جت داستین Byfuglien توافق برای فسخ قرارداد

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

Winnipeg Jets مدیر کل کوین Cheveldayoff بخواهد به یاد داشته باشید زمان خوب با داستین Byfuglien.

درشت defenceman را به خرد کردن بدن, چک, سبک منحصر به فرد خود, ذهن بازی ها در گرم حذفی سری توانایی ragdoll دو مخالفان در خارج از نوعی بازی فوتبال راگبی و پررونق slapshot.

کسانی که خاطرات, اما, نمی, را روز جمعه رسمی فراق از راه هر گونه آسان تر است.

در یک بیانیه مشترک منتشر شده توسط NHL و NHL بازیکنان’ انجمن جت و Byfuglien اعلام کرد که دو طرف باید به توافق دو جانبه فسخ قرارداد آوردن پایان دادن به یک رابطه تیره و تار بین تیم سابق و یک چهره از حق رای دادن.

“این بود که هرگز به نتیجه مورد نظر ما و یا با پایان دادن به داستین,” Cheveldayoff گفت: در یک کنفرانس تلفنی. “اگر آن را جت نوشتن کامل اسکریپت آن را کرده اید به پایان رسید با داستین برگزاری, بزرگ, بزرگ, جایزه نقره ای بیش از سر خود را در مرکز یخ و چشمک زن که لبخند بزرگ.

“اما ما سپاسگزار برای آن زمان است که ما باید با داستین اینجا. او یک نیروی طبیعت و خاموش کردن یخ. او فوق العاده عفونی شخصیت است که شما نمی تواند کمک کند اما مانند فرد است. او نقش مهمی در تیم ما برای مدت زمان طولانی است.”

Byfuglien که راه می رفت دور از $7.6 میلیون ما هر دو در این فصل و بعد دریافت نکرده مالی حل و فصل شده است به یک جزء اصلی با سازمان پس از آن در فصل گذشته در آتلانتا به عنوان Thrashers زیر یک تجارت با شیکاگو در پی Blackhawks’ 2010 جام استنلی پیروزی.

سازمان دیده بان | Bettman صحبت می کند در غیر قابل پیش بینی از NHL آینده:

NHL کمیسر گری Bettman در گفتگو با سی ان ان اندرسون کوپر به بحث در مورد چگونه این لیگ در حال بررسی گزینه ها برای بازگشت در حالی که ورزش جهان باقی می ماند و مکث با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. 3:45

فن های مورد علاقه برای همه چیز ذکر شده در بالا از او چهار بار all-star با Thrashers/جت در حالی که همچنین در خدمت به عنوان یک جایگزین کاپیتان.

اما همه چیز روشن ترش در آغاز این فصل است.

مرخصی

Byfuglien که امضا پنج سال $38 میلیون تمدید قرارداد به اقامت در منیتوبا سرمایه در فوریه سال 2016 شد اعطا مرخصی به دلایل شخصی در اردوگاه های آموزشی.

“ما ملاقات در دفتر من که شب و او به من اطلاع داد او نمی دانست اگر او تا به حال آن را در او برای ادامه بازی NHL” گفت: Cheveldayoff که کاهش یافته است به فاش کردن زیاد در مورد وضعیت قبل از جمعه. “ما متصل دوباره با هم [سپتامبر. 21] و تا به حال یک گفتگو. ما رسیدن به نقطه که در آن ما تا به حال به شروع به ساخت برخی از فهرستی از تصمیمات و [حقوق] کلاه گیری. من از او پرسیدم اگر شده است وجود دارد تغییر دهید. او گفت که او هنوز هم نمی خواهید به بازنشسته, اما هنوز نمی دانید که او تا به حال آن را در او به بازی ادامه دهد.

“من گفت:” نگاه من به حالت تعلیق درآورد ، او درک شده است.”

Cheveldayoff که در رابطه با Byfuglien می رود برای تصدی خود به عنوان یک دستیار جنرال موتورز در شیکاگو گفت: جت مطلع شدند در اوایل ماه اکتبر او در نظر گرفته شده برای از سرگیری کار خود را زیر مچ پا بعد از عمل جراحی که در ماه است.

Byfuglien که Cheveldayoff گفت: نبود ارتباط هر گونه مسائل مربوط به سلامت در طول تابستان و سپس پرونده شکایت از طریق nhl on nbc اعتقاد او باید پرداخت شود در حالی که دوره نقاهت بعد از یک هاکی آسیب است. او rehabbed به ماه ژانویه است ولی نمی ادامه به نقطه ای که او پشت در اسکیت است که در نهایت به ارمغان آورد و به طرف در روز جمعه اعلام خواهد شد.

“ما قطعا در یک زمان در حال حاضر زمانی که همه ما درک می کنیم که همه چیز اتفاق می افتد که گاهی اوقات غیر منتظره” Cheveldayoff گفت. “آن را در مورد چگونه ما را انتخاب کنید به حرکت می کند.

“داستین هنوز باقی مانده در برآورد من یک فرد فوق العاده ای.”

سازمان دیده بان | متی Tkachuk باقی مانده رقابتی در قرنطینه:

آن بوده است بیش از یک ماه پس از NHL قرار داده و در فصل مکث اما متی Tkachuk دارای مقدار زیادی برای حفظ او مشغول است. 4:45

اگر این پایان NHL خط شش پا-پنج 260 پوند بومی روسو, Minn. — یک نیروی غالب است که می تواند بازی دفاع و یا به او یاد می شود او توانایی های منحصر به فرد در یک بازی است که دیده می شود بسیاری از بازیکنان بزرگتر بیشتر سقوط توسط ایستگاه فرعی.

“این نشان می دهد خود را در هاکی روی حس و توانایی خود را برای انطباق” Cheveldayoff گفت. “Buff دوست داشت به بازی بازی در یک راه خاص. او آن را بازی فیزیکی است.”

35 ساله و دارای 177 اهداف 525 امتیاز و 1,094 پنالتی دقیقه در 869 به طور منظم فصل بازی با شیکاگو و آتلانتا/وینیپگ. Byfuglien اضافه کرده است 21 اهداف و 50 امتیاز در 66 حذفی گردش.

“او می تواند ترساندن شما به دلیل حجم اما او واقعا نیست که از یک بازیکن” Cheveldayoff اضافه شده است. “او دوست دارد به بازی با داشتن یک اثر در یک بازی.

“گاهی اوقات وجود دارد در معرض خطر و گاهی اوقات وجود دارد پاداش است.”

Byfuglien غیاب این فصل عظیم بود دو ضربه به یک جت های دفاع نیز از دست یعقوب Trouba تایلر مایرز و بن Chiarot بیش از تابستان است. آنها نه تنها منفی یکی از بهترین بازیکنان اما عدم اطمینان از وضعیت همچنین به معنای Cheveldayoff قادر به استفاده از خالی $7.6 میلیون کلاه ضربه به بهبود تیم خود را.

“شما می توانید نشستن وجود دارد و می گویند [ما] را انجام داده اند و یا این امر را انجام داده است اما در پایان روز همه رو انتخاب” Cheveldayoff گفت. “داستین انتخاب شد به توان واقعی خود را.

“اگر او واقعا آن را ندارد او را به ادامه بازی که احتمالا صادقانه ترین چیز است.”

Winnipeg موفق به ماندن رقابتی در 2019-20 با تشکر در بخش های بزرگ به Vezina جایزه کالیبر goaltending کانر Hellebuyck و در یک نقطه حذفی وقتی NHL متوقف شد آن فصل 12 مارس در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

“من واقعا در واقع بسیار افتخار از این کار این است که مربیان, اما بیشتر از آن است که بازیکنان را به تنظیم” Cheveldayoff گفت. “امیدوارم که ما می تواند ادامه و پایان چیزی است که قطعا یک سال بسیار دشوار است.”

بنابراین ما تا به حال دیدن Byfuglien که در حال حاضر یک عامل رایگان است و می توانید ثبت نام با هر تیم برای فصل آینده, کت و شلوار تا دوباره در NHL?

“تنها یک نفر وجود دارد و یک فرد تنها کسی که می تواند پاسخ” Cheveldayoff گفت. “و داستین.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>