جت های تک تیرانداز Patrik Laine “هنوز نوع دور’ از آماده بودن برای بازی اکشن

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

Patrik Laine گفت: در خرداد ماه وجود دارد یک شانس خوب او می خواهم نگاه “وحشتناک” اگر NHL از سر فصل آن تابستان امسال است.

مانند بسیاری از بازیکنان قفل شده است و در طول COVID-19 گیر همیشه بلانت Winnipeg Jets تیرانداز از خفا تا به حال شده است در اسکیت در بیش از دو ماه. او همچنین در تمسخر ایده بنیه در اسکیت.

با اردوگاه های آموزشی در حال حاضر در نوسان کامل هشت هفته بعد و لیگ را راه اندازی مجدد سریع-نزدیک است که احساس عدم آماده بودن واقعا تغییر کرده است.

“هنوز هم نوع دور” Laine گفت: وقتی پرسیده شد که در مورد وضعیت فعلی خود را بازی. “این نوع از سخت به خودم بازی حذفی هاکی در دو هفته.

“اما فقط در تلاش برای ایجاد بیشتر از آن و تلاش به عنوان به خوبی آماده شده که من و به عنوان ما می توانیم… فقط سعی کنید به کار سخت این زن و شوهر بعد از هفته بنابراین ما آماده بود که جن قطره.”

کسانی که بازی های در حال آمدن سریع برای 24 تیم در از سر گیری بازی از جمله دو بازیگری که قرار است برای دیدار با شعله کلگری در تنها همه-کانادا matchup از بهترین-از-پنج دور مقدماتی آغاز Aug. 1 در ادمونتون hub برای نقطه در پست سنتی-فصل براکت.

در حقیقت کل لیگ تقلا برای دریافت تا به سرعت. بعضی از بازیکنان تا به حال دسترسی به ورزشگاه صفحه اصلی و یخ زودتر از دیگران. آن را به سادگی یک واقعیت از زمان.

و همه چیز در نظر گرفته, Winnipeg سر مربی پل موریس گفت: Laine که در نهایت اسکیت بازگشت به خانه در فنلاند نیست به عنوان دور به عنوان وینگر آن را صدا ساخته شده.

“نوع به نظر می رسد دقیقا مانند هر کس دیگری” موریس گفت. “من فکر نمی کنم کسی از راه می رسد که آنها در حال رفتن به در حدود دو هفته. همه ما انتظار داریم که. این بخشی از ساختمان است.”

ساختمان کامل بازی

ساختمان نیز آنچه Laine را با بازی خود را در این فصل قبل از NHL بود توقیف در اواسط ماه مارس توسط رمان coronavirus.

آینده ناامید کننده 50 نقطه کمپین در 2018-19 — او می خواهم به ثمر رساند 80 اهداف و افزود: 54 پاس گل در دو فصل پس از برداشت دوم به طور کلی پشت Auston ماتیوز در سال 2016 پیش نویس — Laine متمرکز شدن بیشتر بازیکن کامل است.

“شما همیشه می خواهید برای دریافت بهتر در همه چیز شما انجام می دهند, اما من فکر می کنم فقط سعی کنید به اضافه کردن برخی از قوام گفت:” 22 ساله. “تفاوت بین بد شب و یک شب خوب — که فاصله — فقط سعی کنید که کمی کوچکتر کنید و سعی کنید برای دریافت بهتر بازی به طور کلی در شکل بهتر است.”

سازمان دیده بان | ادمونتون, تورنتو آماده استقبال از NHL:

به عنوان تورنتو ادمونتون آماده شدن برای میزبانی بقیه NHL فصل سوالات مطرح شده در مورد بازیکن ایمنی و دقت از مزایای مالی برای حباب شهرستانها. 2:01

Laine از دست رفته اردوگاه های آموزشی در ماه سپتامبر در حالی که کار در دو سال $13.5 میلیون ما تمدید قرارداد اما شات از بلوک شروع دوباره پس از این تیم داشتن قرار داده تا 28 اهداف و 63 امتیاز در 68 بازی که این فصل متوقف شد.

“توسعه و رشد” موریس گفت: از آنچه Laine نشان داد از اکتبر تا مارس در مقایسه با سه انتخابات قبلی. “آن را سخت به توضیح دهد که هنگامی که شما یک مرد جوان است که از جمله موفقیت در چیزی خاص مانند اهداف به ثمر رساند. اما در بسیاری از راه او نمی تواند هر گونه متفاوت از هر 18 سال به خصوص که از اروپا است. [NHL] سبک های مختلف هاکی.

“این بسیار متفاوت سطح از بازی. آن اتفاق می افتد بسیار سریع تر است.”

به امید بالا-خط وظایف

موریس گفت: Laine بزرگترین پرش آمد و در 5 در 5 و درک نیاز به کار به عنوان بخشی از یک واحد است.

“وجود دارد یک تکه بزرگ از بازی هاکی که در آن هیچ چیز در واقع اتفاق می افتد مگر اینکه شما لازم نیست کار خود را انجام دهد گفت:” مربی. “او بدست به صورت کاملا کمی بهتر است فقط در انجام این کار نقش بدون جن ،

“اگر او برای اولین بار در forecheck او نیاز به انجام کاری تا چهار بازیکن می تواند حرکت کند. اکثر بازیکنان ماهر و یا منحصر به فرد-بازیکنان ماهر است که شما را به NHL آنها هرگز واقعا به حال آگاهی از آن — که آنچه را که آنها انجام تغییرات چه هر کس دیگری در اطراف آنها می کند.”

لین ساخته شده امواج در طول قرارداد بست که او گفت: یک خبرنگار فنلاندی او سزاوار به بازی با جت’ بهترین بازیکنان یعنی علامت Scheifele و بلیک ویلر.

“من فکر می کنم من قادر به همه نشان می دهد که من قادر به بازی top دقیقه و در برابر بازیکنان” Laine گفت. “امیدوارم من قصد دارم برای گرفتن مسئولیت بیشتر در آینده است.”

موریس در ضمن روشن ساخته است در هیچ زمان او را یک مشکل با Laine نظرات.

“تا به حال من گرفته جرم را که من بوده ام به شدت جرم از 20 سال پیش و در هر سال پس گفت:” جانباز دقیقا از 1600 به طور منظم فصل بازی NHL. “من تعجب می کنم که در بسیاری از اوقات اگر آن را لازم به عظمت. این بچه ها می خواهید بیشتر. آنها می خواهند به بازی ، آنها می خواهند به بازی دقیقه بیشتر.

“بازیکنان بزرگ باید به آن ایمان و اعتقاد خود را که آنها سزاوار به روی یخ تمام وقت.”

که باور مطمئنا هنوز هم وجود دارد برای Laine, حتی اگر آن را ممکن است کمی لرزان در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>