قاضی برای تلفن های موبایل و تردید در اورگان پیشنهاد برای مهار ماموران فدرال در پورتلند

Category: پلیتیکو Comments: No comments

یک قاضی فدرال روز چهارشنبه به شدت شک و تردید در پذیرش به ایالت اورگان در تلاش برای عقب راندن برابر تاکتیک های تهاجمی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به ناآرامی های متمرکز فدرال courthouses و ساختمان در پورتلند.

در طول 90 دقیقه جلسه برگزار شده توسط ویدئو کنفرانس ایالات متحده دادگاه منطقه قاضی مایکل مسامان صدا مشکوک در مورد دولت را به طور موقت مهار منظور مبارزه با استفاده از استتار-چادری ماموران برای بازداشت مظنونین و قرار دادن آنها در بینام و وسایل نقلیه.

اورگان دادستان کل الن روزنبلوم در زمینه کت و شلوار بیش از عمل در هفته گذشته پس از خشم فوران در فیلم به تصویر می کشد ناگهانی بازداشت فعالان در خیابان های شهر با آنچه به نظر می رسد شبه نظامیان.

“ما در حال درخواست از دادگاه به اعلام آن را خلاف قانون اساسی به استفاده از پلیس-دولت تاکتیک” روزنبلوم در ابتدا گفت: از جلسه.

روزنبلوم و نمایندگان استدلال کرد که قاطعانه فدرال پاسخ بود دلسرد اعتراض به فعالیت و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود عمدا به دنبال یک “اثر سرما.”

مسامان اما پیشنهاد کرد که کمک دولت به دنبال — عمدتا یک سفارش است که فدرال افسران به طور خلاصه خود را شناسایی و زمینه را برای اقدامات خود را — ممکن است بیش از حد محدود به مقدار آرامش به خواهد شد.

“من می توانم هر چیزی در مورد چقدر وحشتناک است توسط پلیس دستگیر شد,” قاضی گفت. “این وحشتناک به قانونی دستگیر شد. … اگر آنها می گویند ” ما با خدمات مارشال. شما در حال بازداشت برای شکستن پنجره,’ سرد است و هیچ کس دیگر ؟ چگونه کار می کند؟”

مسامان نیز به سرعت به ذکر است که استفاده از بینام و وسایل نقلیه توسط پلیس عادی است به طوری که این به تنهایی نمی تواند مبنایی برای نتیجه رسید که مقامات فدرال بودند خارج از خط.

قاضی منصوب از رئیس جمهور جورج دبلیو بوش مشاهده می شود که دولت تا به حال شواهد تنها دو نمونه از اعتراض و دستگیری و یا بازداشت: تصویری از یک بازداشت و یک اعلامیه از علامت Pettibone 29 ساله ساکن پورتلند که می گوید او برداشت کردن خیابان توسط مردان در استتار هفته گذشته است.

“من نمی دانم که آیا این افراد پلیس یا راست گرایان که در تجربه من اغلب همین نظامی-مانند لباس و آزار و اذیت در سمت چپ متمایل معترض در پورتلند” Pettibone نوشت. “من اول فکر کردم به دویدن. من ساخته شده آن را حدود نیم بلوک قبل از اینکه من متوجه شدم وجود دارد خواهد بود نه فرار از آنها.”

Pettibone گفت: او گرفته می شود در آنچه که او در حال حاضر معتقد است که یک دادگاه فدرال در پورتلند. او گفت که او خود را بخوانید میراندا حقوق و در نهایت منتشر شد اما او هرگز مطمئن بود که او را بازداشت کردند و تا به حال هیچ نظری ندارم که چرا او را برداشت.

هویت فرد در این ویدئو نشان streetside بازداشت شده است تایید کرد. اورگان مقامات در ابتدا ذکر یک فیلم دوم اما بعد از کناره گیری کرد که به عنوان مثال گفت: در زمان دولت دیگر.

در حالی که مسامان گرفت موضوع را با چندین جنبه از اورگان در مورد او می گویند به نظر می رسید برای لحظه ای که شواهد و مدارک پیشنهاد کرد که Pettibone بود به طور غیر قانونی بازداشت شده اند. دولت ملاقات آن بار را نشان می دهد که قاضی گفت: از آنجا که وزارت دادگستری تولید هیچ توضیح رسمی از چرا Pettibone بود برداشت.

“من در یک موقعیت بر اساس توجه کنید که ما تا به حال به ارسال اظهارنامه از دستگیری افسران به عنوان پایه ای برای دستگیری”گفت: وزارت دادگستری وکیل دیوید مورل.

مورل شکایت کرده است که در معرض ماموران فدرال به منظور ضابط را ناعادلانه بار در اجرای قانون است. “اگر ما می خواهیم به بحث در مورد یک اثر سرما, به راحتی می توانید تصور کنید که این نیاز جدی اثر سرما در راه است که در آن یک مامور اجرای قانون تلاش برای تخلیه خود هسته وظايف” وزارت دادگستری وکیل گفت.

انعکاس نظرات از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران در دولت مورل گفت: اجرای قانون فدرال عوامل مورد نیاز تنها به خاطر یک “شکست” توسط دولت و اجرای قانون محلی برای پرداختن به فعالیت های جنایی در میان ناآرامی های اخیر در پورتلند.

مسامان همچنین پرسیده است که به نظر می رسید برای ابراز شک و تردید در مورد اینکه آیا اورگان حق شکایت بیش ماموران فدرال’ ادعا تاثیر در اورگان ساکنان.

در این جلسه قاضی صادر هیچ فوری حاکم بر دولت درخواست سفارش ضابط موقت.

شدید تمرکز بر اقدامات ماموران فدرال در پورتلند می آید به عنوان برگ برنده اعلام کرد قصد دارد روز چهارشنبه به “موج” فدرال مأموران اجرای قانون به شهرهای دیگر. در طول یک کاخ سفید رویداد گفت که این حرکت مورد نیاز بود چرا که مقامات محلی بودند خود را تضعیف نیروهای پلیس به دلایل سیاسی.

“شما شده اند دیدن آنچه که اتفاق می افتد در سراسر کشور” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “رک و پوست کنده ما هیچ چاره ای جز درگیر شدن.”

با این حال دیگر مقامات در این مراسم تاکید کرد که گسترش وزارت دادگستری-رهبری تلاش با هدف قرار دادن جرم و جنایت خشونت آمیز بود جدا از امنیت داخلی-led درایو برای محافظت از ساختمان های فدرال.

“این مهم است به استرس است که عملیات ما در حال صحبت کردن در مورد استاندارد ضد جرم و مبارزه با فعالیت های ما انجام شده است در سراسر کشور برای چندین دهه” دادستان کل ویلیام Barr گفت. “این یک نوع متفاوت از عملیات بدیهی است که از نظر تاکتیکی تیم ما با استفاده از برای دفاع در برابر شورش و اوباش خشونت است.”

شیکاگو و آلبوکرک جدیدترین شهرستانها دریافت اضافی عوامل در دولت فدرال افزایش بار گفت.

در علاوه بر این به Oregon state مورد حداقل سه نفر دیگر پرونده های حقوقی واصل شده اند در دادگاه فدرال مربوط به پاسخ به پورتلند تظاهرات آغاز شد که تقریبا دو ماه پیش پس از مرگ جورج فلوید در برخورد با پلیس مینیاپولیس.

جلسه تنظیم شده است برای روز پنج شنبه قبل از یکی دیگر از قاضی در یک درخواست برای یک منظور به طور موثر معافیت روزنامه نگاران و ناظران حقوقی از اینکه موضوع به دستورات پلیس برای پراکنده کردن.

در دادگاه تشکیل پرونده در این مورد روز سه شنبه یک میهن مقام امنیتی گفت: این ماموریت برای محافظت از courthouses فدرال و ساختمان های دیگر در پورتلند شده بود رسما لقب “عملیات سخت کوش شجاعت.” آن را شامل 114 فدرال ماموران اجرای قانون از فدرال حفاظتی, خدمات گمرکی و مرزی گشت مهاجرت و گمرک و مارشال خدمات تشکیل پرونده گفت.

DHS رسمی نیز توصیف یک “نیروی استقرار سریع” است که با هدف دستگیری خشونت آمیز معترضان و استفاده از حداقل برخی از تاکتیک های به کار گرفته شده در این دستگیری ها و بازداشت های شرح داده شده در پرونده های حقوقی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>