وزارت دادگستری می گوید کالیفرنیا به بازگشایی کلیساها

Category: پلیتیکو Comments: No comments

A man attends service in a church in Sacramento | AP Photo

یک مرد مشاهده جمعه خوب در قلب مقدس کلیسای کاتولیک در ساکرامنتو, کالیفرنیا. | AP Photo/غنی Pedroncelli

وزارت دادگستری ایالات متحده هشدار داد رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز سه شنبه کالیفرنیا که باید بیشتر به جای فرد اشاره کرده است.

نامه ای از وکلای فدرال با اشاره به “حقوق مدنی نگرانی” در اطراف کالیفرنیا اقامت در خانه که از ماه مارس تا به ممنوع مؤمنان از مونتاژ در خانه از عبادت است. وزارت دادگستری اشاره کرد که خدمات مذهبی محروم شده و حتی به عنوان بخش از اقتصاد تلقی “ضروری” شده اند مجاز به باز باقی می ماند.

تبلیغات

“این facially علیه تبعیض مذهبی و ورزش” در این نامه می گوید. “کالیفرنیا نشان داده است که چرا تعاملات در دفاتر و استودیوهای صنعت سرگرمی و فرد در عملیات به منظور تسهیل در غیرضروری تجارت الکترونیک گنجانده شده در این فهرست به عنوان مجاز با اجتماعی که در آن فاصله telework عملی نیست در حالی که تجمعات اجتماعی فاصله برای مقاصد مذهبی و عبادت ممنوع صرف نظر از اینکه از راه دور عبادت عملی است یا نه.”

Newsom این چارچوب به صورت تدریجی بازگشایی کالیفرنیا اقتصاد اجازه می دهد خدمات مذهبی به سر پس از اشکال تجارت مانند ساخت که دولت فدرال به نام یک مثال از “رفتار نابرابر ایمان جوامع است.” Newsom این هفته گفت که دولت می تواند greenlight در شخص عبادت در هفته های آینده به عنوان عفونت آزمایش و بستری اعداد را بهبود بخشد.

“من می خواهم فقط به بیان عمیق و تحسین به ایمان جامعه و نیاز و میل به دانستن زمانی که خود را عبادت می توانید یک بار دیگر شروع به آمدن به pews آینده را با هم” Newsom روز دوشنبه گفت:.

کالیفرنیا توقف در خدمات مذهبی در حال حاضر باعث حقوقی جنگ و مبارز می ایستد از ایمان که رهبران خود را نگه داشته کلیساها باز است. فدرال قضات را تا کنون رد قانونی درخواست اجازه می دهد تا خدمات خود را از سر گرفت.

اما وزارت دادگستری گفت: کسانی که احکام “توجیه نیست کالیفرنیا اقدامات” و اظهار داشت که “بازگشایی برنامه نمی تواند ناعادلانه بار خدمات مذهبی به عنوان کالیفرنیا انجام داده است.”

“ما اعتقاد داریم به دلایل ذکر شده در بالا که قانون اساسی خواستار کالیفرنیا را به جای عبادت مذهبی از جمله در مرحله 2 از بازگشایی طرح” نامه است.

Newsom را بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

Harmeet Dhillon محافظه کار وکیل است که پیشگام چالش های قانونی به کالیفرنیا توقف در کلیسای خدمات در مصاحبه ای گفت که دولت فدرال توجیه او استدلال که Newsom بود overreached.

“به معنای واقعی در این کشور تاسیس شد و در این مفهوم است که پادشاه نمی تواند بگوید دهقانان چگونه آنها ممکن است عبادت” Dhillon در مصاحبه ای گفت:. “رژیم صهیونیستی. Newsom ممکن است بگویید مردم با ایمان است که آنها فقط می تواند در خانه های خود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>