نیست بابا.’ و این یکی از آخرین خاطرات من با پدرم بنابراین من همیشه به یاد داشته باشید که بعد برای بقیه زندگی من است.”

لری جونز درگذشت 21 مه سال 2019 در 80 سال است. جنیفر می گوید که پدر او که برای اولین بار قرار داده و او را بر روی یخ و تدریس خود را در مورد پیچش یا حلقه زنی.

“او کسی است که تا به حال این عشق از پیچش یا حلقه زنی بود که عفونی در تمام خانواده من و که من فکر می کنم او زندگی می کردند vicariously از طریق من هر بار که من بازی” جونز گفت.

برای شنیدن گفتگوی کامل با جونز و Bucsis اینجا کلیک کنید برای گوش دادن به فصل برتر از خود بازیکن صوتی پادکست در حال حاضر انتشار قسمت جدید بارگیری در این هفته.

جونز 45 نیز برنده طلای المپیک در سال 2014 بازی ها در سوچی. او گفت: او یک بچه خجالتی, اما آرامش بر روی یخ.

“من عاشق بوی یخ. من عاشق این احساس من بود که من در خارج وجود دارد. من احساس مثل من امن بود و من در خانه بود و به همین دلیل من” جونز گفت.

بنابراین کانادا زنان پیچش یا حلقه زنی بز نام مورد حمل آن با یک اشاره از طنز.

“من شروع به پیچش یا حلقه زنی چون من عشق را به بازی و از آن یک خروجی برای من و پس از آن همه ناگهان به رسمیت شناخته شده به عنوان یکی از بزرگترین در تمام دوران آن دیوانه. آن را به ذهن ترا درهم میشکنند برای من” جونز گفت.

تلاش می شود بهترین

برای جونز لحظه و عنوان شد بیش از حد دشوار است برای آشتی دادن ، در واقع او می گوید که ممکن است هرگز اتفاق می افتد.

جونز ازدواج به همکار pro curler برنت Laing. زن و شوهر, پخش مخلوط دو برابر هم. آنها دو بچه – ایزابلا 7 و Skyla, 3. آن ایزابلا که با چکش خانه به مادرش چه که TSN نظرسنجی واقعا به معنای.

ایزابلا این خبر را شنیده و خواسته در ساده ترین شرایط: “آیا شما یکی از بهترین تا کنون از همه؟” مادر پاسخ داد که بله این چیزی است که آنها رای دادند.

“خب من میخوام بهترین چیزی است که یک روز مادر” ایزابلا پاسخ داد.

سازمان دیده بان | جونز برنده رکورد بستن 6 Scotties عنوان:

جونز و تیم Manitoba ضرب و شتم تیم کارت های وحشی در فوق به پایان می رسد به نفع خود 2018 Scotties قهرمانی در Penticton, سال قبل از میلاد. 1:27

سالمند جونز گفت که همه دیدگاه او مورد نیاز است.

“بنابراین من ببینید که چگونه ما می تواند مدل های نقش و مربیان برای بچه های ما و اگر در برخی از راه های کوچک است که کمک می کند تا او را در رسیدن به یکی از رویاهای خود را, سپس آن را تقریبا مانند یک رویا به حقیقت می پیوندند برای من” جونز گفت.

برای لری جونز و جنیفر جونز و در حال حاضر ایزابلا جونز, پیچش یا حلقه زنی است که امور خانواده است.

و بنابراین به لری می شود وجود دارد برای جنیفر به قبول این عنوان به عنوان بزرگترین کانادا زنان curler و ایزابلا به اذعان معنای واقعی که bestowment البته طلای المپیک مدال خواهد بود احساسی است.

“برای [پدر] آن را فقط تماشای دختر خود را به انجام آنچه او دوست داشت را انجام دهد. و سپس هنگامی که او منعکس گاهی اوقات او می خواهم تکان دادن سر خود را و می گویند: “من نمی توانم باور همه که شما انجام داده ام'” جونز گفت.

“بنابراین من فکر می کنم او آن را درست مثل هر پدر و مادر فقط از دیدن بچه های خود را خوشحال و دیدن رویاهای خود را به حقیقت می پیوندند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>