جان الیور و کنتس Luann: کمدی اواز یا موسیقی دو نفری ما در حال حاضر نیاز

Category: دیلی بیست Comments: No comments

در بالای شنبه شب کنترل از راه دور قسمت از تماشای آنچه اتفاق می افتد زندگی می کنند با اندی کوهنمیزبان خود خواسته دو مهمان که چگونه آنها در حال انجام در طول قرنطینه.

Real Housewives of New York City star Luann de Lesseps تحویل طولانی مستقیم تک صدایی در مورد پیوند با فرزندان و در نهایت داشتن وقت برای انجام کارهای او هرگز قادر به انجام. سپس جان الیور شب دوم مهمان پاسخ داد: “همه چیز وحشتناک است. همه چیز وحشتناک است. من خوشحالم که Luann را مدیریت به آن را نگه دارید. من ذهنی غرق شدن است.”

این بار دوم به ظاهر جفت ارز بعید است که باید بر روی براوو نشان می دهد با هم هر چند اولین بار آنها انجام داده ایم تا از طریق وب کم خود را از خانه های مربوطه. خود حواس پرت شیمی هم بخت: آخرین هفته امشب با جان اولیور میزبان اعتراف RHONY فن.

در یک خوش آمدید, تغییر سرعت از هفتگی خود HBO سری که در آن او است که در معرض میزان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کشنده بی کفایتی در برخورد با کروناویروس و شرمندگی شرکت هایی مانند آمازون سیاست های بهداشت و درمان برای کارگران ضروری او صرف زمان خود را در WWHL fangirling بیش از کنتس و آواز ستایش از نابغه کمدی ویرایش مورد علاقه خود را واقعیت نشان می دهد.

قبل از او پاسخ داد: هر یک از کوهن به سوالات او ساخته شده یک نقطه به نقطه در سابقه تماس تیزر برای هفته آینده RHONY قسمت “یکی از جالب ترین چیزهایی که من دیده ام همه سال.”

تبلیغی شروع می شود با لی McSweeney که نمی, نوشیدنی, مایکروسافت پس از یادگیری وجود دارد ودکا در آب. و سپس آن را کاهش به او برهنه در حیاط خلوت bellowing در حالی که پرتاب شعله مشعل به جنگل فرو بردن لاغر با بازیگران دیگر اعضای parejo رجزخوانی و سپس Sonja مورگان ادرار با درب حمام باز است. “من خندید چهار بار در آخرین 20 ثانیه” الیور گفت.

پس از کوهن بازی کلیپ دوباره او ادامه داد: تملق گوی: “که باید لوگو برای ‘هیات داوران انتخاب جشنواره فیلم کن” در پایان…من به تماشای انگل و من آن را دوست داشتم خیلی. اگر شما بودند به من می گویند ” چه شما را بیشتر دوست انگل یا 20 ثانیه از این تریلر؟’ من می خواهم بگویم انگلو من می تواند به شما دروغ.”

الیور نیز بیش از خوشحال به ارائه خود را داغ طول می کشد در اوایل درام از فصل. وقتی که می آید به بازیگران سرزنش کردن McSweeney برای داشتن خالکوبی او گفت: “خانم ها به نظر می رسد بیشتر ناراحت خالکوبی او از من در مورد کوروناویروس.”

در مورد اینکه آیا de Lesseps overreacted به اختصاص یک اتاق خواب در رامونا خواننده زیرزمین او گفت: البته او شد. “اما در زمان بیماری همه گیر مانند این که ما همه می خواهم برخی از حس ظاهر و چه عادی تر از Luann در واکنش به یک اتاق انتساب ؟ من خیلی سپاسگزار هستم.”

و این که آیا Dorinda Medley مناسب است ناراحت شود که Tinsley مورتیمر نیست آشکار تر از خودش را به او یادآوری کوهن که فصل گذشته مورتیمر نشان داد که او تا به حال منجمد او مرده سگ. “اگر که نیست آشکار برخی از خود معتبر خود را پس از آن من نمی دانم چه چیزی است.”

او و de Lesseps یک بازی به نام “1, 2, QuaranThree” که در آن آنها جواب سوالات را به ببینید که چگونه سازگار هستند. آنها توافق بر روی همه چیز: “پول نمی توان خرید شما کلاس” بهترین کنتس Luann آهنگ مورتیمر بیشتر احتمال دارد به یک زن جایزه از Sonja مورگان و Medley را بهتر جمهور از رامونا خواننده.

نشان می دهد به پایان رسید with…de Lesseps آواز او شرجی نسخه از “تولدت مبارک” چند روز جلوتر از تاریخ واقعی که او به نظر می رسید کاملا از دست دادن ذهن خود را با سرور و نشاط.

“وجود دارد نشده زمان در تاریخ آمریکا که رامونا شده اند که جواب خوبی به عنوان رئیس جمهور” الیور گفت که کوهن سریع به پاسخ, “من می خواهم بگویم در حال حاضر ممکن است لحظه ای در واقع جان. من ممکن است تماس بگیرید در رامونا…” این تنها باری بود که تهمت بود و حتی به اشاره در این قسمت است که ممکن است برای اولین بار در یک John Oliver تلویزیون ظاهر.

نشان می دهد به پایان رسید با یک فن سوال در مورد آنچه الیور فکر بزرگترین غذای آماده از 2020 تا کنون است—”من فکر می کنم بسیاری از ما واقعا عصبانی در سال 2016 و احتمالا متوجه است که ما مدیون چهار سال پیش عذرخواهی”—و de Lesseps آواز او شرجی نسخه از “تولدت مبارک” چند روز جلوتر از تاریخ واقعی که او به نظر می رسید کاملا از دست دادن ذهن خود را با سرور و نشاط.

به عنوان او گفت: قبلا در این قسمت بازگویی یک مکالمه او با یکی از نویسندگان “این است که زمان زیادی برای جهان است اما زمان زیادی برای زنان خانه دار واقعی از نیویورک به عقب می آیند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>