اگر چه Kesha دادگاه نبرد با دکتر لوک به مراتب بیش از این خواننده فقط رو یک گام بزرگ به عقب. روز پنج شنبه در نیویورک دیوان عالی کشور قاضی Jennifer G. Schechter حکومت که Kesha هتاکان Dr. Luke گفت: در یک پیام متنی به لیدی گاگا که موسیقی تولید کرده بود raped کتی پری. او همچنین مشخص شد که بر خلاف Kesha وکلای استدلال تولید کننده است و نه یک شکل عمومی—معنی او نمی خواهد نیاز به اثبات واقعی کینه توزی خود را در افترا ادعا علیه Kesha برای وی از سوی مامورین که او مورد تجاوز قرار گرفته ،

Kesha اولین شکایت دکتر لوک در پاییز 2014 با اتهاماتی از جمله تجاوز جنسی و باتری و همچنین سوء استفاده عاطفی. دکتر لوک ظ ضد کت و شلوار در همان روز این ادعا افترا. یک قاضی را تکذیب کرد Kesha به دستور می شود منتشر شده از ثبت قرارداد در سال 2015 و 2016 خواننده خود را کاهش کالیفرنیا سوء استفاده جنسی از طرح دعوی در دادگاه در ادامه جنگ به جای نیویورک در دادگاه.

به عنوان انواع یادداشت پری را تکذیب کرد Kesha بدخشان که دکتر لوک حال ضرب و شتم او را در یک رسوب. با هیچ شواهد بیشتر برای حمایت از این ادعا قاضی Schechter حکومت Kesha به حال هتاکان تولید کننده. او همچنین دستور داد که Kesha پرداخت Dr. Luke $374,000 بهره برای تاخیر در پرداخت حق امتیاز. Kesha تیم حقوقی تجدید نظر در این تصمیم و آن باقی می ماند برای یک هیئت منصفه در قانون Kesha را به افزایش تجاوز به زنان در برابر دکتر لوقا و تولید خود ادعای ضد افترا که اتهام.

یک نماینده برای Kesha ارائه شده روزانه وحش با یک بیانیه از خواننده تیم حقوقی: “قاضی Schecter صادر احکام امروز در حرکات به صورت خلاصه قضاوت در Dr. Luke دادخواهی. ما مخالف با دادگاه است. … ما طرح بلافاصله پس از درخواست تجدید نظر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de