Trevor Noah, Stephen Colbert و جیمی کیمل همه رفت و زندگی پس از سالانه دولت از آدرس اتحادیه در سه شنبه شب. تنها یکی از اواخر شب میزبان جرأت انتقاد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای دادن Rush Limbaugh مدال آزادی ریاست جمهوری در آدرس خود.

“امشب به عنوان شما را دیدم رئیس جمهور ایستاده بود قبل از یک جلسه مشترک کنگره به ارائه دولت از کنفدراسیون—منظور من اتحاد” کیمل گفت: در بالای تک صدایی خود را. تماس با گفتار خود “تبریک” او افزود: “در 10 دقیقه اول تهمت استفاده از کلمه” من ” بیش از همه از LensCrafters می کند در یک سال تمام.”

“اما در انصاف به رئیس جمهور چرا ما باید انتظار او را قادر به ارائه دولت از اتحادیه هنگامی که او حتی نمی دانند ایالت کانزاس, شهرستان؟” کیمل اضافه شده است. میزبان همچنین خطاب به لحظه مغلوب ساختن پیشی جستن را تکذیب کرد یک دست از مجلس نانسی پلوسی با شوخی “اولین بار تهمت تصمیم به دست زدن به یک زن در آن وجود دارد.”

“مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده شده او ‘همیشه محافظت از بیماران با شرایط از پیش موجود” که چیزی است که من قطعا او را از زمانی که او قطعا دقیقا مخالف آن” کیمل گفت. “این واقعا بی پروایی نشان دادن زمانی که او می گوید همه چیز و پس از آن فقط در مقابل آنها.”

به جای لیست بسیاری از دلایل که چرا Limbaugh که فقط این هفته اعلام کرد او تا مرحله چهار سرطان ریه ممکن است سزاوار نیست “بالاترین افتخار غیر نظامی” در این کشور کیمل به سادگی با اشاره به این که “امروز است که رزا پارکس روز و این مدال آنها به رزا پارکس.”

“امشب راش Limbaugh کردم آن را,” او اضافه شده است.

برای اطلاعات بیشتر گوش دادن و به اشتراک آخر خنده پادکست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de