جت goaltender کانر Hellebuyck در میان فینالیست برای Vezina جایزه

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

کانر Hellebuyck از Winnipeg Jets, Tuukka Rask بوستون برونز و آندره Vasilevskiy از Tampa Bay Lightning سه فینالیست برای 2019-20 Vezina جایزه تعلق می گیرد و سالانه به NHL بالا goaltender.

سه نفر اعلام شد جمعه پس از تمام NHL کلی مدیران ارائه برگه های رای در پایان فصل به طور منظم.

Hellebuyck led تمام goalies در حضور (58) عکس روبرو (1,796) صرفه جویی (1,656) و shutouts (شش) و رتبه دوم را در شروع می شود (56), برنده (31) و ساعت (3,268:33).

مادری از تجارت, Mich., تا به حال جت در یک نقطه حذفی در کسب یک نقطه در جام استنلی دور مقدماتی برابر شعله کلگری در ادمونتون در ماه آینده.

Hellebuyck به دنبال تبدیل شدن به اولین netminder از کانادا تیم برای برنده شدن در این Vezina از Carey قیمت Montreal Canadiens اسیر این جایزه در سال 2015.

27-year-old منعکس در رفتن از یک پنجم دور انتخاب در سال 2012 NHL پیش نویس به یکی از بهترین ها در این بازی در موقعیت خود.

“من حتی انتظار برای دریافت پیش نویس بنابراین فقط این واقعیت است که من در این لیست بود که نوع خوب,” او گفت:. “آن را به من داد یک مسیر از یک حرفه بسیار انگیزه.

“این یک لحظه بزرگ و امید ما همچنان به آن را ساخت.”

سازمان دیده بان | خواهد hub شهرستان حباب امن به اندازه کافی است ؟

به عنوان NHL hub شهرهای ادمونتون و تورنتو آماده به میزبان صدها نفر از بازیکنان تمرین برای از سرگیری فصل نگرانی وجود دارد که “حباب” آماده رفتن نیست به اندازه کافی برای جلوگیری از COVID-19. 2:05

Rask کمک برونز پایان با NHL بهترین رکورد این فصل است. او led لیگ در اهداف-برابر متوسط (2.12) و دوم شد و در صرفه جویی در صد (.929).

برونز دروازه بان برنده Vezina در سال 2014 در تنها سال دیگر به عنوان فینالیست.

Vasilevskiy ارسال شده NHL-بهترین 35 برنده, به مناسبت سومین سال متوالی او منجر شده یا بسته شده برای لیگ برتری در این رده است.

برنده خواهد شد اعلام کرد در این کنفرانس نهایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>