کوبه برایانت به نظر می رسد در Jimmy Kimmel Live! به مراتب بیشتر از هر دیگر در اواخر شب نشان می دهد بحث—15 بار در طول دهه گذشته و نیم اخیرا در ماه سپتامبر گذشته. و هیچ اواخر شب میزبان او را دوست داشتم بیشتر از جیمی کیمل.

“امشب را نشان می دهد در حال رفتن به متفاوت از معمول نشان می دهد” کیمل شروع ایستاده در تاریکی صحنه خالی است. “ما لازم نیست که مخاطبان استودیو امشب در اینجا به دلیل رفتن به جلو با یک نمایش کمدی احساس نمی کند حق با توجه به آنچه که دیروز اتفاق افتاده است. بنابراین من می خواهم فقط به صحبت می کنند به شما به طور مستقیم.”

از آنجا اواخر شب میزبان مشترک خود را عمیقا شخصی و واکنش به اخبار که برایانت به همراه 13-year-old daughter Gianna و هفت نفر دیگر کشته شدند در یک هلیکوپتر حادثه بیش از آخر هفته. “این یک پانچ در روده برای بسیاری از ما” کیمل گفت.

“من می دانم که این ممکن است حس را, اما او فقط آخرین فرد شما تا به حال تصور چیزی شبیه به این اتفاق می افتد به” او ادامه داد. “او بسیار قوی و خوش تیپ و باهوش و پر انرژی—او یک قهرمان بود.”

کیمل اعتراف کرد که در حالی که “تقریبا همه چیز مهم تر از بازی بسکتبال” برایانت “یک قهرمان بود در راه سوپرمن یک قهرمان است… یک زندگی واقعی قهرمان با یک صحنه و لباس و همه چیز راه رفتن در میان ما است.”

“کسانی از ما که عشق لیکرز می دانید آن را مانند به نظر می رسید او همیشه از طریق” او گفت:. “او همیشه نشان داد تا به صرفه جویی در روز. او می خواست به صرفه جویی در روز. او به زور خواهد شد. او هرگز تا به.”

فراتر از استعداد کیمل گفت: “ما نیز او را دوست داشتم چون او با ماست. ما به تماشای رشد او را در اینجا. او آمد به L. A. زمانی که او یک نوجوان بود و بر خلاف تقریبا در هر superstar athlete, او هرگز به سمت چپ.”

کیمل به نام برایانت “به شدت کنجکاو” و “همیشه یادگیری همیشه بهبود” و اضافه کرد “او تا به حال گرسنگی برای آن است.”

“من تا به حال بسیاری از مکالمات با کوبه از تلویزیون و آنها همیشه درگیر دختران خود را. همیشه” کیمل گفت: صدای ابتلا به. “هنگامی که او بازنشسته از بسکتبال و زندگی خود را حول زندگی خود را. او بسیار افتخار از آنها. او دوست داشت که یک پدر.” پس از نوزاد پسر خود را به حال عمل جراحی قلب کیمل گفت برایانت را بررسی و با او “بارها و بارها.”

در اشاره به برخی از جزئیات بیشتر نگران در برایانت (آرکانزاس) گذشته میزبان گفت: “من می دانم که او در نبود یک فرد مناسب. من درک می کنم که. قصد من این است که نمی شرعی او است. یا به قضاوت کردن در مورد چیزهایی که من نمی دانم هر چیزی در مورد. اما من می گویم او عاشق خانواده اش او بسیار سخت کار می کرد و او به ارمغان آورد بسیاری از شادی را به بسیاری از مردم در این شهرستان است. و ما در حال رفتن به او را از دست ندهید.”

پس از به طور خاص ذکر دیگر قربانیان سقوط کیمل گفت: “هیچ پوشش نقره ای در اینجا. این همه بد است. این همه غم.” او شروع به گریه او افزود: “او یک نور روشن است. و این که چگونه من می خواهم به یاد داشته باشید او را.”

به جای رفتن به حال عادی قسمت کیمل صرف بقیه نشان می دهد بازی کلیپ از برخی از کسانی که 15 برابر او نشستم با دوستان خود را در تلویزیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im