جان الیور کاملا خاموش می رود در سوزان کالینز, رادیو فردا در هفته گذشته امشب’ بازگشت

Category: دیلی بیست Comments: No comments

یکشنبه شب جان الیور بازگشت از سه ماه وقفه برای هفتم-فصل برتر از هفته گذشته امشبخود را امی و برنده سری HBO.

طنز همه چیز را با پرداختن به بزرگترین اخبار او از دست رفته: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه در سنا پس از استیضاح توسط مجلس (هر چند بسیاری از آن متهم از محاکمه با توجه به این که هیچ ستاره شهود نامیده می شدند).

“چه اتفاقی می افتد زمانی که آشکار جنایی-مخالف است متهم به سوء استفاده از قدرت او در عین حال به نحوی نگه می دارد بر روی دفتر خود را با نشستن از طریق یک شاهد بررسی پرسید:” الیور.

پس از پرتاب به فیلم هایی از ریگ اواخر شب میزبان segued به مغلوب ساختن پیشی جستن: “رئیس جمهور خود را ضرب و شتم استیضاح اتهامات اما برخی از جمهوری خواهان که رای به تبرئه او بر این باورند که تجربه واقعا تغییر او.”

نشانه سناتور. سوزان کالینز (R-من) که در دفاع از رای خود به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن و گفتن فردا نیوز’ نورا o’donnell که “رئیس جمهور آموخته است از این مورد” و “خواهد شد بسیار محتاط تر در آینده است.” (او بعدها در راه برگشت به این نظرات مسخره.)

“چه شما در حال صحبت کردن در مورد سوزان? از دوره او نیست او آموخته درس!” گفت Oliver. “مغلوب ساختن پیشی جستن هرگز می آموزد درس خود را! این است که اولین کودک متولد شد, Donald Trump Jr., و او نگه داشتن کودکان!”

“و اگر شما بیشتر نیاز به اثبات است که” او ادامه داد: “فقط نگاه کنید چه اتفاق افتاد این هفته با مغلوب ساختن پیشی جستن کاردانی راجر سنگ.”

بله چهار دادستان استعفا داد و پس از وزارت دادگستری به رهبری تهمت منصوب ویلیام بر انتخاب به ارزیابی مجدد خود را از صدور توصیه 7-9 سال برای سنگ—تنها چند ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی سنگین انتقاد از صدور آن را “سقط جنین از عدالت است.” از آن پس 1,100 سابق DOJ مقامات امضای نامه ای خواستار Barr به استعفا برای “انجام رئیس جمهور شخصی مناقصه است.”

“به DOJ رهبری دخالت در یک پرونده مربوط به یک تهمت متحد ساعت پس از رئیس جمهور علنا اظهار نظر در آن است هولناکگفت:” الیور اضافه کردن “و به بهانه ارائه شده توسط رئیس جمهور مدافعان محدوده پوچ به واقعا وحشتناک است.”

او سپس برش به یک کلیپ از مهر میزبان (و سرسخت تهمت مدافع) Lou Dobbs گفتند: “من نمی خواهم به شنیدن هر گونه تلخه در مورد مستقل وزارت دادگستری! این عدالت وزارت کار را برای رئیس جمهور!”

که به ارمغان آورد الیور به او بسته: “سوزان کالینز ممکن است در واقع درست شده در مورد یک چیز: مغلوب ساختن پیشی جستن آیا یادگیری یک درس از استیضاح دادگاه; به طور خاص, من می توانید دور با هر چیزی زیرا هیچ کس نمی خواهد به من نگه پاسخگو باشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>