قاضی گسل مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به DACA حاکم

Category: پلیتیکو Comments: No comments

یک قاضی فدرال روز جمعه با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای گیج کننده و تنبل در واکنش به تصمیم دادگاه عالی در ماه گذشته بی اعتباری دولت را تلاش برای لغو اوباما-دوران برنامه حفاظت از اصطلاح خیال.

در طول یک تلفن شنوایی ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه پل گریم و گفت: او مشکل است که وزارت امنیت وب سایت هنوز به روز شده به حساب برای بالا حکم دادگاه در عمل معوق برای ورود دوران کودکی برنامه بهتر به عنوان شناخته شده DACA.

گریم و همچنین ابراز نگرانی در مورد دولت پذیرش است که برخی از IF متقاضیان دریافت نامه در هفته های اخیر گفت: برنامه های کاربردی خود محروم بودند زیرا DHS نیست پذیرش متقاضیان جدید حتی اگر دادگاه عالی دستور داد که آژانس به بازگشت به وضعیت موجود در سال 2017, هنگامی که آن را پذیرش برنامه های کاربردی جدید.

مهاجر طرفداران حقوق را تهدید به انتقال به دولت را در تحقیر برای هجوم حکم دیوان عالی کشور و متعاقب آن دستور از دادگاه دیگر.

“است که یک مشکل” قاضی گفت. “همانطور که برای دقت در این وب سایت است که به تغییر و که باید قادر به تغییر بسیار سریع است. … آن را ایجاد یک احساس و اعتقاد به این که آژانس بی توجهی اتصال تصمیم گیری های استیناف و دیوان عالی کشور است.”

“وجود دارد یک هزینه برای داشتن این چیزها را روشن و شاکیان را به عهده سهم شیر از هزینه های که تا کنون” Grimm اضافه شده است.

وزارت دادگستری وکیل استفان Pezzi گفت که با وجود نشانه به خلاف در DHS وب سایت و در نامه به متقاضیان جدید برنامه های کاربردی برای IF در حال “برگزار شد” و “قرار می گیرد به یک سطل” در حالی که DHS مقامات تصمیم گیری در مراحل بعدی برای برنامه DACA.

گریم منصوب از رئیس جمهور, باراک اوباما, صدا ناراضی با این توضیح.

“این است که تمایز و بدون تفاوت به می گویند که این نرم افزار شده است را تکذیب کرد و آن دریافت شده است و از آن شده است قرار داده و در سطل” کمربند سبز Md.-بر اساس قاضی گفت.

یک وکیل برای DACA متقاضیان و گیرندگان جان فریدمن گفت: مدیریت ارتباطات در حال کاشت سردرگمی است.

“قرار می دهد که متقاضیان در شک و تردید. آن قرار می دهد وکیل مهاجرت در شک و تردید. هیچ کس نمی داند چه خبر” فریدمن گفت. “آن را تقویت برداشت که … دولت متهم هستند و نه مطابق با قانون است.”

در حالی که تصمیم دیوان عالی آمریکا در ماه گذشته را رد کرد و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روند برای ورود در آن سال 2017 تصمیم به باد کردن DACA برنامه قضات باز سمت چپ گزینه برای دولت را به یک تازه تصمیم به تغییر یا خاتمه این برنامه تا زمانی که منافع IF دریافت کنندگان و خانواده های آنها در میان.

DACA برنامه های آغاز شده در سال 2012 ارائه می دهد شبه وضعیت حقوقی و اجازه کار به اصطلاح خیال — افرادی که به کودکان وارد ایالات متحده به طور غیر قانونی و یا اعتقادی نداشته ویزا در اینجا.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت نشان داده اند که آنها در حال برنامه ریزی یک سیاست جدید برای رسیدگی به وضعیت خیال اما نشانه هایی وجود دارد که مقامات ممکن است سعی کنید به لینک IF تغییرات با دیگر سیاست های مهاجرتی تغییرات آن را برخی از زمان برای توسعه.

هنوز معلوم نیست که آیا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال upend یا وصله پینه کردن DACA برنامه به عنوان او آماده به صورت رای دهندگان در ماه نوامبر. انجام این کار می تواند برنده شدن پشتیبانی از برخی از عناصر سیاسی خود را پایه اما نظرسنجی ها نشان داده اند که حمایت گسترده ای را برای پیدا کردن یک راه برای خیال باقی می ماند در آمریکا قانونی است.

“وجود دارد یک جریان سیاست فعال شور و مشورت در بالاترین سطح وزارت امنیت داخلی که هنوز اجرای آن در دوره” Pezzi گفت: قاضی است. “کسانی که تصمیم گیری نشده است ساخته شده است. … من قادر به خارج شدن در مقابل آژانس در مورد چه می آید بعدی با آینده DACA.”

این جلسه در روز شنبه نیز ارائه شواهد تازه — برای دومین روز متوالی — مشکلات ارتباطی بین وزارت امنیت داخلی و وزارت دادگستری وکیل مدافع که دفاع از آژانس در دادگاه.

Pezzi اذعان کرد که DHS وب سایت “رک و پوست برخی از منسوخ شده و اطلاعات نادرست” در مورد وضعیت DACA.

“این چیزی است که مایه تاسف است و این چیزی است که من مطرح شده با وزارت امنیت داخلی و رک و پوست خود ادامه خواهد داد به افزایش” Pezzi گفت.

پس از دادستان دوباره با اشاره به بیانیه های فعلی در صفحات وب به عنوان “تاسف” و گفت که او “کار” موضوع قاضی برش در.

“من می تواند به شما کمک کند که شما با دادن یک مهلت دادن به آنها” Grimm گفت.

“من درک که شما افتخار” Pezzi پاسخ داد.

قاضی همچنین گفت که او می خواست مطمئن شوید Pezzi بود با مردم در تماس با واقعی نفوذ در DHS.

“من نمی خواهم این کار انجام شده توسط یک شریک یا معاون تا کنون در این سلسله مراتب است که آنها هیچ اختیاری اقتدار” Grimm گفت. “این خواهد بود که تصمیم گیرنده یا تصمیم گیرندگان.”

یکی دیگر از نقطه سردرگمی بین وزارت دادگستری و وزارت امنیت داخلی شامل IF گیرندگان توانایی برای درخواست مجوز به ترک ایالات متحده به طور موقت و بدون به خطر انداختن وضعیت خود را.

قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حرکت به باد کردن DACA, دریافت کنندگان می تواند چنین پیشرفته “آزادی مشروط” اما متوقف شد برای کسانی که در IF در سال 2017. Pezzi گفت که قبل از جمعه او معتقد بود که فرایند ترمیم شده بود پس از تصمیم دیوان عالی کشور اما این باور بود که به احتمال زیاد اشتباه است.

“از خلوص و صداقت به دادگاه من نیاز به روشن است که من یاد گرفتم که اوایل امروز که من درک است که ممکن است دقیق” Pezzi, گفت:, و اضافه کرد که برخی از برنامه های کاربردی در زمینه هفته های اخیر رد شد با وجود بالا بودن دادگاه دستور به بازگشت به سال 2017 وضعیت موجود.

“رفتن به جلو, اما فقط در چند ساعت گذشته بوده است صاف کردن — حداقل prospectively گفت:” وکیل که با این نسخهها کار در برنامه های فدرال شاخه ای از عدالت مدنی را بدست آورد.

ارتباطی بد فرجام به نظر می رسد شبیه به یک قابل توجه افشای توسط دولت وکلا روز شنبه که آنها تا به حال ساخته شده یک سری از نادرست ادعا می کند در دادخواهی بیش از یک اختلاف مربوط نیویورک مسافران دسترسی به برنامه هایی مانند TSA Precheck.

وکلا از باراک اوباما در منهتن گفت: آنها متوجه شدند در هفته گذشته که چندین نمایندگی DHS مقامات ساخته شده در مورد نادرست و کسانی که ادعا شد و پس از آن مکرر در دادگاه دادخواستها که وزارت دادگستری در حال حاضر به دنبال برداشت.

“متهمان عمیقا تاسف موارد فوق نادرست یا گمراه کننده اظهارات و عذر خواهی به دادگاه و شاکیان برای نیاز به ایجاد این اصلاحات در اواخر این مرحله در دادخواهی” دولت وکلای نوشت.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو (D-n. y.) به نام جمعه برای تحقیقات جنایی را به DHS مقامات بیش از misstatements.

در DACA مورد Grimm صحبت نشده از هر گونه اقدام که شدید اما او روز جمعه گفت او را باز به با توجه به اهانت حرکت از شاکیان در این مورد اگر DHS نشان نمی دهد و آن را مطابق با تصمیم دیوان عالی کشور. او دستور داد که وکلای درگیر در این پرونده یک هفته به عقب بر گردیم به او با یک پیشنهاد در چه اطلاعاتی DHS نیاز به در مورد وضعیت جدید DACA برنامه های کاربردی و او به آژانس 30 روز به صحیح وب سایت خود را.

قاضی روشن ساخته او نمی خواهد اجازه می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به غرفه به طور نامحدود در حالی که صنایع دستی یک سیاست جدید است.

“ما در یک وضعیت دشوار در نظر مراحل بعدی” Grimm گفت. “وجود دارد یک نقطه که در آن عدم تصمیم گیری تصمیم گیری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>