جان الیور از بین می برد و تهمت و فاکس نیوز’ Boneheaded Coronavirus پاسخ

Category: دیلی بیست Comments: No comments

یک هفته پس از اصرار این کشور به رای دادن برای پول-سوزاندن میلیاردر Mike Bloomberg, یک مرد با “بزرگ باکره انرژی” که با صرف بیش از 400 میلیون دلار به سعی کنید برای گرفتن دموکراتیک ریاست جمهوری, نامزدی, هفته گذشته امشب‘s John Oliver زمان در بزرگترین اخبار از ماه گذشته: گسترش سریع coronavirus.

مقامات با مراکز کنترل بیماری هشدار داد آمریکایی ها در هفته گذشته که آن را یک ماده از “اگر” اما “زمانی که” coronavirus را در سراسر ایالات متحده وجود دارد و در حال حاضر 88 موارد گزارش شده از coronavirus stateside—و دو مرگ.

متعاقب آن coronavirus هیستری است منجر به برخی از واقعا عجیب و غریب, پوشش رسانه ای از این بیماری همه گیر از جمله مجریان از روز خوب نیویورک بدونم که: “شما می توانید coronavirus با خوردن مواد غذایی چینی؟”

“شما نمی توانید! البته شما نمی توانید coronavirus از خوردن مواد غذایی چینی فریاد زد:” الیور. “در واقع, اگر شما در حال غذا خوردن در یک پاندا اکسپرس شما حتی نمی توانید مواد غذایی چینی از خوردن مواد غذایی چینی.”

HBO میزبان در ادامه به توضیح دهید که چگونه COVID-19 گونه است از coronavirus و همراه با دو درصد مرگ و مير. در حالی که بسیاری از جمله MSNBC را چاک تاد و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن باید عنوان این مرگ و مير الیور استدلال در غیر این صورت.

“دو درصد از مردم این است که بسیاری هنگامی که شما در حال صحبت کردن در مورد این افراد در حال مرگ,” او گفت:. “فکر می کنم در مورد آن را این راه: دو درصد از مردم ناپدید شد به معنای واقعی کلمه فرض باقی مانده.”

با توجه به مقاله ای در اقیانوس اطلسدانشگاه اپیدمیولوژی مارک Lipsitch ادعا کرد که coronavirus را “نمی توان containable” و این که 40 تا 70 درصد از افراد در سراسر جهان آلوده می شود در عرض یک سال—هر چند او اضافه کرد: بسیاری از این موارد نمی تواند کشنده باشد و یا حتی نشان می دهد هیچ نشانه ای. و تا کنون coronavirus منجر به از 3000 مرگ و میر و آلوده به سمت بالا از 88,000 مردم در سراسر 60 کشور جهان است.

“اعتماد به نهادهای بسیار مهم است هنگامی که در تلاش برای شامل همه گیر ممکن است و متاسفانه به ارمغان می آورد که به ایالات متحده در پاسخ به این ویروس—و به طور خاص به این مرد [تهمت] به این دلیل که کاخ سفید این پیام بوده است همه جا این هفته” ارائه شده Oliver.

بله روز جمعه در همان روز CDC ادعا کرد که آن را یک ماده از “اگر” اما “زمانی که” coronavirus گسترش در سراسر امریکا مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور اقتصادی لری Kudlow یکی از مردم (بدون توضیح) در کاخ سفید را coronavirus نیروی کار گفت: مردم آمریکا “ما موجود است.”

“این ناهماهنگی وجود دارد صحبت می کند به یک مشکل واقعی است چرا که در یک اورژانس بهداشت جهانی شما می خواهید به شنیدن از این بسیاری از کارشناسان آموزش دیده که ما به اندازه کافی خوش شانس به کار در کشور ما بهداشت عمومی سازمان. شما نمی خواهید به شنیدن از سیاستمداران گفت:” الیور.

سپس الیور خطاب به رئیس جمهور تهمت را شگفت آور “فقدان رهبری” در مورد coronavirus از راه رفتن از “یک کنفرانس مطبوعاتی به معنای آرامش کشور” را بارها و بارها این ادعا که این ویروس خواهد بود رفتن به دور “در مه” با توجه به “آب.”

این زمان بد است که یک رئیس جمهور که نمی تواند صحبت می کنند به وضوح چرا که در حال حاضر وجود دارد به اندازه کافی بد و اطلاعات پرواز در اطراف رئیس جمهور, کانال مورد علاقه بوده است خاص مجرم در اینجا.

“این یک زمان بد به یک رئیس جمهور که نمی تواند صحبت می کنند به وضوح چرا که در حال حاضر وجود دارد به اندازه کافی بد و اطلاعات پرواز در اطراف رئیس جمهور, کانال مورد علاقه بوده است خاص مجرم در اینجا” گفت: Oliver. “روباه [اخبار] مجریان و مهمانان را بارها و بارها تقویت ادعاهای دروغین از این نظریه که این ویروس ایجاد شده در یک چینی bioweapons آزمایشگاه به اینترنت شایعه است که آن را از مردم چین خوردن سوپ خفاش.”

“حقیقت این است” او ادامه داد: “در حالی که آزمایش های بالینی در حال انجام است وجود دارد هیچ درمان برای coronavirus در لحظه… چگونه ترس باید شما بود ؟ یک بیت.”

الیور سپس به ارائه چهار ارزشمند توصیه هایی برای نحوه رسیدگی به کروناویروس:

1) نمی شود نژادپرستانه

2) آیا ذخیره کردن ماسک

3) بررسی CDC سایت

4) شستن دست های خود را

یادداشت مردم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>