جت معامله برای defenceman DeMelo ارسال 2020 3-انتخاب دور به سناتور

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

به Winnipeg Jets اضافه شده در عمق دفاع پیش از Feb. 24 NHL مهلت تجارت با کسب دیلن DeMelo از اتاوا در روز سه شنبه.

سناتور مدیر کل Pierre Dorion برداشت و دور سوم انتخاب در این تابستان پیش نویس از جت همتای کوین Cheveldayoff که تیم روز سه شنبه وارد صفحه اصلی بازی برابر لس آنجلس سه امتیاز پشت آریزونا برای دومین وحشی-کارت نقطه حذفی در کنفرانس غرب با دو بازی در دست است. جت اجازه داده اند دو گل یا کمتر در هر یک از آنها گذشته و نه بازی.

26-در سال DeMelo از لندن, Ont., دارای 10 امتیاز و یک زن به همراه 3 امتیاز در 49 بازی این فصل دوم خود را با اتاوا.

او واجد شرایط برای تبدیل شدن به یک محدودیت رایگان در جولای 1.

“من تعجب نیست زمانی که شما یک هفته خارج [از مهلت] شما نوع از آن را ببینید در حال پیشرفت است که راه در رابطه با تجارت احتمالا اتفاق می افتد” DeMelo گفت: Postmedia. “ما [جت] به تازگی آن را واقعا تیم خوب است و آنها برخی کردم واقعا خوب قطعات جلو با goaltender [در کانر Hellebuyck].

جت’ اولین بازی در مقابل سناتور?

“برای رسیدن به بازی در برخی از بازی های معنی دار پایین کشش با یک تیم برای مبارزه با یک نقطه حذفی با یک سازمان من فکر می کنم بسیار با [سر مربی] پل موریس است یک فرصت بزرگ است.”

این انتظار می رود DeMelo خواهد شد دیدار با هم تیمی های جدید خود در اتاوا که در آن جت باز چهار بازی سفر جاده ای در روز پنج شنبه.

DeMelo هفت اهداف و 64 امتیاز در 259 به طور منظم فصل بازی بیش از پنج فصل با سن خوزه کوسه ها و سناتورها.

او در بخشی از سپتامبر. 13, 2018 تجارت که فرستاده همه ستاره آبی-بوش اریک Karlsson از اتاوا به سن خوزه.

Winnipeg قرار می گیرد defenceman لوکا Sbisa در مجروح رزرو که باز یک نقطه فهرستی برای DeMelo.

اتاوا که دارای هفت میدارد در سه دور اول ژوئن 26-27 پیش نویس در مونترال از جمله یک جفت از اول-سرآمد است و از حذفی تصویر با 20-28-11 رکورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>