جونز Lawes خانواده پیدا پشتیبانی در هر یک از دیگر و پس از شخصی ضرر و زیان

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

MOOSE JAW, Sask. — جنیفر جونز دو برنده دور ساخت Scotties تاریخ است.

و او باید برنده از بازی روز یکشنبه با او خواهید بود winningest جست و خیز در Scotties تاریخ با هفت عناوین – در حال حاضر با کالین جونز با شش.

اما کهنه جست و خیز از Winnipeg, تیم کارت های وحشی در این سال شده است بازی با قلب سنگین.

شده اند وجود دارد بسیاری از بار در طول این رویداد را سال جونز نگاه به مخفف پدرش لری.

او وجود ندارد.

لری جونز درگذشت ناگهانی این گذشته ممکن است. او جنیفر بزرگترین فن و موجب علاقه خود را در بازی – لری نیز مربی جنیفر در طول اولین Scotties پیروزی در سال 2005.

“این سخت بوده است. من صادقانه” جونز گفت. “پس ما برنده کارت های وحشی بازی من نگاه کردن به صورت پدر من و او وجود ندارد. شما نوع گاهی اوقات فراموش کرده ام. من احساس می کنم مثل او وجود دارد با من. هر بار که حلقه من احساس فوق العاده به پدر من است.”

نشستن در غرفه هر چند تشویق دخترش کارول جونز. لری و کارول ازدواج کرده بودند برای 53 سال است. آنها را نشسته در کنار یکدیگر برای صدها ساعت از پیچش یا حلقه زنی.

“من و همسرم سفر به این همه پیچش یا حلقه زنی حوادث. هر رویداد در طول سال” کارول گفت.

“برخی گریان لحظات. اما پیچش یا حلقه زنی جامعه شگفت انگیز است.”

این ‘تلما و لوئیز” از پیچش یا حلقه زنی

در این سال کارول نشسته است و در کنار Cheryl Lawes در Scotties.

این دو شده اند seatmates در پیچش یا حلقه زنی حوادث قبل و در طول بازی های المپیک 2014 در سوچی آنها شد موفق باشید فریبندگی.

“مهم نیست که نشستن در صندلی کنار من تا به حال به آنها را از آنجا که من نیاز به نشستن در کنار او” شریل گفت. “و من کل بازی های المپیک و به همین دلیل ما به دست آورد.”

در حال حاضر آنها پیوست و شعلهور یک دوستی. از دست دادن شوهر و پدر چیزی است Cheryl و Kaitlyn همه به خوبی می دانیم.

کیت Lawes که مانند لری جونز برای جنیفر کردم Kaitlyn درگیر در پیچش یا حلقه زنی در سن بسیار جوان است. او عاشق پیچش یا حلقه زنی و پرشور در مورد آن. در سال 2007 زمانی که Kaitlyn بود که فقط 18 سال, کیت درگذشت.

در حال حاضر تمام این سال بعد کارول و شریل در حال ارائه راحتی برای هر یک از دیگر در Scotties در حالی که تشویق دختران خود.

کارول جونز و همسرش شریل Lawes شده اند side-by-side تشویق دختران خود را در Scotties این هفته است. (Devin Heroux/CBC Sports)

“هنگامی که کارول بود شروع به رفتن را از طریق سفر خود را و شما می توانید بگویید لری مریض بود من سعی کردم به او برخی از راهنمایی های” شریل گفت.

“و فقط به وجود یک شانه برای گریه در.”

شده اند وجود دارد بسیاری از اشک و روز های سخت برای این دو است. اما آنها به نظر می رسید برای پیدا کردن یک انرژی جدید که در هر یک از دیگر شرکت در Moose Jaw – آنها در واقع با داشتن زمان زندگی خود را در حال حاضر.

“من تلما می گوید:” Cheryl.

“و من لوئیس می گوید:” کارول خنده.

این دو شده اند و رقص در اطراف غرفه به موسیقی تشویق دختران خود را در wildly خنده و تکیه هم که سنگ آمدن کشویی پایین یخ.

“ما حاوی یک دوستی بسیار قوی و بدیهی است که پشتیبانی بسیار قوی برای دختران ما” کارول گفت.

“او با شتاب زانو من روز دیگر. این کمک می کند تا به کسی که شما می توانید در تکیه هنگامی که وجود دارد یک شات بزرگ.”

شادی برای جنیفر و Kaitlyn

کارول و شریل داشتن به عنوان بسیار سرگرم کننده به عنوان آنها در این سال Scotties کاسته ذهن جنیفر و Kaitlyn – بدانید که مادران آنها به هر یک از دیگر در حالی که آنها در حال بازی به معنی همه چیز را به آنها را.

“من پیامک مادر من شب گذشته و خواست اگر او لذت داشتن چون من نه او را دیده که بسیار. او گفت: “سرگرم کننده ؟ من نمی تواند متوقف خنده.'” Kaitlyn گفت.

Cheryl Lawes چپ و کارول جونز موقعیت خود را به طور مستقیم در پشت جنیفر و Kaitlyn را ورق تماشای هر شات با لیزر مانند تمرکز بر هر سنگ. (Devin Heroux/CBC Sports)

“این مرا خیلی خوشحال می کند. آنها آنقدر انرژی. آنها جوان تر به نظر می رسد. آنها با داشتن یک انفجار و این همه من می تواند برای بپرسید.”

جونز عاطفی می شود که او فکر می کند در مورد پیچش یا حلقه زنی سفر او شده است خود را با پدر و مادر و در حال حاضر دهه گذشته با Kaitlyn.

“این مادر من اولین Scotties بدون پدر من است. برای او برای آمدن و دیدن خنده و داشتن سرگرم کننده به معنی مطلق جهان به من,” او گفت:. “این شگفت انگیز است که مادران ما می توانید به اشتراک گذاری این با هم.”

کارول و شریل موقعیت خود را به طور مستقیم در پشت جنیفر و Kaitlyn را ورق تماشای هر شات با لیزر مانند تمرکز بر هر سنگ.

“ما را سنگ حلقه. ما را سنگ سقوط یک گارد” Cheryl می گوید خنده.

“با تشکر از خدا برای او. او شده است یک دوست واقعی” کارول گفت.

جنیفر پرتوهای هنگامی که او می بیند او مادر داشتن به عنوان بسیار سرگرم کننده به عنوان او است.

“من باید فوق العاده ای مادر. او بهترین فرد در جهان,” Jennifer گفت. “من می خواهم برای دیدن او لبخند بر لب. پیچش یا حلقه زنی ما به ارمغان می آورد بسیار شادی در خانواده ما اما من واقعا فکر می کنم آن را یک فرایند درمان برای مادرم.”

جونز در مقابل هومن نبرد در انتظار

که آخرین نقطه در Scotties نهایی یکشنبه شب خواهد بود تصمیم گرفت در یک بازی نیمه نهایی بین جونز و راشل هومن.

هومن شکست شمالی انتاریو Krista McCarville در روز شنبه برای پیشبرد به عرض یک بازی از مسابقات قهرمانی نبرد.

آن بوده است بسیار گذشته تعداد فصل برای هومن و تیم او از اتاوا. پس از ناامیدی خود را از بازی های المپیک آنها از دست رفته سال را Scotties نهایی در مد دراماتیک با دادن تا دزد در 10 پایان و پس از آن اضافی پایان.

کسانی که سخت و زیان هستند و درس های ارزشمند.

“همه چیز شما را از طریق تغییرات شما و کمک می کند تا شما به عنوان یک فرد رشد” هومن گفت.

“ما احساس ما در سمت راست وجود دارد.”

هومن سرب لیزا Weagle می گوید آنها قرار داده ایم کسانی که ضرر و زیان در پشت آنها و تمرکز خود را در برنده شدن در یک چهارم Scotties عنوان.

“تنها چیزی که شما می توانید انجام دهید این است که از آن یاد بگیرند. گرفته ایم آنچه می تواند ما را از که و که چگونه ما می تواند قوی تر و بهتر است,” او گفت:.

این تکرار از تیم هومن ساخته شده خود را Scotties اولین پنج سال پیش در Moose Jaw.

هومن می گوید: این می تواند یک محل مناسب برای آنها را به نفع خود دوباره.

“ما در حال رفتن به آن را همه چیز ما. اگر آن را خوب به اندازه کافی جذاب است. اگر آن نمی باشد و ما را ترک نمی هر چیزی در پشت,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>