جسیکا Furlan تعقیب 2020 المپیک پس از غلبه بر آسیب

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

جسیکا Furlan همه به خوبی می داند که جاده به بازی های المپیک می تواند طولانی و خسته کننده.

Furlan, 29, رشد, در, Regina که در آن او را کشف عشق او را برای در حال اجرا است. در اصل یک بازیکن بسکتبال او در زمان عبور از کشور آموزش به عنوان یک راه برای به دست آوردن اضافی مطبوع اما به سرعت کشف و علاقه واقعی او را — اسبدوانی.

پس از دبیرستان او را گرفت استعدادهای جنوب مرز به اجرا اسبدوانی برای دانشگاه نبراسکا یک NCAA division یک مدرسه.

Steeplechase is a 3,000-meter obstacle race consisting of 28 barriers (hurdles) and 7 water jumps
اسبدوانی یک از 3000 متر مانع مسابقه متشکل از 28 موانع (موانع) و 7 آب میپرد ایو Longpre

سریع به جلو به 2015, Furlan شد رقابت در اولین مسابقه فصل در دانشگاه استنفورد. طول نهایی دور او احساس احساس خنده دار در پای او را پس از فرود در یکی از آب میپرد اما او بالا و تحمل درد و آدرنالین شد به اندازه کافی به او فشار از طریق خط پایان.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این مسابقه را تا پایان بودن او سریع ترین بازکن المپیک و مسابقات قهرمانی جهان-مقدماتی زمان.

پس از او تا به حال بدست او پس از مسابقه خیرگی او متوجه یک درد مشقت بار در پای او. “من سعی کردم برای خنک کردن و تنه زدن” او گفت:. “من واقعا نمی توانست راه برود و بدون درد است.”

سی تی اسکن نشان داد که او تا به حال یک شکستگی استرس در پاشنه است. او استراحت شش تا هشت هفته قبل از از سرگیری آموزش خود را در شهر فینیکس, آریزونا.

در حالی که پای خود را احساس بهتر است اما پس از آن درد بازگشت و به طور ناگهانی بدتر شده است.

“استرس شکستگی شده بود,” او گفت:. “این احتمالا هرگز شفا چون من تا به حال برخی از بافت بین دو استخوان در پای من است که نمی اجازه دهید آنها را به حرکت گذشته یکدیگر را به درستی” معلوم شد که او تا به حال یک مادرزادی استرس شکستگی که در آن دو استخوان در پا او را به هدف قرار دادن هر یک از دیگر تا زمانی که شکسته.

Stress fracture on Furlan’s foot.
شکستگی استرس در Furlan ، جسیکا Furlan

“این چیزی است که من نمی توانستم مانع است. بافت از کسانی که دو استخوان را در آنجا بوده ام … پس من متولد فقط ساختمان در طول سال. آن را فقط اتفاق افتاده است که شکستگی اتفاق افتاده در زمان نا مناسب.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

با تابستان 2016 بازی های المپیک در ریو دو ژانیرو در اطراف گوشه آسیب در نهایت او را به سبب از دست دادن بازی.

ادامه مطلب: کانادا, فوتبال زنان, تیم امنیت نقطه در سال 2020 توکیو در بازیهای المپیک تابستانی

دلخراش بود برای او را به قبول او بود که نمی خواهید به قادر به رسیدن به المپیک هدف آن فصل. “آن را مستقیم بد شانس” گفت: Furlan.

در پاییز سال 2016 او عمل جراحی بر روی پای خود را در امیدوار است از دوره نقاهت به طور کامل به بازی های المپیک 2020 یک شات. “من تا به حال عمل جراحی چون من می خواستم به این تیم المپیک. من احساس می کنم هنوز اهداف و دستاوردهای بار است که من تا به حال برخورد کند و در عین حال که من هنوز هم قادر به هدف قرار دادن. بدون عمل جراحی که یک گزینه بود,” او توضیح داد.

ادامه مطلب: Andre De Grasse میزبان تعطیلات کلاسیک در مرخم پیش از بازی های المپیک 2020

پزشکان, اصلاح کرده, کردن هر دو استخوان ها و در زمان تحریک کننده بافت در Furlan ، دو پیچ قرار گرفتند در پای او به لنگر و جلوگیری از رشد بافت بازگشت.

او در زمین صفر اما آن را یک فرصت برای یک شروع تازه است.

“بدن او تطبیق با این حرکت جدید الگوهای. او در حال حرکت است که راه او تمام زندگی جبران چگونه است که پا استفاده شد و گفت:” وین Gmitroski او پیگیری مربی و فیزیوتراپیست. “او احتمالا یکی از آرامش بیشتر ورزشکاران که من دیده ام. او یک نگرش بسیار مثبت بسیار خوش بین حتی در زمان تنظیم شده است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

پدر او علامت Furlan گفت: “او بیش از احساس متاسفم برای خودش در عجله بسر می رسانید. او به تماشای تمام دوستان خود را در بازی های المپیک, او گفت: آیا آن را یک تراژدی آسیب و یا هر آنچه در آن است. همه رو یک داستان است.”

Furlan داستان را تبدیل به یکی از رستگاری. او به آرامی شروع به ساخت تا قدرت و استقامت; پیدا کردن تعادل بین صبر و شکیبایی تهیه و پشتکار.

“او به قطع چند ثانیه از او بهترین زمان شخصی که قرار بود در سال 2014 گفت:” Gmitroski. “من اعتقاد دارم که آن را ممکن است و مهم تر از چیزی است که او معتقد است این امکان وجود دارد و یا دیگری او را نمی توان به دنبال آن در اینجا … شش سال بعد.”

Furlan قصد دارد در رقابت در کانادا ملی دو و میدانی قهرمانی در مونترال در ماه ژوئن.

“شده اند وجود دارد کمی شک و تردید برای, مطمئن, اما من آن را دوست دارم” او گفت:. “من کاملا باور دارم که من می توانم این را در بازیهای المپیک آینده تیم است.”

ادامه مطلب: ریو 2016: چگونه ورزشکاران خود صدمه? یک نگاه ورزشی-با-ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>