جان Olerud جاستین Morneau منجر 2020 کلاس به کانادا Baseball Hall of Fame

هنگامی که جاستین Morneau بود یک بچه جوان در کار خود نوسان در بریتیش کلمبیا حیاط خلوت وجود دارد سه بازیکن او می خواست به تقلید.

برای اولین بار کن Griffey جونیور برای اولین بار بود-رای Hall of Famer در سال 2016. دوم لری واکر انتخاب شد به همان Cooperstown, n. y. حرم در ماه گذشته. و سوم سابق آبی جیز اول baseman جان Olerud خواهد شد که پذیرفته به کانادا Baseball Hall of Fame در کنار Morneau در این تابستان.

سابق تورنتو مسکن Duane بخش و مونترال گوینده برنامه ورزشی ژاک Doucet نیز در سال 2020 کلاس خواهد بود که القاء در یک مراسم 20 ژوئن در سنت ماریز, Ont.

Morneau 2006 آمریکا MVP لیگ و 2014 لیگ ملی پنبه حلاجی شده قهرمان از New Westminster, B. C., اعتبار Olerud و بخش و نقش خود را در تورنتو و برگشت به پشت سری جهانی قهرمانی تیم در سال 1992 و 1993 — با هل دادن او به سمت بیس بال در وهله اول.

Morneau گفت Olerud را معروف شیرین نوسان گرفتار چشم خود را بلافاصله. اما او شوکه شده بود سال بعد چقدر خوب او تا به حال شبیه سازی 1993 AL پنبه حلاجی شده قهرمان.

“آنها یک مقایسه از ما نوسانات side-by-side و این اولین بار بود که من همیشه می خواهم دیده می شود آنها را در کنار یکدیگر و آنها خیلی مشابه دیگر از من یک دست, پایان دو دست پایان” Morneau گفت: روز شنبه در یک کنفرانس تلفنی ساعت پس از سال 2020 کلاس اعلام شد.

“این شگفت انگیز بود که این نوسان که من تقلید در حال رشد بود تا نوسان که من توسعه یافته نزدیک ترین به. … او و لری واکر بودند و من دو نفر از بازیکنان مورد علاقه در حال رشد کردن و من نمی تواند درک چگونه یک افتخار است برای رفتن [به کانادا Baseball Hall of Fame] به خصوص با جان و من چقدر نگاه کردن به او به عنوان یک بازیکن جوان هزاران مایل دور.”

Olerud که نیاز به عمل جراحی برای نزدیکی کشنده مغز آنوریسم در حالی که او در کالج در سال 1989 بود که پیش نویس توسط Blue Jays بعد از آن سال و در ادامه به بازی 17 فصل در لیگ های عمده ای از جمله هشت در تورنتو است.

آمار AL-پیشرو .363 در سال 1993

معروف ورزشی خود حلاجی کلاه در همه زمان ها در طول بازی یک احتیاط او در زمان پس از عمل جراحی Olerud بخشی جدایی ناپذیر از هر دو تورنتو سری جهانی قهرمانی. او به خصوص چراغ در سال 1993 برنده لیگ حلاجی عنوان پس از ضربه .363 با 24 homers و یک لیگ برتر-بالا 54 دو برابر است.

در حالی که Morneau تماشا Olerud را شکست فصل خود را از B. C. صفحه اصلی بخش یک دید متفاوت از تورنتو اغل گاو یا حشم.

“شما نگاه در صف و [اگر مخالف کوزه] رو از طریق یک رابی Alomar یا جو کارتر پس از آن همه ناگهان آنها تا به حال به صورت جان و سال من تا به حال دیده نشده کسی داغتر” بخش گفت. “این یک لذت و همه ما آنجا نشسته و شگفت زده در نوسان خود را ،

“چه یک پارچ تفکر پس از گرفتن از طریق دو یا سه بچه و سپس به صورت شماره 9? منظور من این مرد را داغتر از ترقه و او است که راه همه سال.”

51-در سال Olerud همچنین برای متس نیویورک خود را در زادگاه Seattle Mariners نیویورک یانکیز و Boston Red Sox قبل از بازنشستگی در سال 2005. او ضربه زد .295 بیش از کار خود را با یک .863 بر روی پایه به علاوه ضربه زنی و درصد و آمار 255 homers با 1,230 اجرا می شود batted در بیش از 2,234 بازی 920 از آنها با تورنتو است.

او فقط در غالب است. با Wardo در آینده شما می دانستم که شما می خواهم که آسان باز یافته.— جان Olerud همکار در کانادا بیس بال تالار افتخارات مشمول Duane بخش

“جیز آبی به من فرصت, شما می دانید ؟ با عمل جراحی آنوریسم فقط قبل از پیش نویس آنها در زمان یک فرصت به من و به من فرصت داد و من یک شانس برای بازی فقط با بسیاری از بازیکنان بزرگ در تیم های بزرگ به اطراف مربیان بزرگ و سپس به توان به خوبی دریافت شده توسط طرفداران” Olerud گفت.

“پس از اینکه افتخار این راه شگفت انگیز است و من بسیار سپاسگزار برای آن است.”

بخش راست دست و مسکن به نظر می رسد در 462 عمده-بازی های لیگ — همه اما 10 از کسانی که با Blue Jays — از 1986-1995. 55 ساله به دست آورده 121 حرفه ای موجب صرفه جویی در و زده از 679 بیش از 666 2/3 نوبت.

الگویی برای جوانان کانادا

او نیز می تواند بسیار فریب با تبادل آرسنال به عنوان Olerud به یاد می آورد استدلال با hitters از پایه اول سوف در مورد آنچه در بخش پرتاب شد.

“بسیاری از مردم فکر می کردند او انداخت تقسیم انگشت fastball و من می خواهم که به می گویند: “بدون او نمی پرتاب یک تقسیم انگشت, که, کشویی’ و سپس ‘بدون آن نمی توان از یک نوار لغزنده”‘ Olerud گفت. “تمام وقت من جر و بحث با بچه ها که او را نمی پرتاب یک تقسیم انگشت fastball.

“او فقط در غالب است. با Wardo در آینده شما می دانستم که شما می خواهم که آسان باز یافته.”

Morneau سابق دور سوم به پیش نویس انتخاب توسط دوقلوها در سال 1999 برگزار 14 فصل در لیگ های عمده ای از جمله 11 با مینه سوتا است. چهار-زمان all-star همچنین سرنشین دار پایه اول برای کانادا در هر یک از جهان بیس بال کلاسیک در سال 2006, 2009, 2013 و 2017.

Morneau تبدیل به یک مدل نقش برای جوان کانادایی بازیکنان بیس بال در طول دهه گذشته یا بیشتر حمل بر سنت است که واکر آغاز شده برای او. اما او گفت Olerud و بخش با وجود تابعیت آمریکایی داشتند اولیه تاثیر در او بیش از حد.

“دیگر از من پدر و مادر دو وجود دارد تأثیرات عمده ای در بیس بال حرفه ای: لری واکر و تورنتو بلو جیز به خصوص در ’92-’93,” Morneau گفت. “اگر جان و Duane انجام نداده بود آنچه من مطمئن هستم که من می خواهم که تکیه به سمت بیس بال و به دور از هاکی.

“من تا به حال Blue Jays و من تا به حال لری واکر نیمه همراه در همان زمان. بنابراین این افراد باید به عنوان بسیاری از تاثیر در کانادا بیس بال به عنوان کسی و من خوشحال می شود قادر به رفتن با آنها و بدیهی است که ژاک به عنوان به خوبی.”

Doucet یک 79 ساله از مونترال به عنوان Expos’ بازی-بازی بازی های صوتی از سال 1972 به سال 2004 زمانی که این تیم نقل مکان کرد و تبدیل به اتباع واشنگتن. او قبلا تحت پوشش Expos برای La Presse, شروع با تیم افتتاحیه سال 1969 فصل است.

Doucet شده است این بازی توسط بازی صدای جیز آبی در TVA ورزشی از سال 2011 و همچنین تماس های MLB بازی حذفی برای پخش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید