منt را ایمن می گویند که جنیفر لوپز برنده سوپر باول. در واقع این گزارش نشان می دهد که او نیز برنده آیووا انجمن جدید فصل نقاب خوانندهو جایزه اسکار برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن با داشتن فجیع توبیخ برای نامزدی. این درک من که یکشنبه آینده آکادمی جوایز برنامه تلویزیونی است که برنامه ریزی به عنوان یک 3.5 ساعته عذرخواهی به ستاره.

با او جشن کار در زرنگکه برجسته لوپز اجرای یکی از مهمترین شاهکارهای ورزشی هر بازیگر است متعهد به سینما (آن را فقط اتفاق افتاده بود, خروس بزرگ) این نتیجه گیری از یک آمار اقامت در لاس وگاس و جمعی جهانی در حیرت که این سه گانه را تهدید می توانید مدیریت به عنوان در بالای بازی خود را در حالی که به دنبال به طوری دیدنی در سن 50 12 ماه گذشته دیده می شود جزر و مد در حال تغییر شیفت در تقدیر از ستاره.

انفجار مانند یک توپ انفجار آتش مشعل لوپز تبحر در سراسر Super Bowl Halftime Show مرحله اطمینان حاصل کرد که او سال نقطه عطفی بود مربوط نیست فقط با یک علامت تعجب اما یک چشمک زدن در خیره کننده نئون به طوری که عهد به استعداد او می تواند از فضا دیده می شود—که مسلما آن بود یکشنبه شب.

پر انرژی رقص-مجموعه سنگین از لوپز و co-سرمقاله روزنامه, شکیرا—مسحور در حق خود او اگر تحت الشعاع قرار توسط حوزه لوپز ستاره قدرت و پس از حمله رستگاری روایت—به نظر می رسید به پرداخت ادای احترام به فرفره مقدس به عنوان یک پلت فرم. بیشتر مردم به تماشای Super Bowl Halftime نشان می دهد از هر چیز دیگری پخش در جهان در هر سال داده شده و دو لاتین هنرمندان افزایش سطح بازی خود را برای دیدار با آن استراتوسفر برسد.

به دنبال بازگشت در اخیر حاصل کار دو مجموعه قرار داده شده توسط دوست دارد از مارون 5 و جاستین تیمبرلیک, اواز یا موسیقی دو نفری سیمانی روند از هنرمندان با قرار دادن در آنچه به نظر می رسد به توان بی نهایت بیشتر کار و سرمایه گذاری در قرار دادن در یک نمایش-توقف نمایش پیوستن به صفوف از لیدی گاگا و بیانسه که قرار داده اند مشابه تعریف ویترین استعداد.

که شکیرا و لوپز را به مجموعه تزريق خیلی لاتین استعداد و از همه بیشتر محرک برای آن مهم است نه فقط به دلیل آن که در این سال سوپر باول صورت گرفت—در میامی—اما به دلیل فرهنگی و سیاسی آن را گرفت.

همه چیز شروع با شکیرا سرعت از طریق آمیزه ای از ضربات شروع با دستکمگرفتهشده “او گرگ” حمایت ارتش از رقصندگان تمام پیوستن به کلمبیا خواننده در علامت تجاری عملا غیر انسانی حرکت امضا: دستکاری او تنه به عنوان اگر او یک تندیس ضربه بودن در انیمیشن توقف حرکت.

وجود حلقه رقص و رقص سالسا و یک مرد مجهز در چند رول از رینولدز بسته بندی فویل آلومینیوم رپ به عنوان او رقصید برخی بیشتر.

در یک نقطه غم انگیز ارکستر زهی ضربه مرحله—شما می دانید چه هر کس می خواهد از یک Super Bowl Halftime Show—اما آن را تبدیل به گرم کردن برای شکیرا ریز بر روی یک گیتار الکتریک است که بدون یک اشاره از طعنه دقیقا همان چیزی است که هر کس می خواهد از یک Super Bowl Halftime نشان می دهد.

که گفت:, شکیرا hips don’t lie, و نه می تواند I. عملکرد او کاملا سرگرم کننده به تماشای اما آن را صرفا جرقه که روشن دینامیت. که دینامیت بود J. Lo.

او شروع به خود را بخشی از مجموعه ای نشسته در بالای یک استریپر قطب که ممکن است به عنوان به خوبی بوده و انگشت وسط قرار به طور مستقیم در Academy of Motion Picture Arts and Sciences.

آن است که یک نظریه رایج در میان جوایز صاحب نظران که لوپز تصویب شد بیش از یک نامزدی اسکار برای او کار در زرنگ چرا که این فیلم به کارگردانی یک زن و از طریق ضربه زن زل زل نگاه کردن نیست, در نظر گرفته “یک اسکار فیلم.” (کشش و کارگران جنسی هستند و تنها اسکار-ارزش زمانی که نر مدیران ساقه آنها را می بینید.) یکی دیگر از نظریه رایج این است که او در میان بسیاری از تلفات سیستمیک مقاومت نسبت به تنوع.

اگر اندکی از حقیقت به هر کدام از این فرضیه لوپز عملکرد یکشنبه شب نهایی شد vindication. از آن استریپر قطب او بلافاصله پس از نقل مکان به یک hard-hitting تفسیر خود رسید “جنی از بلوک.” آن سخت است برای خواندن به بیانیه ای که در اینجا ساخته شده: اسکار nod یا نه من هنوز Jenny from the block—و جنی از بلوک یکی از بهترین اجرا های زنده در این بازی است.

برای همه اخراج در طول سال ها لوپز خواننده—لیدی گاگا خودش انداخت برخی از سایه در این راستا در این هفته—لوپز آمیزه ای از بازدید یکی از کسانی که سرگرم کننده حرفه ای پوشا یادآور فقط چگونه بسیاری از پاپ-رقص آهنگ خواننده واقع است و فقط چقدر دوست دارید هر یک از آنها.

لوپز “چیز” البته رقص او. مقدس جهنم. او را به زمین انداخت choreography.

“Ain’t It Funny” بود که فیزیک-هجوم و هیجان. او را زنده عصا از “حق” موزیک ویدیو های شاخ و سنگین معمول پس از عفونی, من عملا پاک همه Cheeto و گرد و غبار پیراهن من در حالی که نشستن-swiveling باسن من به همراه آن از روی نیمکت. “Waiting for Tonight” انجام شد در حالی که او قطب رقصید فراخوانی او زرنگ حمله برای بار دوم.

لوپز آمیزه ای از بازدید یکی از کسانی که سرگرم کننده حرفه ای پوشا یادآور فقط چگونه بسیاری از پاپ-رقص آهنگ خواننده واقع است و فقط چقدر دوست دارید هر یک از آنها.

این یک طعنه زدن برای اطمینان: یک زن داشتن او تمایلات جنسی و قدرت و استعداد در وجود یک سازمان است که قادر به پرداخت آن با توجه. من فکر نمی کنم او دقیقا شجاعانه, Laura dern, Kathy Bates یا فلورانس Pugh به اثبات آنها می تواند رسیدگی به چنین نیرومند feat. اما من هم فکر نمی کنم او نه انجام آن.

بود همه چیز کامل است ؟ به سختی. به خصوص زمانی که شکیرا انجام شد, از آن آسان بود به استوک سیتی شک و تردید که آیا خواننده شد زندگی می کنند. وجود دارد بدون شک خواهد بود منتقدان جرم میزان تمایلات جنسی بر روی صفحه نمایش از هر دو اجرا در یک “رویداد خانواده.” و J. Lo تصمیم به 11-year-old daughter آواز خواندن در یک mash-up از “Born in the U. S. A.” و جایزه گرمی نامزد دریافت جایزه “بیایید با صدای بلند” دلگرم کننده بود اگر کمی بستنی قیفی. (که در این شعر به “Born in the U. S. A.” بودند سونگ بیش بصری لوپز با افتخار نمایش پورتوریکو پرچم اما عمده لحظه.)

اما هنگامی که لوپز در زمان به عقب و پمپ کردن حجم خود را در “بیایید با صدای بلند” یک آهنگ که در اصل یک برنج-گروه انفجار سروتونین چیزهایی که حق داشتند در مسیر برگشت.

ممکن است یک غریزه به overpraise لوپز عملکرد یکشنبه شب به خصوص از طرفداران هنوز شعرم از اسکار نظارت. (این نویسنده با افتخار بالا می برد دست او است.) و حتی ممکن است یک کمی از نفاق در قرار دادن بسیار اهمیت بر روی صحنه کنسرت توسط NFL در سوپر باول.

همه ما باید کمی ترسو بودن همدستی در سوپر باول هیاهو. آیا این غیر از یک سیستمیک-نژادپرستانه موسسه در مرحله یک نظامی مجلل غرق در کالا و سرمایه داری است که در آن آمریکایی ها ریشه برای رشد مردان برای زدن بدن خود را با هم در حالی که همه ما عمدا چشم پوشی از نظر علمی ثابت شده ترومای مغزی ما را قادر می سازد—همه قطع شده توسط یک performatively فراگیر حاصل کار دو تیم منظره و تعقیب کردن با جنی مک کارتی جیغ-شاید اگر یک فرد به آواز خواندن یک آهنگ در یک تب رویای فیل صحنه و لباس است که احتمالا اپرا وینفری.

این همه bookended توسط بی مبالات مرزی morose نمایش میهن پرستی و مردسالاری-تحریم هيجان مردان مجاز به گریه چرا که به خوبی آن را برای ورزش کشور است. Ex-post-عملی تجزیه و تحلیل همه چیز مراکز به تعداد مرغ بال و برش پیتزا مصرف می شود. این یک پرتره از امریکا در یک کلام و دقیقا یک چاپلوس یکی.

اما در حالی که زمزمه ناچیز مقاومت به مشکل پمپ و شرایط هنوز هم وجود دارد یک رویداد فرهنگی به تشریح و این دقیقا چیزی است که J. Lo و شکیرا تولید: یک رویداد.

این نادر است که به صورت زنده از تلویزیون برگ شما این واقعه مسرور عملا نفس با شور و هیجان بیش از آنچه که شما فقط شاهد چیزی so damn سرگرم کننده شما خود را قرار nachos در و شاید حتی جلوگیری از به tweeting.

عظیم لبخند که لوپز را دیدم بعد از این همه چیز به این نتیجه رسیدند همه چیز را گفت. او آن را به میخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de