John Wiley استخدام به عنوان رپتورز’ معاون رئیس جمهور از فرهنگ سازمانی شمول

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

تورنتو رپتورز به نام John Wiley به عنوان معاون رئیس جمهور, فرهنگ سازمانی و شمول است.

این تیم در آزادی گفت: که ویگینز “منجر خواهد شد یک گروه کشیده شده از تمام قسمت های این سازمان برای رسیدگی به بی عدالتی اجتماعی, شمول, سهام و اصلاحات سیاسی.”

او را مسئول داخلی تیم-ساختمان و خارجی توسعه طرح.

“این موقعیت این فرصت را به طور مستقیم تاثیر تغییر دهید. چیزی که هیجان زده من خیلی در مورد نقش — فرصتی برای تغییر تاثیر مستقیم در سازمان جامعه و کشور من” ویگینز در بیانیه ای گفت. “به عنوان یک سازمان ما منحصر به فرد قرار داده شده برای انجام این کار است.”

“برای من تغییر عملی,” او اضافه شده است. “من نمی خواهم به فقط می گویند همه چیز. آنها باید شدنی است. من یک موقعیت, قدرت,, و من می خواهم به انجام کارهای قدرتمند.”

Wiggins می پیوندد رپتورز از رپتورز 905, که در آن او کمک کرد راه اندازی کانادا اولین G لیگ حق رای دادن. او اخیرا برگزار شد به عنوان معاون رئیس جمهور و نظارت در تمام طول روز-به-روز و عملیات کسب و کار برای باشگاه. در طول تصدی خود رپتورز 905 موفق به کسب اولین قهرمانی در سال 2017.

قبل از G لیگ, Wiggins, کمک به راه اندازی افتتاحیه تیم ملی بسکتبال لیگ کانادا. او همچنین مشغول به کار در موقعیت های رهبری در شرکت فورد موتور و تاسیس و مربی موفق AAU تیم در ملبورن فلوریدا.

Wiggins فارغ التحصیل از دانشگاه Windsor رشد در Mississauga, Ont., و زندگی در GTA با خانواده اش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>