برای دومین بار در چهار بازی پس از بازگشت از تمدید فصل جاستین ویلیامز گل پیروزی در ضربات پنالتی در روز یکشنبه به عنوان او برداشته Carolina Hurricanes به 4-3 تصمیم بیش از ونکوور کناکز.

ویلیامز wristed یک شات در داخل پست به حق تاچر Demko دادن طوفان 2-1 لبه در ضربات پنالتی. کارولینای دروازه بان جیمز ریمر و سپس مورد استفاده خود را ترک پد برای جلوگیری از بو Horvat به پرچ پیروزی.

طوفان مربی راد Brind عشق بود شمارش ویلیامز تجربه هنگامی که او تصمیم گرفت او را به عنوان تیم سوم اسکیت باز در ضربات پنالتی. ویلیامز نیز به ثمر رساند که در ضربات پنالتی برنده در بازی برگشت در Jan. 19 برابر New York Islanders.

“او بسیار کلاچ ، به طوری که شما چرا” Brind عشق گفت. “اگر شما نگاهی به این اعداد از لحاظ تاریخی او احتمالا یکی از بهترین های ما. من در آن نگاه کرد در حالی که, اما آن را بسیار آسان تصمیم او را به پرتاب وجود دارد.”

کارولینای 3-1 در چهار بازی پس از ویلیامز دوباره به تیم. ویلیامز نیز به ثمر رساند و دو بار در قوانین و مقررات در یک 4-1 برنده بیش از وینیپگ در Jan. 21. روز یکشنبه این طوفان رو اهداف در قوانین و مقررات از Nino Niederreiter سباستین Aho و آندره Svechnikov به عنوان ریمر ساخته شده 32 موجب صرفه جویی در. وارن Foegele تا به حال یک جفت کمک برای Carolina.

سازمان دیده بان | کارولینای جرقه بزند ونکوور 5-بازی برنده خط خط:

کارولینای جامعی ونکوور پنج بازی برنده خط خط با 4-3 در ضربات پنالتی پیروز شود. 1:31

الیاس Pettersson به ثمر رساند و دو بار تایلر مایرز اضافه شده یک هدف و اسکار Fantenberg و J. T. Miller هر دو کمک برای ونکوور که پنج بازی برنده خط خط شد و جامعی. Demko ساخته شده 29 صرفه جویی از جمله یک کودک را متوقف و با شفت از چوب خود را در وقت اضافه برابر Teuvo Teravainen پس از عبور از یخ خوراک از برت Pesce.

“بود که بسیار خوب بازی هاکی” Canucks مربی تراویس سبز گفت. “من فکر کردم تیم ما فوق العاده بود امشب. بازی سخت دشوار ساختمان در برابر یک تیم است که ناامید بود. من فکر کردم آن را بسیار شدید بازی احتمالا اتصالات است که آن را به وقت اضافه و سپس ضربات پنالتی.”

صفحه اصلی صفحه اصلی شیرین

کارولینای که به رهبری غرب برای چهار بازی سفر جاده ای پیچیده شده تا کشش از پنج راست صفحه اصلی بازی با سه برد یک دست دادن در مقررات و اضافه از دست دادن. فقط به عنوان مهم طوفان به نظر می رسد دوج آنچه که می تواند یک آسیب جدی به Pesce یکی از آنها بالا defencemen.

در دوره دوم Pesce شد آمار در دست راست توسط یک شات از نقطه و سقوط به یخ بود که به سرعت آغشته به خون است. او با عجله کردن یخ و به اتاق قفل برای درمان.

Brind عشق گفت: به نظر می رسد که جن ضربه Pesce در یک ورید در یک نقطه است که تا به حال هیچ بالشتک. اما او در دوره سوم و بازی در وقت اضافه نیز پس از تحمل یک آسیب است که چپ و حتی برخی از هم تیمی های خود احساس بی میل.

“زمانی که من او را دیدم دست من گفت:” من نمی خواهم برای دیدن که به خاطر آن بود که خونریزی بسیار” Svechnikov گفت.

Svechnikov که سوم-دوره هدف داده بود طوفان 3-2 رهبری گفت: دیدن Pesce بازگشت به این تیم افزایش دهد. بعد از این تیم هم یکی دیگر از آسانسور که ویلیامز در زمان یخ برای ضربات پنالتی.

“او چیزی خاص در ضربات” Svechnikov گفت. “شما فقط نشستن بر روی نیمکت, اعتماد به نفس, چرا که او در حال رفتن به در و نمره برای ما است.”

کناکز در ضمن به سختی و محزون پس از اضافه کردن یک نقطه در جدول رده بندی به آسانسور فصل خود را در مجموع به 65 است و دوم-بهترین ها در کنفرانس غرب. یک روز زودتر آنها نوشته شده, اضافه برنده شدن بیش از New York Islanders.

“ما مبارزه سخت پس از بازی دیروز” مایرز گفت. “من فکر می کردم ما خیلی خوب امشب. بسیاری از مثبت را از امشب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de