قاضی پرتاب توییتر کت و شلوار بیش نظارت پنهان کاری

Category: پلیتیکو Comments: No comments

یک قاضی فدرال است را رد کرد و توییتر را طولانی مدت در طرح دعوی در دادگاه با هدف دریافت چراغ سبز را به کاربران ارائه با یک تصویر دقیق تر از دولت ایالات متحده نظارت درخواست.

در شب جمعه, ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه ایوان راجرز تبدیل کردن رسانه های اجتماعی شرکت پیشنهاد برای معکوس کردن FBI در طبقه بندی گزارش های آماری توییتر می خواستم برای انتشار در مورد خواسته های آن را دریافت از مقامات ایالات متحده از طریق امنیت ملی نامه ها و نظارت بر اطلاعات خارجی عمل حکم.

اما اوکلند کالیفرنیا.-بر اساس راجرز شور او 11-صفحه: حاکم با ابراز تردید در مورد دولت توانایی جلوگیری از توییتر در واقع از افشای اطلاعات اگر شرکت بخواهد به انجام این کار.

در پاورقی به او تصمیم راجرز گفت که او باور نمی کند که مقررات در FISA منع افشای فردی حکم به این معنی است که دریافت کنندگان این دستور نمی تواند فاش چوب خط حساب کردن که چگونه بسیاری از آنها دریافت خواهید کرد.

“دادگاه هرگز در بر داشت دولت منطق قانع کننده در این نقطه است. نیاز به افشای یک منظور خاص است که کاملا متمایز از افشای مجموع تعداد سفارشات” راجرز نوشت.

قاضی منصوب از باراک اوباما رئیس جمهور نیز سوال که آیا منظور اجرایی حاکم بر سیستم طبقه بندی کافی رویه پادمان برای برآوردن متمم اول قانون اساسی. او گفت: توییتر نمی افزایش این مسئله به طور مستقیم در آن کت و شلوار بنابراین او به هیچ نتیجه قطعی در آن نقطه است.

با وجود سوء ظن در مورد برخی از دولت قانونی مواضع راجرز گفت که او پذیرش این ادعا از سه فعلی یا سابق FBI مقامات — مایکل اشتاینباخ مایکل McGarrity و جی Tabb — که افشای اطلاعات از توییتر می خواستم به انتشار می شود “قبر یا قریب الوقوع آسیب” به ایالات متحده آمریکا امنیت ملی است.

بسیاری از استدلال از آن مردان بودند را به دادگاه ارائه شده تحت مهر و موم تا مردم را به آنها را ببینید. توییتر خواسته است که یکی از وکلای آن است که امنیت ترخیص کالا از گمرک مجاز به مشاهده مواد اما دادستان کل لایحه بر افزایش در سال گذشته به دفاع از دولت اسرار امتیاز برای جلوگیری از افشای به وکیل لی روبین.

سخنگوی توییتر در بیانیه ای گفت که این شرکت ابراز تاسف از حکم آشيانه کت و شلوار. آن واصل شد در سال 2014 به عنوان فن آوری صنعت در پاسخ به فیلمهای آشکار سابق آژانس امنیت ملی ادوارد اسنودن پیمانکار در مورد گسترده شیوه های نظارت توسط سازمان های جاسوسی امریکا.

“ما اعتقاد داریم آن را حیاتی است که دیدن این خواسته های ما را دریافت و نحوه کار ما به اعتصاب تعادل بین احترام به قانون محلی حمایت از مردم توانایی پرینت و حفاظت از مردم را از آسیب” در بیانیه ای گفت:. “در حالی که ما نا امید با تصمیم دادگاه ما را به ادامه مبارزه برای شفافیت است.”

یک متخصص در طبقه بندی اطلاعات و سیاست گفت: قاضی نظرات تکان دهنده زیرا آنها سوال شالوده ایالات متحده در چارچوب طبقه بندی: ریاست جمهوری اجرایی جهت است که کنترل اطلاعات طبقه بندی شده در, محرمانه, راز و راز بالا سطح. راجرز پیشنهاد آن ممکن است عدم نظارت قضایی ساز و همچنین صریح محدودیت زمانی و در چه مدت می تواند اطلاعات محدود شده است.

“دادگاه نشان می دهد که امنیت ملی طبقه بندی سیستم خود را ممکن است قانون اساسی پس از آن به وضوح نمی برآوردن الزامات دیوان عالی ایالات متحده را در سال 1965 حاکم در فریدمن” یک مورد مربوط به فیلم سانسور تابلوهای گفت: Steven Aftergood از فدراسیون دانشمندان آمریکایی. است که یک نفس ادعا. اما آن را نیز حلقه درست. … طبقه بندی سیاست تولید گسترده و رو به رشد محدودیت در بیان — دقیقا چه فریدمن قرار بود به مانع.”

Aftergood گفت: مسائل راجرز مطرح شده اما نمی حل و فصل خاصی به عود.

“اگر چه سوال این است که حل و فصل در اینجا می توان گفت با اعتماد به نفس است که از آن خواهد آمد تا دوباره در آینده دادخواهی” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>