جیم Clyburn: مغلوب ساختن پیشی جستن است و موسولینی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

خانه اکثریت شلاق جیم Clyburn در یکشنبه تشبیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دیکتاتور فاشیست ایتالیا بنیتو موسولینی هشدار داد که مغلوب ساختن پیشی جستن را مقاومت در برابر خروج از دفتر.

کارولینای جنوبی نماینده مجلس و شماره 3 خانه دموکرات گفت: در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” که تهمت گرفته تا “strong-arm تاکتیک است.” مغلوب ساختن پیشی جستن مشتعل داد و بیداد هفته گذشته پس از او شناور ایده تاخیر در انتخابات ماه نوامبر که او فاقد قدرت انجام دهد.

“من فکر نمی کنم او قصد دارد به ترک کاخ سفید” Clyburn گفت: از مغلوب ساختن پیشی جستن. “او قصد ندارد به نمایشگاه و نامحدود انتخابات است. من باور دارم که او قصد دارد به نصب خود را در برخی از نوع اضطراری راه برای ادامه به نگه داشتن به دفتر.”

Clyburn ساخته شده مقایسه تاریخی به موسولینی پس از جلب توجه برای نظرات او ساخته شده در PBS مصاحبه منتشر شده روز شنبه در مقایسه با مغلوب ساختن پیشی جستن به آدولف هیتلر.

روز یکشنبه Clyburn گفت: تهمت بود بیشتر شبیه به موسولینی که رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین “هیتلر است.” موسولینی حکومت به عنوان دیکتاتور ایتالیایی به طول انجامید دو دهه تا زمانی که عزل ایتالیا مواجه فاجعه بار شکست در جنگ جهانی دوم است.

مغلوب ساختن پیشی جستن کشیده شده دو حزبی محکومیت خود را برای پیشنهاد که انتخابات باید به تعویق افتاد. رئیس جمهوری با اشاره به اتهام تقلب نگرانی در اطراف پست الکترونیکی-در برگه های رای.

بینالملل آسا هاچینسون یک جمهوری خواه گفته سی ان ان گفت: “آن را مفید برای رئیس جمهور به فکر کردن با صدای بلند در مد.”

“رئیس جمهور باید قبول نتایج درست مثل رئیس جمهور در گذشته پذیرفته اند نتایج” هاچینسون گفت.

کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع در CBS “چهره ملت” در روز یکشنبه را رد کرد و بحث در اطراف مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات نظرات.

“ما قصد داریم برای برگزاری انتخابات در نوامبر. 3,” مراتع گفت. “و رئیس جمهور این است که رفتن را به نفع خود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>