سناتور. ران جانسون (R-Wisc.) روز یکشنبه با انتقاد از رئیس جمهور تهمت یادآوری گوردون Sondland به عنوان سفیر اتحادیه اروپا گفت: در مصاحبه ای که او “را به کار گرفته و آن را یک راه متفاوت است.”

Sondland یک شاهد کلیدی در خانه را استیضاح پرس و جو از کار اخراج شد روز جمعه تنها چند روز پس از باریک اکثریت سنا رای به تبرئه رئیس جمهور. در طول مکان شهادت Sondland گفت به اعتقاد او تهمت برگزار شد تا کمک های نظامی به اوکراین در انتظار سیاسی به نفع.

“گوردون بسیار زیبا بود استعفا داد و او که قرار بود به ترک پست و به هر حال من فکر می کنم آن را خوب است به او این توانایی را برای خروج از شرایط خود و در زمان خود در چند هفته” جانسون گفت: POLITICO.

جانسون هم توجه داشته باشید که پس از Sondland سیاسی که منصوب به خدمت در لذت بردن از رئیس جمهور او شلیک شد و در نهایت مغلوب ساختن پیشی جستن تماس بگیرید.

اما سفیر ایران که آمد همان روز یکی دیگر از استیضاح شاهد سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman بود حذف شده از پست خود در شورای عالی امنیت ملی بود به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان اقدامی تلافی جویانه در برابر کسانی که ارائه شده شهادتها شهادت به خانه آوردند.

جانسون که ریاست کمیته فرعی روابط خارجی مجلس سنا که در معاملات با اوکراین است و تحت فشار قرار دادند برای حمایت از این کشور در مبارزه با روسیه گفت: او چندین تماس تلفنی به کاخ سفید قبل از Sondland برداشته شد به اصرار رئیس جمهور به نه آتش او را. او کاهش یافته است به می گویند که او به صحبت و یا به اشتراک گذاری اطلاعات از مکالمات.

“من فکر می کنم گوردون Sondland شد تلاش برای انجام کار درست و این فقط مایه تاسف است که این همه رو منفجر شده و مردم خوب شد و آسیب آن” جانسون گفت که Sondland است “پاتریوت” که در تلاش برای انجام یک کار خوب به عنوان سفیر آمریکا در اتحادیه اروپا. Sondland دریافت انتصاب پس از اهدای مبلغ 1 میلیون دلار برای مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح.

جیم مک کارتی سخنگوی Sondland گفت که سفیر بوده است در واشنگتن در روزهای اخیر در رایزنی با وزارت امور خارجه در مورد خروج و بازگشت به بروکسل این هفته آینده برای تکمیل این فرآیند.

جانسون گفت: Sondland تا به حال او را از طریق متن روز یکشنبه برای رفتن به خفاش برای او به کاخ سفید است. به گزارش نیویورک تایمز در روز شنبه که جانسون همراه با سنسور. سوزان کالینز (R-مین) تام Tillis (R-N. C.) و مارتا McSally (R-Ariz.) تا به حال خواست کاخ سفید به پس از Sondland قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت اخراج او.

یکشنبه اولین بار بود که جانسون و Sondland ارتباط برقرار کرده که از آخرین صحبت کرد و در اوت 30, سناتور گفت. Sondland گزارش گفته جانسون در این تماس تلفنی که صدها میلیون دلار از آمریکا کمک به اوکراین برگزار شده بود تا به دلیل تهمت می خواستم رسیدگی به آنچه که او بر این باور بود که هماهنگ تلاش های دولت اوکراین برای آسیب خود را در مبارزات انتخاباتی در سال 2016.

جانسون در حساب خود را به وال استریت ژورنال گفت که او مواجه مغلوب ساختن پیشی جستن روز بعد در یک تماس تلفنی در مورد آنچه Sondland به او گفته بود و رئیس جمهور را تکذیب کرد وجود دارد “در عوض.”

متعدد مقامات دولت شهادت در طول استیضاح کاوشگر که با وجود تهمت ادعا وجود دارد هیچ نشانه ای از بالا به پایین از تلاش های دولت اوکراین برای تحت تاثیر نتیجه انتخابات 2016.

با توجه به جانسون تهمت بود علاقه مند در کشور در وهله اول به دلیل او تا به حال یک “انسان اولیه کنجکاوی در مورد آنچه اتفاق افتاده در اوکراین چه اتفاقی می افتد با Bidens.”

او همچنین گفت که او نمی باید هر گونه نگرانی در مورد تهمت به دنبال انتقام در برابر Vindman و برادرش یوگنی که همچنین خدمت در شورای امنیت ملی کارکنان و نیز همراهی می کردند توسط ماموران امنیتی از کاخ سفید پیچیده در روز جمعه.

“من یک مقدار عادلانه از همدلی برای هر رئیس جمهور ایالات متحده که نمی تواند اعتماد مردم در داخل کاخ سفید به ماندن در داخل خود خط و اقامت در درون خود زنجیره ای از فرمان” جانسون گفت.

پرسید که آیا او همچنین همدلی و احترام به Vindman نظامی خدمات جانسون گفت: “مطمئن شوید. من احترام کسی که دون یکنواخت قرار می دهد و خود را در راه آسیب است اما من احترام نمی گذارند راه او انجام شده خود را در دفتر خود در شورای امنیت ملی کارکنان.”

جانسون همچنین با انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن حمله به ایمان مذهبی از سوی دیگر ، میت رامنی (R-یوتا) که خود را ذکر کرده “وظیفه در برابر خدا” در توضیح رای خود را به محکوم کردن تهمت هفته گذشته است.

طی سخنرانی در کاخ سفید در روز پنج شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: رامنی استفاده کرده بودند ایمان خود را به عنوان یک “چوب زیر بغل” و حمله او بارها و بارها در روز از.

کسانی که دیدگاه “نه راه من می خواهم که آن را به کار گرفته گفت:” جانسون که اضافه شده است که یوتا سناتور باید خود را برای رای دادن در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من فکر می کنم هر سناتور در زمان مسئولیت خود در دادگاه بسیار جدی” او گفت:. “من فقط اساسا مخالفت با این تصمیم که میت و دیگر دموکرات ها که رای دادند گناه در زمان در این است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de