جاستین ترودو به شهادت بر ما صدقه رسوایی

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

نخست وزیر جاستین ترودو را به یک کمیته پارلمانی پنج شنبه و شهادت بیش از دولت خود تصمیم به درخواست ما خیریه به اداره میلیارد و 912 میلیون کمک هزینه دانشجویی برنامه.

ترودو برنامه ریزی شده است به نظر می رسد قبل از مجلس عوام کمیته مالی در 3 p. m. ET جولای 30. کتی Telford خود را رئیس ستاد نیز راه به شهادت شروع در 4:15 بعد از ظهر کمیته روز دوشنبه گفت:.

ادامه مطلب: آنچه که ما خیریه رسوایی و چه کسانی هستند african scholar برادران ؟

ترودو را اول باید فرصتی برای ارائه سخنان افتتاحیه — به اشتراک گذاری افکار خود را در مورد این مسئله — که خواهد شد و پس از یک سری از سوالات از نمایندگان مجلس که نشستن در این کمیته ،

زمان آخرین نخست وزیر قبل از شهادت یک کمیته پارلمانی در سال 2006 بود که نخست وزیر استفان هارپر به نظر می رسد به صحبت در مورد اصلاحات مجلس سنا.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ترودو شهادت می آید پس از رسیدگی به درگیری ممکن است از منافع تخلفات مربوط به ما قرارداد. این سومین اخلاق تحقیقات از او در زمان کار در سال 2015.

چند تن از اعضای نخست وزیر خانواده پرداخت شده است صدها هزار دلار در مجموع برای حضور در, در ما, رویدادهای خیریه مهمترین مادرش مارگارت.

ترودو کبابی بیش از ما, موسسه خیریه, جنجال

ترودو کبابی بیش از ما, موسسه خیریه, جنجال

هر دو نخست وزیر و همسرش سوفی Gregoire ترودورا به طور منظم شرکت در امور خیریه. Gregoire همچنین میزبان یک پادکست در وب سایت سازمان.

ترودو به عذرخواهی نیست recusing خود را از هر دو بحث و تصمیم به تصویب این قرارداد با وجود خانواده اش روابط با این استدلال که این معامله توصیه شده توسط افراد غیر حزبی خدمات عمومی کارکنان.

نخست وزیر را ظاهر خواهد آمد دو روز پس از موسسان از ما, موسسه خیریه کریگ و مارک african scholar همچنین به نظر می رسد قبل از این کمیته ،

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

وزیر دارایی لایحه Morneau به نظر می رسد قبل از این کمیته هفته گذشته بود و کبابی بر تعامل با خیریه.

ادامه مطلب: ما خیریه توافق به اجرا کمک هزینه دانشجویی برنامه به عنوان “نعمت” به کانادا می گویند Kielburgers

در شهادت Morneau گفت که او تا به حال بازپرداخت بیش از C$40,000 در هزینه های سفر برای سفرهای او و خانواده اش در زمان به کنیا و اکوادور به دیدار ما خیریه-اجرا پروژه در سال 2017. او همچنین فاش کرد که همسر او ساخته شده دو 50.000 دلار کمک های مالی به این سازمان در سال های اخیر است.

هر دو حزب محافظه کار و بلوک Quebecois به نام در ترودو و Morneau به استعفا به عنوان یک نتیجه از ما خیریه اختلاف است.

— با فایل های از رویترز

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>