جاستین بیبر ‘تغییرات’: Wifed و دیگر Swingin’, کیر

Category: دیلی بیست Comments: No comments

منt حس می کند که جاستین بیبر آلبوم جدید, تغییرات, خواهد آمد در روز ولنتاین—یکی دیگر از موسسه فرهنگی ساختگی توسط ادراک استودیو بازاریابان سرند شده با کلمات قصار درباره عشق مبهم مسیحی خیلی شاخی بلکه شیرین و خوب اگر دوست دارید گل و آب نبات. 17-آهنگ آلبوم بیبر برای اولین بار انتشار در پنج سال برای تلفن های موبایل زیادی مانند شکل او را تبدیل به: subdued شاد عروسی.

ما آخرین شنیده ها از جاستین بیبر در سال 2015 با شرمندگی playboy رقص-پاپ از هدف. که آلبوم—که بر آمده از خود ریشه در رابطه با سلنا گومز و یک سری از حقوقی خراش, از جمله, اما نه محدود به یک خرابکاری بازداشت در برزیل, a D. U. I. و یک تخم مرغ-پرتاب حادثه—احساس به یاد ماندنی و بیانیه-ساخت بسته بندی شده با alt-EDM bangers و نکات گرمسیری ، برای یک ماه-کشش طولانی که آن را غیر ممکن بود برای رفتن در هر نقطه بدون شنیدن قطعه “شما چه معنی است؟,” “ببخشید” یا “که در آن در حال Ü در حال حاضر” و من از ذهن نیست. وجود دارد نرمتر آکوستیک, آهنگ های هدفمانند “خودتان را دوست دارم” اما نقاط قوت آن آمد از جریان پنهانی ندامت خود اهل تفریح و بازی, پاپ بیت (موتیف تولید A. G. کوک بعد از آن ساخته شده صریح و روشن در تاریکی ریمیکس یکپارچهسازی با سیستمعامل “Whaaat 85”).

طرفداران که می خواستم بیشتر از این بیبر, خودم, گنجانده شده است, ممکن است نا امید شده توسط Changes. به عنوان کرکس‘s کریگ جنکینز مشاهده شده در بررسی خود از اولین تک “جالب” آلبوم جدید بسیار بیشتر در روح مجلاتبیبر 2013 تلفیقی از سرد و افسرده R&B آهنگ های. در حالی که این آلبوم رو بررسی مخلوط پس از آزادی آن را تبدیل به یک فرقه مورد علاقه نوید لحظه بیبر آمده از این kiddie-پاپ از یوتیوب روز و بنا ادعای خود را به عنوان جدی نوازنده.

تغییرات نیست کاملا در همان حالت—ظریف غم و اندوه از “روز بد” و یا “تغییر من” جابجا شده است را به صورت جدی و متعهد آهنگ عشق بسیاری از آنها الهام گرفته بیبر جدید, مدل هایلی بالدوین. اما تغییرات در حال حاضر بیبر در یک دوره مشابه: نسبت به رشد عاطفی و خویشتن داری—تم با عنوان جرم جنایی-تحت اللفظی خواننده گره به نام: “تغییرات.” آیا این وحشی پسر هوکینگ loogies از پنجره هتل. او wifed تا یک سبیل ساق بلند, وب کم.

دو پیشبرد تک آهنگ “جالب” و “نیت” پیش نمایش برخی از نقوش آلبوم teases ، بیبر هرگز از آلبوم مرد (ما را فراموش نکنید: “آنچه در مورد کودکان? نگاه به همه فرزندان ما می توانید تغییر دهید.”), و “جالب” است که تقریبا comically غیرکلامی با آرامی جاذب قلاب وابسته به عشق شهوانی babytalk. متن ترانه بسته بندی شده بودند با کنایه یک تم تکرار شونده در سراسر تغییراتو عادلانه به اندازه کافی برای تازه داماد که به تازگی گفت, E! اخبار “وقتی من با همسرم دوست داریم به…شما بچه ها می توانید حدس بزنید چه کار می کنیم. آن را می شود بسیار دیوانه…که تقریبا همه ما است.” برای تمام عمدی undertones بیبر ممکن است قطع جنسی تلویحی برای یک آهنگ مانند “نیت” است که او اختصاص داده شده به یک پناهگاه زنان در لس آنجلس به جای crooning در مورد فقدان انگیزه های نهان. سپس دوباره این همان است که نوشته شده یک سری عکس از بچه ها در Instagram و زیر نویس همه آنها را “جالب توجه است.”

وجود دارد چند لحظه در تغییرات زمانی که دست از اسکوتر براون و گسترده بازاریابی دستگاه خود را شناخته شده است. زمانی که من برای اولین بار به تماشای “جالب” موزیک ویدیو برای مثال من فکر کردم بلافاصله از پیمایش از طریق Infinite. بالا-تولید مونتاژ دنبال یک صورتی با موهای جاستین بیبر در یک اتاق به خوبی لباس boomers bopping (مسلما با شور و شوق بیشتری از پایین کلید آهنگ affords) و رخت کن در حالت Infinite را قطع و خود آگاهانه خوش تیپ ستاره های تکان به قلاب با پیراهن خود را خاموش. که معلوم عمدی بود—بیبر بعد از همکاری با Chipotle برای اجرای Super Bowl ad campaign در برنامه در یک پیشنهاد صریح و روشن برای دریافت آهنگ به ویروسی (آن را—به #جالب برچسب شده 4.6 میلیارد views). به همین ترتیب پس از آلبوم کاهش یافته است شب گذشته پیچیده گزارش داد که خوش آهنگ خوش بین “در حال اجرا” بود در اصل شامل یک آیه از ماسک اسکی رکود خدا, جنوب فلوریدا رپر پشت hilariously حیله گر 2017 آهنگ “گرفتن من خارج است.” در هفته قبل از انتشار این ماسک اسکی آیه روشن شد برای یک کاملا خوب ریف از Lil Dicky یکی-توجه داشته باشید شوخی خواننده رپ که در آینده تلویزیون نشان می دهد.

اما آنچه در هر دو “جالب” و “نیت” خوب شد یادآوری شنوندگان که بیبر به یک صدای خوب و تغییرات تأکید می کند که در تقریبا هر آهنگ. بیش یدکی کشیده پشت ضربه آهنگ های مانند “در دسترس” “آن را بر من” و یا “همیشگی” (که برخی از صدا به عنوان یک دوست قرار داده و آن را “مثل او جستجو ‘جاستین بیبر-نوع ضرب و شتم’ در یوتیوب”) 25-ساله ظریف محدوده تمرکز می شود. نتیجه نهایی چیزی شبیه به یک جعبه ولنتاین شکلات: همه آنها طعم و مزه تقریبا همان, اما آن را هنوز هم شیرین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>