جو بایدن له برنی ساندرز در ایالت کارولینای جنوبی

Category: دیلی بیست Comments: No comments

کلمبیا, کارولینای جنوبی — جو بایدن شرط تعادل خود را از پنج دهه فعالیت سیاسی در برنده شدن در کارولینای جنوبی — و ضربه برنده تمام پولها.

پس از چند ماه از افتادگی نظرسنجی شماره شکنجه بحث اجرای و بی دست و پا مبادلات در بیخ دولت رای دهندگان به خود آمد نجات در شنبه دموکراتیک اولیه در راه توزیع او یک پیروزی است که ایجاد می کند بسیار مورد نیاز حرکت رو به جلو به سابق حزب سوسیالیست را در سال 2020 شانس — و مجموعه تا مرحله نهایی مسابقات با زمان سناتور برنی ساندرز.

معاون سابق رئیس جمهور انتظار می رود را به نفع خود کارولینای جنوبی, اما کارشناسان گفت که او به احتمال زیاد نیاز به یک پیروزی قانع کننده در دولت او بنا نامزدی خود را در زیر ناامید کننده پس از اتمام در آیووا و نیوهمشایر. خود را برنده شد به عنوان به زودی به عنوان نظرسنجی بسته شده در 7 p. m. روز شنبه و به عنوان شب پیشرفت آن به نظر می رسد که او در مسیر را به نفع خود حدود 50 درصد از آرا در دولت است.

بایدن در یک جا از خوش بینی حتی mused در اولیه حوا در مورد آنچه که “مهم” پیروزی در این دولت می تواند انجام دهد برای مبارزات انتخاباتی خود را.

او به خوبی در راه خود را وجود دارد زمانی که خانه اکثریت شلاق جیم Clyburn (D-SC) یک سالمند دولتمرد که حمایت بایدن از انجام وزن فوق العاده ای در دولت, در کارولینای والیبال مرکز به ارمغان آورد یک لبخند بایدن همسرش جیل و دخترش, اشلی, بر روی صحنه.

“کسانی از شما که زدم شمارش از سمت چپ در پشت این است که مبارزات انتخاباتی خود را” بایدن گفت.

مبارزات انتخاباتی خود البته تا به حال تجربه هر یک از کسانی که در هفته های اخیر در حالی که همه اطمینان حامیان اهدا کنندگان و خبرنگاران — اساسا هر کس دیگری که می خواهد گوش دادن — که کارولینای جنوبی بود و فایروال خود را.

و در آن برگزار می شود. آن برگزار شد bigtime نه یک شوخی است.

“این کمپین در نظر گرفتن خاموش می شود.” “این لحظه ای است برای انتخاب مسیر رو به جلو برای ما ، این یک لحظه و آن وارد کرده است. شاید زودتر از هر کسی که حدس زده آن را, اما آن را در اینجا. و تصمیم گیری دموکرات ها را در سراسر امریکا چند روز آینده تعیین خواهد کرد چه این حزب مخفف چه چیزی و چه خواهد شد انجام می شود.”

“اگر دموکرات نامزد من,” او ادامه داد. “من معتقدم که ما می تواند ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

خلق و خوی تعطیلات ممکن است کوتاه زندگی می کردند ، بایدن در حال حاضر باید به صورت فوق العاده در روز سه شنبه دستکش بلند از مایک بلومبرگ است صدها میلیون و بهداشت ، برنی ساندرز (I-VT) movementum در مهم ترین روز دموکراتیک اولیه تا کنون.

ساندرز بود که دمیده با 47 امتیاز در اینجا در سال 2016 اولیه مذکور را شکست شد دوباره انتهایی بایدن نزدیک به 30 امتیاز با 86 درصد از آرا شده است. اما ورمونت مستقل بود و مصمم و در یک سخنرانی برای حامیان در ساحل ویرجینیا, او به آنها یادآوری خود را از پیروزی های اخیر — و به آنها گفته نمی شود دلسرد شکست.

“وجود دارد بسیاری از کشورهای [در] این کشور هیچ کس برنده همه آنها را,” او گفت:. “من می خواهم برای تبریک جو بایدن در پیروزی او امشب. و در حال حاضر ما به فوق العاده روز سه شنبه در ویرجینیا است.” 

اما مدت کوتاهی پس از تصدیق بایدن پیروزی او در زمان حفاری در حال حاضر نزدیک ترین رقیب خود برای نامزدی.

“به منظور به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن ما در حال رفتن به نیاز به بیشترین میزان مشارکت در تاریخ این کشور است.” “و به نظر من مد سیاست همان قدیمی همان قدیمی نوع از سیاست نیست که تحریک کسی نیست که انرژی هر کسی است که نمی تواند این کمپین که ضربان مغلوب ساختن پیشی جستن.”

ساندرز’ حامیان آنها کمتر خیریه.

“من معنی آره که با” متیو Newbill یک جوان ساندرز حامی از Chesapeake Virginia. “من واقعا فکر می کنم بایدن یک زباله نامزد.”

اما مانند Sanders او مطمئن بود که خود را نامزد خواهد دوباره بجای اول برگشتن.

“پس واقعا همه از آن می توانید انجام دهید این است که صدمه دیده است برنی کمی,” او گفت:. “اما آن را احتمالا نمی خواهد انجام این کار بسیار برای بایدن انتخاباتی در همه.”

بایدن پشت سرگذاشته یک تلاش مشخص از میلیاردر تام Steyer که آمد به کارولینای جنوبی با به میلیون ها نفر در تبلیغات او می خواهم ریخت و به دیگر رای گیری اولیه متحده است. اما Steyer تمرکز به وضوح در کارولینای جنوبی که در آن او امیدوار است حمایت خود را برای پرداخت غرامت و رویکرد به مسابقه مسائل خواهد طنین انداز بیشتر نسبت به اکثریت سفید, ایالت آیوا و نیوهمپشایر.

آن نیست و Steyer که صرف بیش از $13 میلیون در پلمتو دولت با توجه به fivethirtyeight.com کاهش یافته و در مدت کوتاهی پس از آن روشن شد او را به 15 درصد آستانه مورد نیاز برای به دست آوردن نمایندگان.

آن را از دست داده و در برخی در میان جمعیت به آنچه آنها انجام داده بود امروز به احیای یک کمپین است که تا به حال شرط بندی آینده خود در دولت را متنوع دموکراتیک پایه.

چه اتفاقی افتاد در کشورهای دیگر واقعا مهم نیست به رای دهندگان در اینجا گفت: Clint اسکویل یک بایدن حامی در 50 است. بایدن ممکن است تا به حال تعداد زیادی از تبلیغات او گفت: اما مردم در حال حاضر احساس راحتی با او.

“فکر می کنم اگر او احتمالا نه برنده کارولینای جنوبی من فکر می کنم که او نمی خواهد بود قادر به دریافت هر گونه حمایت مالی” اسکویل گفت. “من فکر می کنم حمایت مالی را خشک بر روی او.”

مبارزات انتخاباتی خود را در حال حاضر در تلاش برای ساخت چهار پیروزی جلوتر از حزب دموکرات نماینده معدن طلا در انتظار جمعه. یک منبع آشنا با بالا دلار اعانه گفت: واکنش “badass” شنبه شب با اهدا کنندگان بالقوه آینده رو به جلو برای ارائه کمک به مبارزات انتخاباتی. و قبل از اینکه نتایج اعلام شد, یک بایدن حمایت فوق العاده PAC نشان داد که آن را با قرار دادن یکی دیگر از 1.2 میلیون دلار در تبلیغات در ایالت های جنوبی از جمله کارولینای شمالی و ویرجینیا, آرکانزاس, آلاباما و تگزاس.

دیگر تلاش بیشتر با هدف در تضعیف ساندرز از تقویت هر نامزد خاص نیز ممکن است در نهایت با بهره گیری بایدن. چادر بزرگ پروژه تیره و پول گروه تشکیل شده توسط نسیم دموکرات قصد دارد به افت 4 میلیون دلار در دیجیتال تبلیغات در چند شنبه است که در میان چیزهای دیگر, رنگ ساندرز به عنوان یک “سوسیالیست” که در نهایت از دست دادن به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

بایدن خود را مبارزه در رالی کارولینای شمالی در سنت آگوستین دانشگاه یک HBCU قبل از رفتن برای حزب خود در کلمبیا شنبه شب. به عنوان بایدن نشسته بر روی مدفوع در مرحله و منتظر به صحبت می کنند یک زن شنیده میشد گفت: “ما به تو ايمان جو!”

“کامل باز گشت شروع می شود در کارولینای جنوبی و سپس در اینجا می رود در روز سه شنبه می شود.”

وی افزود: “من به شما قول می دهم این است. اگر کارولینای شمالی می ایستد با ما در روز سه شنبه وجود خواهد داشت بدون توقف ما را از وجود دارد (به نامزدی) و ما را برنده انتخابات ریاست جمهوری.”

روز یکشنبه برنامه طول می کشد او را به یک سرویس کلیسا در شهر سلما در ایالت آلاباما و سپس به نورفولک ویرجینیا برای یک رالی در کنار سناتور. Tim Kaine (D-VA) که تایید او جمعه. یک جفت از حوادث در انتظار نماینده غنی تگزاس روز دوشنبه به دنبال بایدن ظاهر می شود در کالیفرنیا در بزرگترین روز انتخابات فصل نشده است.

شنبه پیروزی نیز نشانه تاریخی شب بایدن طولانی نهفته جاه طلبی های ریاست جمهوری. با وجود در حال اجرا برای رئیس جمهور سه بار دلاور حزب دموکرات هرگز ماند در این مسابقه به اندازه کافی بلند برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری اولیه یا حزبی به عنوان نامزد.

بایدن که مدعی حمایت خود را با رای دهندگان نشان می دهد که او بیشتر electable انتخابات نامزد شده است. و هر چند او به طور کلی electability بحث هنوز هم به نظر می رسد که آمار گرفته از عدم موفقیت در دو رای گیری متحده, South Carolina را متنوع تر و دموکراتیک رای دهندگان نمی فرار از سمت خود حتی به عنوان شانس خود را در حال تبدیل شدن به رئیس جمهور به نظر می رسد رو به کاهش.

معاون سابق رئیس جمهور گاهی بی دست و پا سبک مبارزه از نوع سبک که در آن او می خواهم به سرگردان از پاسخ هایی که در رفت و اغلب غیر قابل پیش بینی جهت ایجاد برخی از رای دهندگان به دور آمده نا امید در ایالات آیووا و نیوهمپشایر. سپس شنبه و در کارولینای جنوبی است.

آن بافنده 60 سال دموکراتیک رای دهندگان با افتخار با اشاره به اوباما/بایدن پین به عنوان او را ترک بایدن پیروزی حزب بود اما فقط به عنوان شاد در مورد بایدن پین فقط در بالای آن است.

یک شب مثل این “همیشه قرار بود به اتفاق می افتد در اینجا,” او گفت: به عنوان او mused که Steyer و بلومبرگ باید رها چرا که “آنها در حال هدر رفتن پول خود را.”

“این رفتن به او و Sanders, بدیهی است,” او گفت:. “هر کس دیگری است که فقط muddying آب است.”

الیزابت ادامز 50 ساله بایدن حامی ایستاد طولانی در لبه جمعیت در نظر گرفتن اگر برنده امشب را بایدن فشار او باید برای سه شنبه.

“من امیدوار هستم که آن را” آدامز گفت.

—با گزارش های اضافی از سام استین جکی کوسینیچ هانا Trudo

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>