قاضی سوگند در بالا دادستان فدرال در بروکلین

Category: پلیتیکو Comments: No comments

منطقه شرقی نیویورک آمریکا جدید وکیل.

ست DuCharme, یک مقام ارشد سابق در وزارت دادگستری مرکزی که بازگشت به نیویورک برای اولین بار گزارش شده توسط سیاسی بود و قسم خورده در جمعه توسط منطقه رئیس فدرال قاضی Roslynn Mauskopf. غنی _tenor سابق سر از این کار استعفا داد و جمعه.

_tenor را یک نقش جدید در واشنگتن به عنوان دوم در دستور معاون دادستانی کل. این یک نقش DuCharme قبلا برگزار شد — به این معنی که دو تعویض شغل.

_tenor نیست اولین بار آمریکا وکیل helming قدرتمند نیویورک به ونزوئلا در یک قاضی وجود دارد و نه از تایید توسط آمریکا; Geoffrey برمن که دادستان کل ویلیام Barr به تازگی اخراج از پست خود به عنوان U. s. دادستان برای منطقه جنوبی نیویورک رسما صعود به آن نقش همان راه است.

به عنوان ایالات متحده وکیل در بروکلین دفتر _tenor مسئول برجسته در وزارت دادگستری کار مرتبط با امور متصل به اوکراین امر است که رسوب جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح. این دفتر همچنین اغلب دستگیره بالا مشخصات جنایی و امنیت ملی از جمله تروریسم تعقیب.

در زمان خود وجود دارد _tenor اعتماد Barr و دیگر مقامات ارشد در اصلی عدالت است. حرکت خود را برای واشنگتن به ارمغان خواهد آورد قابل توجهی تزریق دادستانی تجربه به معاون دادستانی کل.

DuCharme, در ضمن در قدیمی خود را stomping زمین. قبل از روی لئامت دادن خود را در اصلی عدالت او رئیس بخش جنایی از بروکلین ایالات متحده دفتر دادستان. او همچنین مشاور به Barr, مشاوره او را در مسائل مربوط به امنیت ملی.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>