قاضی جان رابرتز حاضر در روز پنج شنبه برای خواندن با صدای بلند یک سوال از بهداشت ، رند پل که شناسایی یک متهم خلاف کاران که برای اولین بار با نگرانی از محققان که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار اوکراین به بررسی رقبای سیاسی خود.

“افسر قاضی کاهش به خواندن این سوال که فرستاده شده,” رابرتز گفت: پس از ظاهر شدن به عنوان خوانده شده سوال خود را.

اتاق خاموش بود در این لحظه با رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل زمزمه به یک دستیار ایستاده و ظاهر شدن مثل او صحبت می کنند. سناتور. تامی بالدوین (D-Wis.) سپس از او پرسید که سوال نامربوط به خلاف کاران و مک کانل نشستم.

اما پل انجام شد.

کنتاکی سناتور پس از آن به ستیز کنفرانس خبری در آمریکا و تلویزیون گالری که در آن او به عنوان خوانده شده سوال خود را که به نام یک فرد مورد اشاره در رسانه های محافظه کار به عنوان ممکن است خلاف کاران و آشنایی که با این نسخهها کار برای خانه کمیته اطلاعات. پل اظهار داشت کسانی که دو مرد “ممکن است با هم کار کرده اند به طرح impeaching رئیس جمهور قبل از وجود دارد رسمی استیضاح.”

“من نمی دانم که این خلاف کاران است. آدام شیف نمی دانم که این خلاف کاران است. سوال من این است که نه در مورد whistleblower. سوال من این است که در مورد دو نفر که در حال دوستانی که با هم کار کرده … که شنید صحبت کردن در مورد impeaching رئیس جمهور سال پیش از یک فرایند است که پس از آن ایجاد شد به روند استیضاح رفتن” پاول به خبرنگاران گفت:.

مک کانل فعالانه بدحجابی پل به عنوان مجلس سنا به جلسه روز پنج شنبه بعد از ظهر.

“ما شده است احترام رئیس دادگستری این موقعیت منحصر به فرد در خواندن سوالات ما. و من می خواهم به قادر به ادامه به او اطمینان دهم که آن سطح از توجه به او ادامه پیدا خواهد کرد” مک کانل گفت.

پل گفت: “آیا صدا مانند کد نمی آن و یا چیزی ؟ من نمی دانم آنچه در آن به معنای. من تا به حال هیچ بحث با مک کانل سناتور..”

پل تا به حال نشانه قصد خود را برای پرسیدن سوال در جمعه, بالا بردن آلارم است که او در نظر گرفته شده به خارج ناشناس شاکی. مدافعان رئیس جمهور می گویند این خلاف کاران باید محافظت نمی شود چرا که ممکن است او را در پناه یک تعصب سیاسی در برابر تهمت اما دموکرات ها استدلال کرده اند که خلاف کاران حساب تا حد زیادی ثابت شده دقیق و تایید شده توسط متعاقب آن شاهد — و این که نامگذاری او علنا می تواند زندگی خود را به مخاطره می اندازد.

پل های دیرین دشمن از رهبران جمهوری خواه به وجود آمد از صندلی خود را به عنوان اولین سناتور جمهوریخواه به ارائه یک سوال در شروع پنج شنبه جلسه استیضاح محاکمه. او گفت: سوال این بود که به طور خاص به کارگردانی تشکر. آدام شیف (D-کالیفرنیا.) سرب مدیر خانه و به رئیس جمهور وکلا.

او گفت که او در نظر گرفته درخواست تماس رول رای به ابطال رابرتز’ “نادرست پیدا کردن” اما تصمیم گرفت در روز جمعه بیش از بحث شهود و دیگر ممکن است حرکات را به اندازه کافی رول تماس که آن را آهسته رسیدگی بیش از حد. او همچنین بعید است به نفع خود است که رای دادن.

“این بسیار مهم است که آیا یا نه یک گروه از فعالان دموکراتیک بخشی از اوباما-بایدن دولت مشغول به کار بودند با هم برای سال های سال به دنبال یک فرصت برای استیضاح رئیس جمهور” پل توضیح داد. او مقصر رابرتز و سنا برای “انتخابی باور در حفاظت از خلاف کاران اساسنامه … هیچ کس نمی گوید که آنها می دانند که فرد است. اما کسی به شما می گویند ممکن است همه از ناگهانی محافظت از بخشی از بحث است.”

رابرتز ابلاغ به لویه است که او نمی خواهد به عنوان خوانده شده پرسش که خواست ادعایی خلاف کاران باعث Paul به شکایت پس از آن.

شیف اول نشان داد که وجود این خلاف کاران شکایت عمومی در اواسط ماه سپتامبر زمانی که او subpoenaed سند از مدیر اطلاعات ملی و او را متهم کرد — تحت تاثیر کاخ سفید — جلوگیری از رسیدن آن کنگره.

شیف و دیگر دموکرات ها نشان داد که هوش جامعه بازرس کل تا به حال تلقی شکایت “فوری” و معتبر تحریک نیاز به اطلاع کنگره — اما به جای DNI یوسف مگوایر در پی ورودی از وزارت دادگستری که رد IG را تعیین.

پل گفت: او هنوز هم با توجه به اینکه سعی کنید و یک سؤال دیگر بپرسید بعد پنج شنبه.

ملانی Zanona کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im