جو بایدن برنده قاطعانه در کارولینای جنوبی

اگر جو بایدن می رود برای کسب نامزدی حزب دموکرات او ممکن است برای تشکر از کارولینای جنوبی برای اولین بار به اعتبار خود در کاخ سفید رویاها.

دولت رای دهندگان به بایدن نجات در شنبه دموکراتیک اولیه توزیع او یک پیروزی است که ایجاد می کند بسیار مورد نیاز حرکت رو به جلو به سابق حزب سوسیالیست را در سال 2020 شانس.

معاون سابق رئیس جمهور انتظار می رود را به نفع خود کارولینای جنوبی, اما کارشناسان گفت که او به احتمال زیاد نیاز به یک پیروزی قانع کننده در دولت او بنا نامزدی خود را در زیر ناامید کننده پس از اتمام در آیووا و نیوهمشایر. خود را برنده شد به عنوان به زودی به عنوان نظرسنجی بسته شده در 7 p. m. روز شنبه.

بایدن در یک جا از خوش بینی حتی mused در اولیه حوا در مورد آنچه که “مهم” پیروزی در این دولت می تواند انجام دهد برای مبارزات انتخاباتی خود را.

حس jubilance ممکن است کوتاه زندگی می کردند ، بایدن در حال حاضر باید به صورت فوق العاده در روز سه شنبه دستکش بلند از مایک بلومبرگ است صدها میلیون و بهداشت ، برنی ساندرز (I-VT) movementum در مهم ترین روز دموکراتیک اولیه تا کنون.

بایدن پشت سرگذاشته یک تلاش مشخص از میلیاردر تام Steyer که آمد به کارولینای جنوبی با به میلیون ها نفر در تبلیغات او می خواهم ریخت و به دیگر رای گیری اولیه متحده است. اما Steyer تمرکز به وضوح در کارولینای جنوبی که در آن او امیدوار است حمایت خود را برای پرداخت غرامت و رویکرد به مسابقه مسائل خواهد طنین انداز بیش از اکثریت سفید, ایالت آیوا و نیوهمپشایر.

مبارزات انتخاباتی خود را در حال حاضر رفتن به کمپین معادل منطقه دفاع جلوتر از حزب دموکرات نماینده معدن طلا در انتظار جمعه.

بایدن مبارزه در رالی کارولینای شمالی در سنت آگوستین دانشگاه یک HBCU قبل از رفتن برای حزب خود در کلمبیا شنبه شب. به عنوان بایدن نشسته بر روی مدفوع در مرحله و منتظر به صحبت می کنند یک زن شنیده میشد گفت: “ما به تو ايمان جو!”

“کامل باز گشت شروع می شود در کارولینای جنوبی و سپس در اینجا می رود در روز سه شنبه می شود.”

وی افزود: “من به شما قول می دهم این است. اگر کارولینای شمالی می ایستد با ما در روز سه شنبه وجود خواهد داشت بدون توقف ما را از وجود دارد (به نامزدی) و ما را برنده انتخابات ریاست جمهوری.”

روز یکشنبه برنامه طول می کشد او را به یک سرویس کلیسا در شهر سلما در ایالت آلاباما و سپس به نورفولک ویرجینیا برای یک رالی در کنار سناتور. Tim Kaine (D-VA) که تایید او جمعه. یک جفت از حوادث در انتظار نماینده غنی تگزاس روز دوشنبه به دنبال بایدن ظاهر می شود در کالیفرنیا در بزرگترین روز انتخابات فصل نشده است.

شنبه پیروزی نیز نشانه تاریخی شب بایدن طولانی نهفته جاه طلبی های ریاست جمهوری. با وجود در حال اجرا برای رئیس جمهور سه بار دلاور حزب دموکرات هرگز ماند در این مسابقه به اندازه کافی بلند برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری اولیه یا حزبی به عنوان نامزد.

بایدن که مدعی حمایت خود را با رای دهندگان نشان می دهد که او بیشتر electable انتخابات نامزد شده است. و هر چند او به طور کلی electability بحث هنوز هم به نظر می رسد که آمار گرفته از عدم موفقیت در دو رای گیری متحده, South Carolina را متنوع تر و دموکراتیک رای دهندگان نمی فرار از سمت خود حتی به عنوان شانس خود را در حال تبدیل شدن به رئیس جمهور به نظر می رسد رو به کاهش.

خانه اکثریت شلاق جیم Clyburn حمایت اوایل این هفته تنها تقویت بایدن را در مورد حرکت هواداران خود را امیدوار خواهد نوسان باقی مانده از رای دهندگان مردد.

در آستانه انتخابات که یکی از رای دهندگان با شوق و ذوق پرسید: اگر برای چهار یا هشت سال بایدن خواهد ذهن اگر مردم اینجا می گویند او از کارولینای جنوبی بایدن sheepishly جواب داد: او نمی خواهد.

“اگر شماره نگه دارید و معلوم است که من قادر به برنده شدن با اعداد آنها می گویند من ممکن است حرکت به کارولینای جنوبی” او گفت:.

جمعیت roared و او سعی کرد تا از طریق یک پیام که “من دلاور” قبل از قطع کردن بقیه فکر می کردم.

معاون سابق رئیس جمهور گاهی بی دست و پا سبک مبارزه از نوع سبک که در آن او می خواهم به سرگردان از پاسخ هایی که در رفت و اغلب غیر قابل پیش بینی جهت ایجاد برخی از رای دهندگان به دور آمده نا امید متحده, New Hampshire.

اما کمپین رویکرد کمی به برش را به شور و شوق و ارادت بایدن ساخته شده در کارولینای جنوبی است.

به عنوان یکی از رای دهندگان قرار داده و آن را به عنوان بایدن مبارزات انتخاباتی در سراسر کارولینای جنوبی این هفته: او یک فن مورد علاقه در اینجا. نه آنقدر در جاهای دیگر شاید. اما در اینجا او را محاکمه و درست به کارولینای جنوبی جمعیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر