“این احمق دونالد جونیور او پس از جان گذشته برای پدر عشق این است آنچه او نوشته شده به Instagram دیروز” جیمی کیمل گفت: در مونولوگ پنج شنبه شب قبل از ارائه الگوی رفتاری از میت رامنی به اشتراک گذاشته شده توسط پسر رئيس جمهور با عنوان “مادر جین: از آنجا که شما یک گربه.”

“اگر میت رامنی واقعا بود که پدر خود را برداشت او در حال حاضر با راه” کیمل شوخی. “من می خواهم به می گویند در حالی که ما در حال انتقاد از لباس مردم بیایید نگاهی به برخی از همین جونیور لباس.”

اواخر شب میزبان فرار از طریق یک سری از عکس های Donald Trump Jr. در صورتی پولو و “به دنبال تیز با مرد سفید یقه پیراهن و شلوار.” او نشان داد یک عکس از مغلوب ساختن پیشی جستن در همه نارنجی و لقب آن “اشتباهترین مداد رنگی مومی در جعبه.”

طول بزرگ استیضاح پیروزی بیهوده گویی در کاخ سفید در روز پنج شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان این فرصت را به بعد از هانتر بایدن برای تجارت خود را در نام پدر و ادعا کرد که کودکان خود هرگز چیزی شبیه به آن.

بنابراین با در نظر گرفتن کیمل را مختصر و مفید کامل از “DJTJ رزومه” از خود شروع به عنوان یک متصدی بار در اسپن کلرادو به کار بعدی نظارت بر مغلوب ساختن پیشی جستن پروژه های ساختمانی در نیویورک است. “چگونه می خواهم او زمین که مهمانی؟” کیمل فکر. “باید بوده ام یک جهنم از یک متصدی بار!”

“او کمک کرد راه اندازی تهمت وام مسکن که خورده در 18 ماه” کیمل گفت. “در کنار او کار کردم و نشسته و تکان کنار پدرش در شاگرد. سپس او یک سخنگوی دانشگاه کمبریج است که یک شرکت است که تا به امروز صدها شکایت از اداره کسب و کار بهتر.”

“او سپس به اتهام جلسات مانند یکی با روس ها به خاک بر هیلاری کلینتون که پدر خود را در مشکل” او ادامه داد. “و در نهایت او نوشت: یک کتاب به نام باعث شده است که آن را به #1 در نیویورک تایمز لیست پرفروش چرا که کمیته ملی حزب جمهوری خواه خرید بیش از 100.000 دلار ارزش نسخه برای یک هفته.”

“و فراموش نکنید که مهارت های خاص خود را: پاورپوینت, اکسل و تیراندازی فیل” کیمل به این نتیجه رسیدند. “پس این است که خود ساخته ای که نشانی از آن همه و بیشتر!”

برای اطلاعات بیشتر گوش دادن و به اشتراک آخر خنده پادکست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de