وزارت دادگستری است که سرکوب Coronavirus سفید کننده ‘درمان’ مهم نیست که چه تهمت می گوید

Category: دیلی بیست Comments: No comments

که حتی او را بپذیرد که هیدروکسی کلروکین هیچ بازی تعویض رئیس جمهور تهمت باقی مانده است از جان گذشته برای یک درمان معجزه خواهد کرد که صرفه جویی نه تنها بی شماری زندگی می کند اما خود در انتخابات ریاست جمهوری.

هی او تعجب با صدای بلند در طول روز پنجشنبه در کنفرانس مطبوعاتی در مورد مسائل است که با این نسخهها کار در کابینت آشپزخانه و درب و دستگیره—می تواند از آن نیز در داخل مردم ؟ “من ضد عفونی کننده است که می زند و آن را در یک دقیقه یک دقیقه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “و آیا راهی وجود دارد که ما می توانیم چیزی شبیه به آن توسط تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن است؟”

اگر او بود صحبت کردن در مورد bleach—هر چند او بعدها ادعا کرد که آن را “طعنه آمیز” شوخی—نظرات خود را به همه مضحک تر در نور دادستان کل ویلیام بر مبارزه در برابر کسانی که به دنبال پول نقد در همه گیر با درمان.

در 15 آوریل دادستان فدرال اعلام کرد که آنها تا به حال امن یک حکم محرومیت در فلوریدا مستقر کلیسا برای فروش آب ژاول به عنوان یک درمان معجزه.

پیدایش II کلیسا از امید و شفا تماس خود را “غیر مذهبی کلیسا.” آن است که گاهی اوقات به نام “کلیسای سفید کننده است.” آن را قبلا تلاش برای متقاعد کردن ساده لوح که آن معجزه معدنی محلول (MMS)—بیشتر معمولا شناخته شده به عنوان صنعتی سفید کننده—می تواند به درمان یک میزبان از مشکلات از جمله آلزایمر, بیماری اوتیسم, مغز, سرطان و ایدز و ام اس.

با ظهور این بیماری همه گیر پیدایش II اضافه شده COVID-19 به لیستی از درمان.

“G2 کلیسا مراسم مذهبی دوز برای Coronavirus!” کلیسای سایت اعلام کرد.

وب سایت توصیه می شود:

برای بزرگسالان: 6 قطره فعال MMS در 4 اونس آب در هر دو ساعت 5 برابر روز اول تکرار 2 روز. اگر همه علائم از بین رفته اند پس در ادامه با 3 قطره و [sic] ساعت برای 8 ساعت برای یکی دیگر از 3 روز!

“برای بچه های کوچک: همان یک [sic] بالا اما تنها با 3 قطره. 1 رها کردن به جای 3 قطره از 3 روز پس از دو روز قوی دوز!

توجه داشته باشید: این باید آن را پاک کردن این شبه آنفولانزا ویروس است که بسیاری از آنها می ترسم با حضور خود در این دنیا!”

Coronavirus قابل درمان است!”

در یک کلیسا تصویری, علامت Grenon proselytizes“اگر آن را در ریه های شما آن را انجام دهید, دوم, بعد, دوباره, پس از آن من می خواهم به سه قطره هشت ساعت در روز برای سه یا چهار روز پس از آن فقط به نگه داشتن رفتن و پا زدن آن را از شما. بچه های کوچک ما می توانید همه چیز را در نیمه سه قطره هر دو ساعت مقابل یک زن و شوهر روز و سه ساعت پس از آن یک قطره واقعا نمی سه.”

در آوریل 8, FDA ارسال کلیسا هشدار رسمی نامه, سفارش آن را برای متوقف کردن ساخت چنین ادعاهای دروغین و بازاریابی تایید نشده مخدر است. پیدایش II پاسخ در وب سایت خود را به روز بعد.

می توان گفت درمان, و درمان, و درمان به عنوان یک کلیسا رایگان. لازم نیست شما [sic] تایید و یا مجوز برای یک کلیسا سوگندی,” کلیسا اعلام جسورانه. “وجود خواهد داشت هیچ اقدامات اصلاحی در بخشی از ما … شما هیچ قدرت بر ما! … هرگز اتفاق خواهد افتاد.”

FDA قبلا هشدار در وب سایت خود را در مورد MMS خلاصه آن را با خود پیام جسورانه.

MMS مصرف کنندگان در حال نوشیدن آب ژاول.”

این سازمان اشاره کرد که عوارض جانبی می تواند شامل “شدید استفراغ شدید و اسهال و تهدید کننده زندگی فشار خون ناشی از کم آبی حاد و نارسایی کبد.”

پیدایش II نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر از روزانه وحش. کلیسا سایت گزارش می دهد که MMS توسعه داده شد در سال 1996 توسط جیم فروتن. او سابق است scientologist که ادعا کرده است در ویدئویی آنلاین به یک میلیارد سال خدا از کهکشان آندرومدا که “خواسته بود قرار داده و در بخشی از فضا نیروی دریایی که به تماشای بیش از زمین است.”

فروتن تاسیس کلیسای اما او ذکر نشده بود در تازه ترین مقالات دادگاه. پیدایش II به نظر می رسد به اجرا در حال حاضر توسط یک خود اعلام کرد اسقف اعظم علامت Grenon برادنتون فلوریدا. فدرال شکایت می کند که فرزندان خود را جاناتان و اردن هر دو را نگه دارید به عنوان اسقف. هر سه Grenons هستند گفت: این شکایت به “مسئول پیدایش این عملیات از جمله, اما نه محدود به, برچسب, برگزاری, و/یا توزیع MMS.”

به گزارش the Daily Beast در ماه دسامبر گذشته محافظه کار دانشمند آلن Keyes نیز تبلیغ مزایای MMS و جاناتان Grenon posted a photo on Facebook از Keyes خندان با دو Grenons.

MMS است و نه فقط برخی از ضرر و کلاهبرداری است.

در 2015, ABC News گزارش داد که داگ نش شهردار سابق San Juan Capistrano California, ادعایی است که همسرش فوت 12 ساعت پس از مصرف MMS به عنوان پیشگیری برای مالاریا. پیدایش II اصرار MMS بی ضرر است.

وزارت دادگستری ایالات متحده در زمان های مختلف مشاهده کنید.

“آنها ممکن است به عنوان به خوبی می شود فروش Clorox,” اصل معاون دادستان کل بنیامین Mizer گفت: ABC News سپس. “شما نمی نوشند Clorox بنابراین هیچ دلیلی وجود دارد که شما باید نوشیدن MMS.”

شاید او باید بگویم که به رئیس جمهور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>