جولیان آسانژ وکیل می گوید: او پدر دو بچه با

Category: دیلی بیست Comments: No comments

بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ پدر دو فرزند با یک وکیل بود که در کمک به او در مبارزه با استرداد به آمریکا در حالی که او پر از سوراخ در سفارت اکوادور در لندن با توجه به ایمیل های روزانه.

وکیل استلا موریس گفت: پست الکترونیکی است که او تصمیم گرفته بود به جلو آمده در مورد رابطه او در حال حاضر به دلیل ترس برای زندگی خود را زمانی که او در امنیت بالا Belmarsh زندان است. آسانژ شده است در زندان پس از بهار گذشته زمانی که او محکوم به 50 هفته است.

آسانژ گزارش شروع یک رابطه با موریس در سال 2015 و زن و شوهر درگیر شده است پس از 2017. اولین فرزند خود را, گابریل متولد شد در سال 2017 و دوم خود را حداکثر متولد شد و در فوریه 2019, تولد فیلم برداری با GoPro و فیلم های ارسال شده به آسانژ با توجه به پست الکترونیکی. هر دو پسران گزارش بازدید او در زندان است.

“من زندگی بی سر و صدا و خصوصی بالا بردن گابریل و حداکثر در خود من و اشتیاق برای روز ما می تواند هم به عنوان یک خانواده,” او گفت: Mail.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>