جو بایدن کمپین هنوز نمرده

Category: پلیتیکو Comments: No comments

چارلستون S. C. — فقط به کاخ سفید پیشنهاد به نظر می رسد کندوپاش به پایان زشت وجود دارد نشانه هایی از زندگی برای جو بایدن ،

و شاید بیشتر از آن.

دوم-پایان محل در نوادا عمده حمایت در کارولینای جنوبی قوی بحث های شنبه و یک جفت پای صندوقهای رای نشان دادن او با متناوب منجر اینجا داده اند امید جدیدی برای مبارزات انتخاباتی خود را. پول جریان دوباره به جنگ قفسه سینه به عنوان یک سوپر پک حمایت از او.

مسلح با این اطلاعات نقاط مبارزات انتخاباتی و فوق العاده PAC در حال گفتن اهدا کنندگان که بایدن با توجه به قدرت خود را در میان رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی و حرکت در لگد زدن در زمان مناسب — است که به سرعت در حال ظهور به عنوان جایگزین به سناتور برنی ساندرز.

“بحث شد واقعا یک نقطه عطف گفت:” آماندا Loveday یک مشاور ارشد با تایید و مدیر سابق کارولینای جنوبی حزب دموکرات است. اهدا کنندگان که تا به حال به عقب کشیده از بایدن بدانم که آیا مایک بلومبرگ ادعا می کنند متوسط گوشته باید شروع به حفر به جیب خود دوباره, او گفت:. “که آنها را در دست خود.”

و آن را به رتبه بندی-و-فایل رای دهندگان در پای خود را. برای یک کمپین است که به طور منظم در تلاش برای جذب بزرگ و پر جمعیت بایدن به خود جلب کرد چیزی به ندرت دیده می شود در رالی در کارولینای ساحلی دانشگاه در کانوی روز پنج شنبه: یک خط طولانی از حامیان مشتاق.

در روز پنج شنبه بایدن اعلام کرد در رسانه های اجتماعی که در مبارزات انتخاباتی خود مطرح 1.2 میلیون دلار از حدود 30,000 اهدا کنندگان روز پس از مناظره که در آن بایدن در تبدیل قویترین عملکرد 10 برخورد با رقبای خود را.

متحد این کشور فوق العاده PAC حمایت بایدن هنوز فاش سطح کمک های مالی در آینده اما آن را خرید دیجیتال تبلیغات در شش رقمی است.

در حالی که این مقدار ناچیز در مقایسه با چقدر رقیب مبارزات صرف بایدن را عملیاتی اعتماد به نفس است که یک فرمانده پیروزی در روز شنبه عملکرد شتاب و پول است.

“من احساس می کنم اعتماد به نفس است که جو بایدن برنده خواهد شد در اینجا با دو رقم است. و او را به انجام به خوبی در سه شنبه گفت:” دیک Harpootlian کلیدی کارولینای جنوبی سازمان بایدن. Harpootlian آن را در زمان یک گام بیشتر است. “بدون بلومبرگ در این مسابقه او خواهد رفت و برگشت سه شنبه و برنی خواهد بود یک حافظه دور.”

کمبود پول نقد و با مبارزات انتخاباتی مجموعه ای برای تغییر به آرایه ای از پرت و دور افتاده متحده بایدن بوده است تهاجمی تر به دنبال به دست آورده رسانه ها. او ساخته شده یک سری از حضور در محلی و ملی تلویزیون به تازگی یک تغییر قابل توجه از زمانی که او رئیس حزب سوسیالیست و نشستن در یک جنگ بزرگتر قفسه سینه.

جدیدترین اطلاعات نقطه افزایش بایدن یک نماینده فرمانداری او در 20 نقطه سرب بیش از برنی ساندرز در ایالت کارولینای جنوبی 36 درصد به 16 درصد است. این نظرسنجی و دیگر مانند آن در کارولینای جنوبی شد, خبر خوش برای مبارزات انتخاباتی گشته توسط سه زیان مستقیم در یک ردیف در اوایل متحده است. کسانی که ضرر و زیان به حال خودی نوشتن مبارزات انتخاباتی خود را برای مرده و بایدن و عملیاتی بارها و بارها اصرار دارد که او در میان باز گشت پس از آخرین هفته دوم-پایان محل در نوادا است.

یک نظرسنجی ملی از فاکس نیوز, با این حال تقریبا معکوس نشان ساندرز با 31 درصد حمایت بایدن و 18 درصد است.

اما بایدن به کمپین گفت که یک پیروزی بزرگ در کارولینای جنوبی را تغییر نظر سنجی های ملی. مبارزات انتخاباتی خود همواره برنامه ریزی برای استفاده از کارولینای جنوبی به عنوان یک سکوی پرشی به اجرا از شنبه متحده و فراتر از آن به این صورت است که او بهتر از هر دیگر دموکرات با رای دهندگان از رنگ. اما ساندرز پیروزی در نوادا که در آن او متصلب بزرگ حاشیه با Latinos به چالش کشیده است که روایت.

بایدن انتخاباتی همیشه حال برنامه ریزی برای استفاده از کارولینای جنوبی به عنوان یک سکوی پرشی به اجرا از شنبه متحده و فراتر از آن به این صورت است که او بهتر از هر دیگر دموکرات با رای دهندگان از رنگ. اما ساندرز پیروزی در نوادا که در آن او متصلب بزرگ حاشیه با Latinos به چالش کشیده است که روایت.

یکی از معماران ساندرز’, نوادا, پیروزی, مشاور ارشد چاک Rocha گفت: بایدن کمپین تمرکز روی رای دهندگان تقریبا به محرومیت از Latinos. که به ساندرز باز با اسپانیایی ها که خوب بکار بردن نفوذ عمده ای در دو تا از بزرگترین کشورهای که رای مارس در تگزاس و کالیفرنیا. رچا همچنین گفت کلرادو با ترکیب آن از سفید ترقی خواهان و Latinos است مطلوب خاک برای مبارزات انتخاباتی در سه شنبه.

“برنی ساندرز’ چند نژادی ائتلاف بسیار واقعی و مجهز او بهترین را به نفع نامزدی و ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن” Rocha گفت. “ما به گوش جوامع مختلف آنها را استخدام و در آنها سرمایه گذاری کرده و آنها را تحویل داده است.”

یکی از بزرگترین تهدیدات به بایدن می تواند وجود دو میلیاردرهای در مسابقه تام Steyer و بلومبرگ.

Steyer صرف مبالغ هنگفتی در کارولینای جنوبی و هر چند او را در انتخابات دور سوم به بایدن, مارس sap دور برخی از معاون سابق رئیس جمهور را حمایت و در نتیجه کمک به Sanders, گزارش های رسانه ها و رای گیری نشان می دهد. نظرسنجی همچنین نشان می دهد که بلومبرگ در تگزاس ساخته شده است که در این مسابقه یک کراوات بین ساندرز و بایدن اما بدون Steyer در مسابقه بایدن خواهد حاشیه سرب در تگزاس است.

“این کاملا یک طنز: برنی دو تا از بزرگترین حامیان هستند میلیاردرهای گفت:” بایدن کمپین pollster جان Anzalone اشاره به این که ساندرز ساخته شده است یک کمپین در سراسر اهریمنی میلیاردرهای.

یک یادداشت جدید از متحد کردن کشور به دست آمده توسط سیاسی ساخته بشه که بلومبرگ ایستاده بود و در بایدن ،

استیو Schale یک مشاور برای متحد کردن کشور گفت: super PAC است با تمرکز به شدت در آفریقایی-آمریکایی مشارکت و اقناع در پنج شنبه متحده: North Carolina, ویرجینیا, آرکانزاس, آلاباما و تنسی است.

بیش از 75 درصد از نمایندگان در تمام ایالات متحده است که رای دادن در مارس تگرگ از جوامع که در آن حداقل 30 درصد از رای دهندگان از جوامع رنگ, Schale گفت.

“بزرگترین چالش پیش جو بایدن و هدف ما کمک به او را برای یک شب بزرگ در مارس 3 نیست برنی ساندرز و یا هر یک از نامزدهای دیگر که در بحث مرحله” این یادداشت را می خواند. “نه خود بزرگترین چالش این است که کار مایکل بلومبرگ انجام شده است به تقسیم وزش رای به نفع برنی ساندرز. در واقع امروز این منصفانه است که به استدلال می کنند که تنها بهترین چیزی که برنی ساندرز است رفتن به سوپر شنبه است شهردار بلومبرگ.”

در یک مصاحبه Loveday تأکید کرد که نقطه.

“یک رای برای هر کس دیگری رای برای برنی” او گفت:. “هیچ کس دیگری در این مسیر به نامزد. از آن خواهد شد جو بایدن و یا از آن خواهد شد برنی ساندرز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>