جولای 30: جشن روز طلایی در کانادا شنا تاریخچه

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

برای آن Ottenbrite, جولای 30th است و حتی بهتر از روز تولد او.

“مورد علاقه من در زمان هر چهار سال که من جشن گرفتن با خانواده و دوستان” گفت: سر مربی Pickering شنا باشگاه از خانه اش در نزدیکی Port Perry, Ont.

“آنچه اتفاق افتاده در سال 1984 بود که تنها 36 سال پیش و من دوست دارم که شماره بهتر از سن و سال من” او دست هایش را.

در لس آنجلس, بازی های المپیک, Ottenbrite بود که 18 در آن زمان شد اولین زن کانادایی در بازی های تاریخ به برنده مدال طلا در استخر با گرفتن 200 متر شنای بیش از سوزان Rapp ایالات متحده و اینگرید Lempereur از بلژیک.

“آن را با قرار دادن نکات تکمیلی در داستان سختی ها و در جهت برای من به وجود آوردن” Ottenbrite به یاد می آورد.

سازمان دیده بان | جولای 30, کانادا المپیک شنا طلایی روز:

جولای 30th, یک روز خاص برای کانادا در المپیک است. آنها برنده سه شنا مدال طلا در این روز دو بار در سال 1984 و دوباره در سال 1992 3:39
کشورهای مشترک المنافع بازی قهرمان و در مسابقات قهرمانی جهان مدال, Ottenbrite تا به حال از دست رفته مسابقات المپیک به دلیل دررفتگی زانو و کلاه و پس از آن در یک تصادف اتومبیل در L. A., که در سمت چپ او را با شلاق زدن. در روز قبل از رویداد او تیره و تار یک ران و کافی است آن را به می گویند او خواهد شنا در برابر زمان در فینال.

اما زمانی که او را لمس دیوار در یک زمان دو دقیقه 30.38 ثانیه و شنیده آدرس عمومی اعلام کرد که او برنده در سمت چپ آن یک علامت پاک نشدنی در روح و روان.

“من در آن لحظه” Ottenbrite منعکس شده است. “من همیشه می خواستم به عنوان قهرمان المپیک و من همیشه تجسم قرار دادن بازوها در هوا تا زمانی که این اتفاق افتاد. من نمی خواهد اجازه می دهد تا خودم را به آن را انجام دهد زمانی که من برنده هر مسابقه در بازی های کشورهای مشترک المنافع و یا هر جای دیگری. آن را وصف ناپذیر به پایان من تجسم.

“من هرگز تجربه کرده ام که احساسات دوباره.”

Ottenbrite با کسب مدال طلا آمد فقط 30 دقیقه پس از دیگری در کانادا شکسته بود از طریق در استخر در لس آنجلس.

سختی ایجاد قهرمانان

الکس Baumann 20 ساله از سودبوری Ont., وارد شده به عنوان بازی های کشورهای مشترک المنافع قهرمان 400m individual medley شده بود و پرچم کانادا-حامل در مراسم افتتاحیه در لس آنجلس.

Baumann پدر و برادر هم گذشت در رهبری به بازی و او پرستاری مزمن شانه جانبازان بنابراین بسیار تبلیغ شناگر بود و نه تنها در برخورد با انتظارات بلکه از بار غم و اندوه و درد است.

“قهرمانان واقعی باید از طریق سختی” باومن گفت: در طول یک زوم مصاحبه از طلا ساحل, استرالیا, که در آن او با عملکرد بالا و مدیر آن کشور شنا برنامه.

“مطالعات نشان داده است که آن دسته از ورزشکارانی که موفق به کسب مدال طلا باید به نوعی از تروما در زندگی خود را. اما در ماه های منتهی به این بازی من را متوقف خواندن مطبوعات به خاطر آن بود که همیشه می گفت مدال طلا … دو مدال طلا. اگر شما شروع به باور که قبل از آن در واقع انجام می شود آن را کاملا خطرناک است.”

سازمان دیده بان | چگونه Alex Baumann رو فشار بودن کانادا بهترین المپیک امید:

شناگر الکس Baumann چهره فشار بودن کانادا بهترین المپیک امیدواریم. 6:29

Baumann رو انجام کار بالینی و اعزام نزدیک ترین رقبای ریکاردو پرادو از برزیل – نایب قهرمان جهان در 400 individual medley (IM) – و غارت Woodhouse از استرالیا.

زمان 4:17.41, یک رکورد جهانی جدید و عملکرد Baumann منجر به اولین مدال طلای المپیک توسط یک کانادایی شناگر پس از جورج هاجسون مونترال برنده 400m و 1500m آزاد مسابقات 72 سال قبل از آن در سال 1912 بازی در استکهلم.

“در آن طول می کشد برخی از زمان برای نزول در. بیست دقیقه بعد شما می توانید بر روی سکو و شنیدن کانادا سرود و آن را کاملا سورئال” باومن گفت.

“برنده مدال طلا شد و باور نکردنی و رقابت برای کشور خود من باور نکردنی بود. اما با تحریم ثانویه هدف این بود که به شکستن رکورد جهانی نشان می دهد که هیچ کس می تواند ضرب و شتم من است.”

لس آنجلس بازی های المپیک بودند در واقع تحریم توسط بسیاری از کشورهای بلوک شرق اما Baumann پیروزی در ژوئیه 30, به دنبال Ottenbrite با کسب مدال طلا نیم ساعت بعد حاکی از آن است که کانادا شناگران شد جهان فروشان و خواهد بود وجود دارد هیچ فیگوراتیو ستاره در کتاب رکورد زیرا که وجود ندارد به رقابت بپردازند.

جولای 30th, مجموعه ای از تن

Baumann را برای برنده شدن مدال طلا در جهان رکورد زمان در 200 متر individual medley در حالی که آن Ottenbrite رو به روی سکو دو برابر بیشتر در این بازی ها. در تمام این گروه از کانادا شناگران که شامل کاریزماتیک و قدرتمند ویکتور دیویس دستگیر 10 مدال در لس آنجلس – چهار نفر از آنها طلا – که به معنای آنها دوم تنها به آمریکایی ها در جدول توزیع مدال.

اما آن را نقطه عطفی در جولای 30th که مجموعه ای از تن.

“من در اتاق آماده به الکس بود شنا و شنیدم کانادا سرود فقط من قبل از راهپیمایی به عرشه استخر برای مسابقه. بد نیست کمی انگیزه” Ottenbrite برند.

“به عنوان یک گروه ما جوان بودند و نگرش ما بود ‘ما به عنوان خوب به عنوان هر کس دیگری.’ اجازه دهید ایستادن برای آن است. ایده ما این بود که ما می تواند تغییر پیشرفت شنا در کانادا به دلیل از کسانی که بازی های المپیک است. آن بود که تاثیرگذار بود و آن را قطعا بخشی از این طرح است.”

هشت سال بعد در بارسلونا, اسپانیا با 24 سال-علامت توکسبری از کلگری به المپیک 100 m backstroke نهایی در جولای 30, 1992.

توکسبری شد و رتبه چهارم در جهان و در نظر گرفته می شود سنگین underdog به غالب قهرمان جهان و دارنده رکورد جهانی جف از خواب بیدار شدن از ایالات متحده که تصور میشد بهتر زیر آب شناگر از کانادا.

سازمان دیده بان | علامت توکسبری صحبت خود را به رقابت در بارسلونا:

علامت توکسبری مذاکرات خود را به رقابت در یک زمان. 16:22

“در واقع جف از خواب بیدار شدن بود مشهور به بهتر از من در هر جنبه ای از این مسابقه نه فقط در زیر آب” توکسبری خندید از خانه اش در کلگری.

“من می دانستم که من تا به حال همه نوع از کار را به انجام و من سنگ unturned. اما در آن روز من در واقع به المپیک وجود دارد این باور قریب به اتفاق احساس که کسی را برای پیروزی در این مسابقه و چرا من نه؟”

توکسبری این سوال پاسخ داده شده و در زندگی خود به شهرت ستارگان بیش نهایی 25 متر توسط فراتر از خواب بیدار شدن در آخرین سکته مغزی از مسابقه و برنده مدال طلا در المپیک زمان ثبت 53.98 ثانیه فقط شش صدم بهتر از آمریکا است.

‘این رویا’

“این شادی پس فوری شوک که شما در واقع می توانید ببینید در چهره من در فیلم و شوک به طول انجامید در حالی که کاملا” توکسبری توضیح داد.

“این شکست زمانی که ‘O کانادا’ به تواند در طول بازی مدال مراسم است. و آن را واقعا به من ضربه حدود نه ماه بعد از زمانی که من در دو و میدانی و آن را به سمت پایان بازی های المپیک است. من از تماشای یک مدال, مراسم, و من فکر کردم: “آه خدای من, من برنده است که برای من اتفاق افتاده. این رویای.'”

جولای 30 خواهد بود برای همیشه لطفا برای اچ به خاطرات آن Ottenbrite الکس Baumann و علامت توکسبری. آن را نیز یک روز نقطه عطفی در تقویم برای همه کانادایی شنا به دلیل آن را فراهم می کند اثبات مثبت است که ورزشکاران از این کشور می تواند بهترین در آبهای بین المللی.

به عنوان یک مربی مشتاق ورزشکاران Ottenbrite امتیاز به تاریخ 30 ژوئیه به عنوان یک روز که الهام گرفته از امثال فعلی قهرمان جهان کایلی مرتبه و المپیک مدال طلای پنی Oleksiak به این باور در توانایی های خود را.

سازمان دیده بان | Anne Ottenbrite چگونه او آماده برای بزرگترین شنا از زندگی او:

شناگر آن Ottenbrite آماده برای مسابقه از زندگی خود را. 2:36

“این لحظات توانمند سازی,” Ottenbrite به این نتیجه رسیدند.

“این احساس به عنوان اگر به عنوان به زودی به عنوان شما باید این لحظات هر کس خود را افزایش. برتری را حذف می کند شکی نیست. افراد جوان با دیدن این برندگان و بر این باورند که آنها می توانند برندگان بیش از حد.”

در این عجیب و غریب المپیک سال دیگر طلایی لحظه در استخر غیر ممکن است.

اما در جولای 30 همیشه جشن به عنوان روز هنگامی که کانادایی ها بودند جلال در شنا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>