جاستین Jalbi nixes شخص ثالث ریاست جمهوری اجرا

Category: پلیتیکو Comments: No comments

تشکر. جاستین Jalbi روز شنبه اعلام کرد او را نمی توان در حال اجرا به عنوان یک شخص ثالث نامزد در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

“بعد از انعکاس من به این نتیجه رسیدند که شرایط نمی قرض خود را به موفقیت من به عنوان یک نامزد برای ریاست جمهوری در سال جاری و بنابراین من نمی خواهد به یک نامزد” Jalbi توییتی.

جمهوری خواه-تبدیل-مستقل از میشیگان تشکیل اکتشافی کمیته به عنوان یک آزادیخواه در انتخابات ریاست جمهوری ماه آوریل است.

“هرگز-Trumper” جمهوری خواهان از جمله سابق Rep. جو والش — که راه اندازی یک شکست خورده 2020 پیشنهاد ریاست جمهوری خود — نگران بودند Jalbi خواهد برنده نیست اما “سیفون رای کافی” از presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن به “دست انتخابات به مغلوب ساختن پیشی جستن.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفت با آن ارزیابی کرد و گفت در یک صدای جیر جیر پس از آن که Jalbi را “فوق العاده نامزد” بود و “هیچ شانسی برای حفظ خود در کنگره صندلی.”

Jalbi چپ حزب جمهوری خواه در ماه جولای سال 2019 پس از نوشتن در واشنگتن پست op-ed که او رشد کرده بود “سرخورده” با سیاست حزب تبدیل شدن به اولین GOP عضو در ضبط اعلام کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال درگیر در impeachable انجام.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور معمول متنبه Jalbi در رسانه های اجتماعی در تماس تلفنی با یک “بازنده” و انفجار کنگره به عنوان بی وفا بودن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>