جو بایدن نمی نیاز به انتخاب یک زن به عنوان معاون رئیس جمهور. او نیاز به قرار دادن یکی در دیوان عالی کشور است.

زمانی که من به عنوان خوانده شده که تعدادی از زنان سیاه من تحسین انتشار یک نامه تشویق جو بایدن برای انتخاب یک زن به عنوان معاون ریاست جمهوری نامزد من متوجه شدم که تنها من کمی مراقبت که آیا او می کند یا نه. زیرا در حالی که این امر می تواند تاریخی و نمادین بخش, الهام بخش, من فکر می کنم بایدن می تواند یک حرکت است که می تواند به مراتب بیشتر مهم است که او در حال حاضر متعهد به ساخت در طول بحث با برنی ساندرز—او باید متعهد به نامزدی یکی از به دیوان عالی کشور باید او انتخاب شود.

من در حال حاضر می تواند احساس چشم-نورد آغاز خواهد شد. بر اساس این واقعیت است که بایدن مدیون نامزدی خود را به زنان رای دهندگان او باید احساس مدیون آنها است که مسلما او باید نه تنها انتخاب یک زن سیاه و سفید در حال اجرا همسر و نامزد یکی به دیوان عالی کشور اما شاید پر کردن کل کابینه با زنان است. اما ما می دانیم که او نمی خواهد. آن را بزرگ خواهد بود اگر ما در زندگی در یک جامعه که در آن او می تواند نژادی و جنسیتی سیاست سر در گم می شود.

در عین حال در راه همان است که همه ما می دانستیم که باراک اوباما که قرار بود به انتخاب یکی دیگر از سیاه و سفید شخص به معاون ریاست جمهوری نامزد به دلیل پیچیده نوری, من نه تنها در نگرانی اگر بایدن انتخاب یک زن به عنوان همسر در حال اجرا او نمی خواهد که پایتخت سیاسی به معرفی یکی برای نقش که بسیار مهم تر: دادگاه عالی عدالت.

معاون رئیس جمهور و اساسا در خدمت یک نقش تشریفاتی با تنها دو اهرمهای واقعی قدرت (اگر چیزی ناگوار اتفاق می افتد به رئیس جمهور و یا او نیاز به شکستن یک کراوات در مجلس سنا). دادگاه عالی اما ارزانی یک عمر از قدرت است. آن باقی مانده است یک منبع مداوم از سرخوردگی برای من و دیگر زنان سیاه مثل من که مراقبت عمیقا در مورد عدالت که ما در حال نشان داده شده در بالاترین دادگاه از زمین.

هر گونه توهم که نژادی و هویت جنسیتی از حقوقدانان نیست تاثیر تصمیم گیری های خود به چالش کشیده شده است با داده ها و مقدار زیادی از اخلال در شواهد. یک مشکل 2016 مطالعه نشان داد که فدرال قضات هستند چهار برابر بیشتر احتمال دارد به اخراج مسابقه تبعیض موارد و آنها هستند که نیمی به عنوان به احتمال زیاد به عنوان سیاه و سفید قضات به قانون در حمایت از کسانی که ادعا مسابقه مبتنی بر محل کار آزار و اذیت.

ریسک بالا به همان اندازه که آن را به جنس. در مستند معکوس Roe, زن سبک و جلف Kolbert که کاونتی Planned Parenthood v. کیسی قبل از دیوان عالی کشور در سال 1992 شگفت زده در چگونه بسیاری علاوه بر صرف زنان بیشتر قضات تبدیل شفاهی در بعد حقوق باروری موارد است. به طور مشابه در یک مورد در مورد نوار جستجوی a 13-year-old girl, عدالت, اموزش Bader Ginsburg با اعتبار swaying او همکاران مرد با توضیح که چنین حمله ای است شبیه به پسران قبل از تغییر هر یک از دیگر در یک اتاق قفل است.

سال گذشته زمانی که یک نیوجرسی قاضی حمایت برای نرمی برای یک نوجوان که بستری ارتکاب تجاوز به عنف چرا که او “از یک خانواده خوب” آن را آورده پژواک براک ترنر مورد از فقط چند سال قبل از زمانی که ترنر محکوم به جرم تجاوز جنسی به, اما به پایان رسید تا در خدمت تنها سه ماه در زندان است. به نظر می رسد که برای برخی از قضات و تجاوز به عنف و مترادف با “پسران پسران.”

که می تواند به دلیل اینکه اکثر قضات شدند و پسران خود را دارند. یک تجزیه و تحلیل توسط مرکز آمریکایی از پیشرفت در بر داشت که از سال گذشته “80 درصد از تمام نشسته قضات فدرال نیمکت سفید و 73 درصد مرد بودند.” تعداد کسانی که باید کمک به پاسخ به این سوال بسیاری از به نظر می رسد بپرسید هنگامی که یک بازمانده تجاوز نمی کند جلو آمده بلافاصله. چرا زحمت اگر برت Kavanaugh در حال رفتن به تصمیم گیری چه نوع از عدالت شما را دریافت کنید ؟

البته قضایی تعصب می توانید به سادگی نمی توان بستهای همراه نژادی یا جنسیتی خطوط. مقدار زیادی از آمریکایی های سیاه و سفید را به شما بگویم که عدالت کلارنس توماس ” دیدگاه حقوق مدنی منعکس نمی کند خود را. که می تواند به دلیل مطالعات تایید می کنند که سیاست تاثیر قوه قضائیه. جمهوری خواه منصوب از قضات تمایل به سیاه متهمان جملات طولانی. یکی دیگر یافت می شود که احکام محافظه کار نر حقوقدانان تمایل به تکامل به نفع زنان اگر آن قضات را افزایش دختران اثبات تنوع در نیمکت در بسیاری از اشکال مهم است.

دادگاه عالی تنها لاتین, عدالت, Sonia Sotomayor گفت: در طول یک سال 2016 بحث: “من برای یک, فکر می کنم وجود دارد یک نقطه ضعف از داشتن (پنج) کاتولیک, سه یهودیان هر کس از یک آیوی لیگ مدرسه.” (این مسئله نادر است که در آن او و او مرحوم همکار Antonin Scalia توافق با او نیز decrying دادگاه عدم پروتستان و مجموعهای از آیوی لیگ فارغ التحصیلان.) ستمیر جوانان صرف شده در برانکس مسکن پروژه به وضوح به شکل پرشور مخالفت در یوتا v. Strieffیک مورد در مورد غیر قانونی جستجوهای توسط پلیس است. مانند ستمیر سیاه زنان نیز بیشتر احتمال دارد به از جوامع که در آن بسیاری از ترس پلیس اما چند نظر آیوی لیگ در دسترس است. (شایان ذکر است که هفت در 10 آمریکایی شناسایی به عنوان پروتستان.)

به همین دلیل است که من نا امید شده توسط عدم تاکید بر تنوع دادگاه های ما. در حالی که رئیس جمهور اوباما گام های بلندی نامزدی متنوع ترین تخته سنگ از حقوقدانان در تاریخ من و دیگران دانست و آن را یک شات برای اولین رئیس جمهور سیاه پوست به معرفی سیاه حقوقدانان به ملت بالاترین دادگاه. با COVID-19 همه گیر تخمگذار لخت تکان دهنده تقسیم می شوند که هنوز در مورد کلاس و همچنین به عنوان نژاد و عدم تنوع در ما مهم ترین ساختارهای قدرت وزن من تا حد زیادی.

به همین دلیل من می خواهم برای دیدن صدای کمتر تکثير جایی که ما به آنها نیاز دارید بیشتر. و این بدان معناست که دیوان عالی کشور است. من همچنین می خواهم برای دیدن کسانی که ادعا می کنند به مراقبت در مورد مسائل مربوط به زنان تمرکز تلاش های خود را فشار بایدن به تصمیم گیری است که تاثیر واقعی بر ما هستند و نه صرفا نمادین است.

معاون ریاست جمهوری به نظر می رسد مانند یک فرفره برای کسی که دوست دارد به سفر فراموش روبان-قلمه و بازی دفاعی که رئیس پیچ ، (نمایشگاه: مایک پنس در دو ماه گذشته.) با توجه به تنها پنج معاون رئیس جمهور در تاریخ را با موفقیت با استفاده از آن به عنوان یک سکوی پرشی برای ریاست جمهوری من در واقع نمی خواهید معاون ریاست جمهوری در کسی که به نظر من واقعا با استعداد سیاستمدار مانند استیسی آبرامز. من اعتقاد دارم که او خواهد بود رئیس جمهور یک روز. اما قبل از آن من می خواهم برای دیدن یک زن در دیوان عالی کشور است.

و با توجه به آنچه که جو بایدن مدیون زنان—نه فقط برای نامزدی خود را نه فقط برای درمان خود را از آنیتا هیل و نه فقط برای اینکه خود از حمایت هر بار که او قرار می دهد پای خود را در دهان خود و یا چهره انتقاد و یا اتهام—او باید ارائه بیش از فقط چهار سال دوم قدرت است. او باید پیشنهاد سیاه یک صندلی بر روی نیمکت است که ارائه می دهد یک عمر از قدرت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر