جت’ بلیک ویلر قدم دور از داخلی و هرج و مرج بازی در جام استنلی مقدماتی

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

مانند بسیاری از پدر و مادر Blake چرخنده و همسرش سام stickhandled مدرسه در منزل و پخت و پز و تمیز کردن — نه به ذکر است داوری اختلافات بین سه بچه خود را —از طریق چهار ماه اول COVID-19 بیماری همه گیر. در حال حاضر Winnipeg Jets کاپیتان در مورد به گام به دور از هرج و مرج داخلی به اسکیت بازی کردن در لیگ ملی هاکی جام استنلی مقدماتی در ادمونتون.

“ما در جنوب فلوریدا در مرکز همه چیز در رفتن در حال حاضر” ویلر به خبرنگاران گفت: از طریق زوم در روز افتتاح اردوگاه آموزشی. “این قطعا یک nerve-wracking و اضطراب چند ماه. “هنگامی که شما فکر می کنم در مورد همه چیز که در جهان — و سپس شما فکر می کنم در مورد رفتن و بازی در یک بازی – گاهی اوقات سخت برای قرار دادن که در چشم انداز است.”

چرخ و جت عمل در وینیپگ آخرین بار صبح روز یکشنبه و پس از آن سوار برای آلبرتا سرمایه برای زمان نامعلومی دوره است. دیگر آنها اقامت عمیق تر خود را به اجرا در تعقیب برای یک عنوان. همه عدم اطمینان باعث می شود آن را سخت برای ویلر برای خداحافظی به سام و بچه ها.

“این بسیار چالش برانگیز است.” “پس از ترک فکر می کردم که همه در سام صفحه است و احتمالا چیزی که من آمدن به شرایط با رتبهدهی نشده است.”

اگر آن را هر گونه تسلی چرخ و جت نمی خواهد که بسیار اوقات فراغت به ruminate. آنها در برخورد با ونکوور کناکز چهارشنبه شب در اولین و تنها نمایشگاه بازی. سپس آنها باز دور مقدماتی شنبه آینده در اولین ویدئو از پنج برابر شعله کلگری.

سازمان دیده بان | CBC Sports’ راب پیزو پیش نمایش جت-شعله های آتش:

در قسمت 5 از 10 راب پیزو شکسته شدن تنها همه-کانادا matchup در صلاحیت دور. 1:11

“کل زمان مکث پس از یک روز من آماده بازی هاکی دوباره گفت:” جت مرکز علامت Scheifele که انباشته 29 گل و 73 امتیاز در 71 بازی در این فصل. “وجود دارد بدیهی است که بسیاری برای مقابله با, اما در حال حاضر که ما در حال بازگشت به هاکی که هیجان — بازی بازی عشق ما هر روز.

“مهم نیست که آنچه در آن است که ما در حال بازی هاکی و ما را وادار به رقابت برای جام استنلی. که رویای نهایی است.”

جت (37-28-6) وارد مسابقات مقدماتی به عنوان یک تیم است که صرف بیشتر از 2019/20 کمپین در حذفی حباب. اما نگاه از نزدیک و وجود دارد دلیلی برای خوش بینی در میان محلی fanbase.

ساخته شده برای این پست از فصل

در بسیاری از راه های جت ساخته شده برای این پست از فصل خود را با اندازه و سرعت جلو. آنها Vezina جایزه فینالیست در دروازه بان کانر Hellebuyck. و خود هسته بازیکنان ارزشمند حذفی را تجربه کنند.

“شما لازم نیست برای توضیح به بازیکنان خود چه برگشتی شبیه” جت مربی پل موریس گفت. “که شما بازگشت دو سال ما تا به حال به. ما واقعا باید از این بچه ها که تا به حال بازی یک بازی حذفی اجازه دهید به تنهایی در حال اجرا است. “اما در حال حاضر ما سال متوالی که در آن رانندگان ما با آن آشنا هستند چگونه برگشتی کار می کنند.”

سازمان دیده بان | CBC Sports’ راب پیزو پیش نمایش غربی round-robin:

در قسمت 2 از 10 راب پیزو بررسی این که آیا این دفاع قهرمان بلوز خواهد آمد از گرد رابین با #1 دانه. 1:16

جت رسیده نهایی کنفرانس غرب در سال 2018 است. میان انتظارات آنها از دست رفته خود را باز دور سری در سال گذشته در شش به St. Louis Blues که در ادامه به برنده جام استنلی. Scheifele برای یک, نمی توانید صبر کنید برای فرصت دیگر.”

‘همه چیز در خط’

این آدرنالین,” او گفت:. “هنگامی که شما را به یک بازی و این سومین دوره این بچه ها که آرام و سرد و جمع آوری شده اما آنها که آدرنالین به خاک سپرده عمیق در داخل آنها که آماده است به بیرون می آیند. “این چیزی است که من به دنبال به جلو به. واقعی-وضعیت بازی با همه چیز در خط و آدرنالین شروع پمپاژ. این چیزی است که من ولع مصرف بیشتر است.”

در سن 33 ویلر متوجه می شود شانس خود را از عمل بالا بردن جام استنلی به احتمال زیاد شماره. با که در ذهن او پس همسر خود را به عنوان او آماده برای برخاست به ادمونتون.

“هنگامی که ما در مورد آن صحبت کردیم در واقع آنچه ما پایین آمد به او می گوید:” نه تنها ترک و بازی فقط سه بازی. خواهد بود که اتلاف وقت است. حداقل من چیزی برای سرگرم کردن من,” او گفت:. “به طوری که نوع که در آن ما به سمت چپ آن را در حال حاضر. “امیدوارم که ما می تواند کمی از یک اجرا و به همه خانه چیزی برای تشویق کردن در مورد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>