جیمی کیمل مسخره مغلوب ساختن پیشی جستن به صورت مایل به ‘آزادی’ میشیگان اما نه Melania

Category: دیلی بیست Comments: No comments

به عنوان coronavirus خاموش می پوشد در “مردم در حال گرفتن بی قرار” جیمی کیمل گفت: دوشنبه شب. “به خصوص افرادی که نیست بیش از حد روشن است.”

هنگامی که در اواخر شب میزبان دیدم هشتگ #FloridaMorons روند بیش از آخر هفته او فکر کرد که می تواند به معنای بسیاری از چیزها است.” به طور خاص مردم در سراسر کشور به خشم آمده بودند که فرماندار فلوریدا ران DeSantis تا به حال تصمیم به بازگشایی چندین سواحل است. “خوشبختانه هیچ پیر مردم ساکن در فلوریدا که ممکن است در معرض خطر” کیمل شوخی.

این به ارمغان آورد و میزبان بسیاری از “stay-at-home” تظاهرات در سراسر این کشور شده اند که به صراحت تشویق رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“با وجود هر کسی که کار می کند برای او گفتن مردم به ماندن در خانه با وجود رسمی کاخ سفید دستور بودن “کانکس-در-محل’ بیش از آخر هفته مرد اجرا می شود که کاخ سفید هنوز توییتی, ‘آزادسازی میشیگان’ ‘آزاد مینه سوتا’ و ‘آزاد ویرجینیا’,” او گفت:. “این از یک مرد که حاضر به حتی آزاد Melania!”

تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات “غیر مسئولانه به باور نکردنی ترین درجه” کیمل بازی فیلم که رد جمهور ادعا می کنند که معترضان نشان دادن در یک “منظم” مد, شش فوت از هم جدا. “اگر او فکر می کند آن دسته از مردم بودند که شش فوت از هم جدا آن را ممکن است توضیح دهد که چرا او فکر می کند دست خود را اندازه عادی” میزبان شوخی.

“من که مردم نیاز به بازگشت به کار من انجام می دهم” کیمل گفت. “اما نقطه ‘stay-at-home’ است که برای دریافت یک درب در این, بنابراین ما می تواند بازگشت به کار. و سپس اقامت در محل کار. من شروع به فکر می کنم که این شخصیت های که پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است خودکشی. آنها به نظر می رسد برای مبارزه با سخت ترین چیزهایی است که آنها را بکشند.”

“آنها می خواهند آزادی برای جمع آوری در گروه های بزرگ در طول یک بیماری همه گیر” او ادامه داد. “آنها می خواهند اسلحه. آنها می خواهند آلودگی است. من آن را نمیفهمد: آنها می خواهند به می میرند و آنها در حال گرفتن ما با آنها.”

برای اطلاعات بیشتر گوش دادن و به اشتراک آخر خنده پادکست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>