برای هفته Joaquin Phoenix شده است مورد علاقه را به صفحه اصلی بهترین بازیگر نقش اول مرد در سال 2020 اسکار—و مطمئن شوید که به اندازه کافی او جمع آوری تندیس در تئاتر دالبی در یکشنبه شب. اما منجر به ققنوس بزرگ پیروزی—اولین پیروزی خود را در رده—های بسیاری به حق فکر چه ققنوس ممکن است می گویند. در گلدن گلوب در ژانویه, بعد از همه, ققنوس ایجاد یک ویروسی لحظه ای که او را به نام خود همکار بازیگران برای گرفتن جت های خصوصی—که تنها یکی از بسیاری از لحظات مهیجی در اسکار مبارزات انتخاباتی. مطمئن شوید که به اندازه کافی Joker بازیگر تحویل گفتار عمر در شب یکشنبه—meandering آدرس که موفق به تماس انسان با خودخواهی مصنوعی گاو تلقیح و این بازیگر اواخر برادر, River Phoenix.

“من فکر می کنم بزرگترین هدیه ای است که [عمل] به من داده است و بسیاری از ما در این اتاق است که این فرصت را به استفاده از ما صدایی برای بی صدایان” ققنوس گفت: او به عنوان جمع آوری غنیمت خود را. “من فکر زیادی در مورد برخی از این مسائل ناراحت کننده است که ما رو در مجموع و من فکر می کنم گاهی اوقات ما احساس می کنیم و یا ساخته شده را به احساس می کنید که ما قهرمان علل مختلف. اما برای من دیدن اشتراکات.”

“من فکر می کنم که آیا ما در حال صحبت کردن در مورد جنسیتی و برابری و یا نژادپرستی و یا عجیب و غریب, حقوق و یا حقوق محیط زیست و یا حقوق حیوانات, ما در حال صحبت کردن در مورد مبارزه با بی عدالتی” ققنوس ادامه داد: “ما در حال صحبت کردن در مورد مبارزه با اعتقاد به این که یکی از افراد یک نژاد و یک جنس و یک گونه حق تسلط و کنترل و استفاده و بهره برداری از یکی دیگر از مجازات است.”

ققنوس اضافه شده است که او معتقد است که ما تبدیل به “قطع از جهان طبیعی” است و بشریت تبدیل شده است و خود خواه در مورد جایگاه ما در جهان است. سپس همه چیز کمی عجیب و غریب: “ما به جهان طبیعی و غارت آن از منابع” ققنوس گفت. “ما احساس می کنیم حق تلقیح مصنوعی گاو و سپس سرقت نوزاد حتی اگر گریه می کند او را از غم و اندوه هستند و بی تردید است.”

هنوز ققنوس گفت: بشریت می باشد “بنابراین خلاق و مبتکر و نابغه و من فکر می کنم زمانی که ما با استفاده از عشق و محبت به عنوان اصول راهنمای ما می تواند به توسعه و پیاده سازی سیستم های تغییر هستند که به نفع همه موجودات و محیط زیست است.”

“در حال حاضر من یک رذل در زندگی من” ققنوس اضافه شده است. “من خودخواه, من بی رحمانه در زمان های سخت به کار میشم اما بسیاری از شما را به من داده اند یک شانس دوم—و من فکر می کنم که زمانی که ما در بهترین حالت. زمانی که ما از هر یک از دیگر زمانی که ما لغو هر یک از دیگر بیش از اشتباهات گذشته اما زمانی که ما راهنمای یکدیگر به رشد برای رستگاری. که بهترین بشریت است.”

و قبل از او در سمت چپ این مرحله ققنوس بسته همه چیز را به نقل از یک شعر او در اواخر برادر, River Phoenix, یک بار نوشت: “اجرای به نجات با عشق و صلح را به دنبال خواهد داشت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de