قاضی مجموعه سهشنبه تلفن شنوایی در Roger سنگ مورد

Category: پلیتیکو Comments: No comments

قاضی رسیدگی به این پرونده جنایی که تنظیم کردن یک سفید ملی, بحث سیاسی در هفته گذشته — دادستان از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دیرین مشاور راجر سنگ — دستور داده است تا هر دو طرف به بخشی از یک تلفن شنوایی سهشنبه برای بحث در مورد وضعیت پرونده.

ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه امی برمن جکسون صادر شده غیر معمول جمعه پس از سفارش کل چهار فرد تحت تعقیب تیم انصراف از مورد زیر دادستان کل لایحه بر دخالت برای لغو پیشنهاد خود را از هفت به نه سال حبس برای سنگ.

حرکت تنظیم کردن یک دیوانگی در داخل و خارج از وزارت دادگستری با Barr رو به اتهامات او سیاسی این گروه به دنبال نفع مغلوب ساختن پیشی جستن دوستان است. بار بعد علنا سرزنش مغلوب ساختن پیشی جستن برای به tweeting در مورد جریان پرونده های جنایی.

دفاع وکیل را برای سنگ نیز ثبت دومین حرکت برای یک محاکمه جدید در هفته گذشته پس از جکسون رد یک چنین حرکت ثبت شده در سال گذشته است.

سنگ است که در حال حاضر مجموعه ای به اعدام محکوم شد صبح روز پنج شنبه در واشنگتن در هفت فقره جنایت که یک هیئت منصفه به اعدام محکوم شده او در ماه نوامبر گذشته مربوط به تلاش برای مانع کنگره و FBI تحقیقات به ارتباط بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و روسیه است.

این معلوم نیست که آیا قاضی تصمیم خواهد گرفت که برای ادامه محکومیت به عنوان برنامه ریزی شده با توجه به آخرین حرکت برای یک محاکمه جدید و سوال در مورد چگونه به راحتی دادستان خواهد بود قادر به پاسخگویی به آن با آن بیشتر آشنا با این مورد نیاز به طور رسمی پا را از آن و در یک نمونه شغل خود را ترک در دسترس نباشد.

برخی از سابق وزارت دادگستری دادستان خواستار جکسون برای پرس و جو به خروج ناگهانی از تیم محاکمه در هفته گذشته و برگشت در سمت دولت است اما او هنوز نشانه هیچ برنامه ای برای انجام این کار است.

به تازگی به عنوان جمعه قاضی به نظر می رسید قصد حرکت به سمت صدور حکم, صدور سفارش نیاز به دولت برای پاسخ به آخرین محاکمه جدید حرکت باقی می ماند که تحت مهر و موم — نیمه شب سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>