جو بایدن: برنی ساندرز است ” هرگز بدست هر چیزی انجام می شود در مراقبت های بهداشتی

Category: دیلی بیست Comments: No comments

تازه خود فاجعه پنجم پایان در مقدماتی نیوهمپشایر سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در زمان هدف یکشنبه در این زمان حزب سوسیالیست دموکراتیک اولیه ریاست جمهوری گفت: بهداشت ، برنی ساندرز (I-VT) است “هرگز بدست هر چیزی انجام می شود” در مراقبت های بهداشتی.

در مصاحبه با ملاقات با مطبوعات لنگر چاک تاد بایدن را به عقب رانده و در آنچه که او احساس می شد “نادرست” از سیاست های خود را از مواضع و دیدگاه.

“ایده های من, چاک, بزرگ هستند و جسورانه” بایدن اعلام کرد. “منظور من این ایده که من نه مترقی در مسابقه. منظورم این است که پروردگارا اگر من رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا با موضع من در مراقبت های بهداشتی, موقعیت من در گرم شدن کره زمین, موقعیت من در سیاست خارجی موضع من در وسط کلاس این را به عنوان یکی از مترقی ترین دولت در تاریخ آمریکا است.”

بایدن سپس توجه خود را تبدیل در مدیکر برای همه که ساندرز است دفاع خواستار آن است که یک “تقریبا خیالی” سیاست که هزینه مالیات دهندگان دهها تریلیون دلار است.

“حتی برنی در حال حاضر گفت: چقدر در آن است رفتن به هزینه دارد؟” بایدن گفت. “‘چه کسی می داند که ما پیدا کردن.’ من فکر می کنم که عبارت او استفاده می شود. ‘و ما نمی دانیم.’ بخشی از رئيس جمهور است و نه فقط ایده شما—شما می توانید آن را انجام? آیا شما تا به حال هیچ کاری بزرگ ؟ آیا تا به حال شده است قادر به قرار دادن با هم ائتلاف که همراه جمهوری خواهان و همه دموکرات ها برای انجام کارها ؟ و ایده — منظورم این تقریبا خیالی گاهی اوقات.”

تاد در ضمن پیشنهاد این بود که “برنی قدرت”—که رای دهندگان می دانم که در آن او می ایستد و او چه کسی است.

“و او هرگز بدست هر چیزی انجام می شود” سابق veep interjected.

“من آن را دریافت” NBC News میزبان اشاره کرد.

“او شده است صحبت کردن در مورد مراقبت های بهداشتی مدیکر برای همه و مراقبت های بهداشتی جهانی برای 35 سال” بایدن ادامه داد. “هیچ چیز اتفاق افتاده است. من کمک کرد, گذشت, Obamacare. من کمک کرد تا به جلو حرکت کند. من رای. من در یک موقعیت که در آن من چیزی است که من به شما قول می دهم من انجام می شود.”

او در ادامه بیشتر به انفجار ساندرز’ مراقبت های بهداشتی پیشنهاد گفت: این امر نیاز به آمریکایی ها خود را بیمه های خصوصی در حالی که همچنین مطمئن شوید که به نام-چک آشپزی اتحادیه کارگران در نوادا که به تازگی با انتقاد ساندرز’ پلت فرم.

تاد بعدها درخواست بایدن در مورد ساندرز’ حامیان حمله آشپزی اعضای اتحادیه بیش از خود انتقاد از سناتور ورمونت از سیاست های تعجب با صدای بلند که مسئول آن حامیان اقدامات است.

“او ممکن است مسئول آن, اما او تا به برخی از پاسخگویی” بایدن اعلام کرد. “شما می دانید من به خوبی به اندازه کافی به می دانم که اگر هر یک از هواداران را که من می خواهم طرد آنها. تخت طرد آنها.”

معاون سابق رئیس جمهور همچنین اظهار داشت که ساندرز انجام نمی دهد به اندازه کافی برای محکوم کردن حمله به رهبران اتحادیه اضافه کرد: “تا کنون من فکر نمی کنم آن را کافی فقط می گویند من می خواهم جدا کردن خودم.”

ساندرز را متهم بایدن تحریف مدیکر برای همه طرح و نادیده گرفتن آن حتی با Obamacare بیش از حد بسیاری از آمریکایی ها نمی توانیم مراقبت های بهداشتی به دلیل حق بیمه بالا و دیداکتبل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>