جیمی کیمل حملات مغلوب ساختن پیشی جستن برای تماس مایک بلومبرگ یک “کل نژادپرستانه’

Category: دیلی بیست Comments: No comments

در سه شنبه شب جیمی کیمل لگد کردن او باز مونولوگ با پرداختن به مغلوب ساختن پیشی جستن گوشت گاو با مایک بلومبرگ ، نامزد حزب دموکرات و واقعی میلیاردر.

“مغلوب ساختن پیشی جستن است و مخلوط کردن آن را با مایکل بلومبرگ گفت: کیمل. “مهر بود و نه در انتخابات در آیووا یا نیوهمپشایر—به جای او مانند 15 تبلیغات در حال اجرا در هر نشان می دهد در هر کانال تلویزیونی اما که به نظر می رسد به کار. با توجه به ملی جدید, نظرسنجی بلومبرگ در حال حاضر در مقام سوم پشت سر برنی و بایدن.”

“اما در حال حاضر او یک مشکل: یک نوار ظاهر شده از 2015 که در آن مایک بلومبرگ سیاهی بحث برانگیز خود را متوقف کند-و-frisk, سیاست,” او اضافه شده است. “این چیزی است که هدفمند جوان سیاه مردان است.”

در واقع توقف-و-frisk بود نژادپرستانه سیاست است که در درجه اول هدف مردم از رنگ و منجر به بسیاری از مشکوک ماری جوانا بازداشت و تباهی از هزاران زندگی می کند. در این نوار که شامل سخنان بلومبرگ ساخته شده در موسسه آسپن در سال 2015 او می گوید: “95 درصد از قتل خود را و قاتلان و قربانیان قتل یک جا M. O. شما فقط می توانید توضیحات و زیراکس آن و با تصویب آن را به تمام پلیس است. آنها مرد هستند اقلیت های 15 تا 25… که درست در نیویورک درست است که تقریبا در هر شهر در آمریکا است. و این که در آن جرم و جنایت واقعی است. شما رو به گرفتن اسلحه از دست مردم که کشته می شوند.”

او ادامه داد: “مردم می گویند” اوه خدای من شما در حال دستگیری کودکان و نوجوانان برای ماری جوانا که همه اقلیت!’ بله این درست است. چرا ؟ چون ما قرار داده و تمام پلیس در اقلیت محله. بله این درست است. چرا وقتی ما آن را انجام دهید ؟ زیرا که در آن همه جرم و جنایت است. و راه شما باید اسلحه از بچه ها دست پرتاب آنها را در برابر دیوار و frisk آنها.”

ویروسی کلیپ باعث تهمت به صدای جیر جیر “وای بلومبرگ کل نژادپرستانه!” با توجه به کیمل این “مضحک است چرا که شما می دانید برخی از مردم فکر می کنم که رئیس جمهور ممکن است یک نژادپرست خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن به سرعت حذف پست که ممکن است تا به حال چیزی برای انجام با این واقعیت است که او خود را یکی از طرفداران بزرگ از توقف-و-frisk.”

اواخر شب میزبان انداخت و سپس به یک کلیپ از مغلوب ساختن پیشی جستن در فاکس نیوز’ Hannity show گفت: “من توقف-و-frisk. من فکر می کنم شما باید. ما آن را در نیویورک این کار فوق العاده هست… به نظر من دیدن چه خبر است در اینجا من دیدن چه خبر است در شیکاگو من فکر می کنم توقف-و-frisk در شهر نیویورک پس از آن بود باور نکردنی در راه آن کار می کند.”

“اوه!” ارائه شده کیمل و اضافه “با راه توقف-و-frisk نیز مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست پشت صحنه در جشنوارههای زیبایی آیا می دانید که؟” (تهمت متهم شده است ogling زیر سن قانونی دختران در جشنوارههای زیبایی.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>