Kaillie Humphries قطاری 3rd, bobsleigh عنوان جهان to punctuate غالب فصل

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

Kaillie Humphries ایالات متحده آمریکا است که نوعی سورتمه کوچک قهرمان دوباره برنده سومین عنوان قهرمانی جهان روز شنبه برای قرار دادن تاکید بر کلاه خود باز گشت نجومی.

Humphries همکاری با لورن گیبس به پایان چهار اجرا می شود بیش از دو روز در Altenberg آلمان با زمان سه دقیقه 45.49 ثانیه است.

آلمان در تاریخ قهرمان جهان کیم Kalicki و Kira Lipperheide شد دوم در 3:45.86.

کانادا Christine de Bruin و کریستن Bujnowski بودند که پنجم پس از علامت نیمه راه شروع به پریدن کرد دو به نقاط امن برنز با ترکیب زمان 3:46.55.

سازمان دیده بان | Christine de Bruin و کریستن Bujnowski رالی برنز:

Christine de Bruin و کریستن Bujnowski رالی برای پرش به بالا دو نقطه بیش از نهایی دو گرم در IBSF قهرمانی جهان در Altenberg آلمان. 2:12

“این یکی احساس می کند خیلی خوب است. ما که اصلا انتظار آن را در همه” گفت: de Bruin از Stony Plain, Alta. “پس از روز گذشته اجرا می شود و ما فقط می گفت بیایید در حفظ و انجام کارهایی که ما انجام شده است و متصل کردن دور. من خیلی خوشحال هستم.”

“این بسیار سورئال در حال حاضر” اضافه شده Bujnowski پس از عبور از خط پایان. “این می تواند رفته اند یا در راه است. وجود دارد بسیاری از رقابت دشوار اما برای بیرون آمدن از این با یک مدال شگفت انگیز است.”

Humphries به پایان رسید آن را با ارسال سریع ترین زمان در حرارت نهایی پیچیده و اسلحه خود را در اطراف از سورتمه پس از آن آمد به توقف و سپس پریدند بیرون و برافراشتند یک پرچم ایالات متحده است. او برای اولین بار دو جهان عناوین همراه با هر دو از او مدال طلای المپیک برنده شد برای کانادا.

اما Humphries — همسر آمریکایی, اما هنوز هم یک شهروند کانادایی — آمد به ایالات متحده آمریکا نوعی سورتمه کوچک و اسکلت پاییز گذشته پس از نشستن در فصل گذشته در میان اتهامات کلامی و روانی سوء استفاده با این برنامه کانادا و گفته که در سمت چپ او احساس نمی امن باقی می ماند بخشی از این تیم است.

سازمان دیده بان | Christine de Bruin و کریستن Bujnowski خوشحال با برنز:

Christine de Bruin و کریستن Bujnowski شروع به پریدن کرد تا دو لکه بیش از نهایی دو گرم به ادعای برنز در Altenberg آلمان. 1:12

“آن نبوده است و بدون مبارزه” Humphries گفت: شنبه شب به شادی و cowbell-حلقه از جمعیت در Altenberg بارید بر قهرمان جهان. “اما در پایان روز این باعث می شود تمام آن را به ارزش آن است.”

و در پایان او ثابت کرد که او هنوز هم بهترین در جهان است. Humphries پیوست آلمان ساندرا Kirasis به عنوان تنها سه بار نوعی سورتمه کوچک زنان قهرمان جهان خلبانان.

سازمان دیده بان | Kaillie Humphries soars به 3 عنوان قهرمانی جهان:

تیم ایالات متحده آمریکا Kaillie Humphries و لورن گیبس ادعا نقطه بالا بر روی سکو در IBSF قهرمانی جهان در Altenberg آلمان. 2:54

“ما پیر با دختر هنوز هم آن را” گیبس گفت. “به نظر من کار من این است که به Kaillie به اندازه اتاق فقط به انجام آنچه او بهترین کند و نمی توانید در راه خود را نگه ندارد او را به عقب. این یک افتخار برای مسابقه با او.”

شد 16 سورتمه چپ رفتن به شنبه نهایی گرما اما عنوان شد در واقع دو مسابقه با سورتمه حمل کردن: Humphries در مقابل Kalicki. Humphries led Kalicki توسط 0.19 ثانیه با دیگر رانندگان خوبی کردن سرعت. Kalicki بود و نسبتا تمیز چهارم اجرا هر چند Humphries کامل بود و مهر و موم شده به عنوان.

سازمان دیده بان | Kaillie Humphries نشان دهنده بزرگ پیروزی:

تیم ایالات متحده آمریکا Kaillie Humphries و لورن گیبس برداشت نقطه بالا بر روی سکو پس از 4 گرم در IBSF قهرمانی جهان در Altenberg آلمان. 2:09

Humphries شده اند کاری که با سهولت به پیروزی در جام جهانی به طور کلی عنوان این فصل نیز تا به حال او نمی پرید فصل آخر تصمیم او ساخته شده برای اختصاص زمان بیشتر برای آماده شدن برای مسابقات قهرمانی جهان است.

این یک حرکت خطرناک.

به نظر می رسد درخشان در حال حاضر.

“ما در جام جهانی گذشته مسابقه به آماده شدن برای این و آن کار می کرد” Humphries گفت. “من خیلی خوشحال هستم که در آن کار می کرد.”

و یک جایزه است که نمی خواهد وجود داشته باشد اگر نه برای او این است که به درستی در اختیار او است. زمانی که Humphries موفق به کسب اولین عنوان قهرمانی جهان در سال 2012 او نا امید شده بود به یاد بگیرند که وجود دارد نبود یک جایزه — مردان bobsledders باید آنهایی که به افراشتن برای برنده دو و چهار مرد عناوین براق chalices با حکاکی اسامی همه برندگان گذشته.

از چپ به راست: مدال نقره کیم Kalicki و Kira Lipperheide آلمان برندگان Kaillie Humphries و لورن گیبس ایالات متحده و سوم قرار Christine de Bruin و کریستن Bujnowski کانادا. (آسوشیتد پرس)

چنین جایزه ای وجود ندارد برای زنان است. Humphries پدر و مادر ارائه شده برای خرید یک خود و اهدای آن به بین المللی نوعی سورتمه کوچک و اسکلت فدراسیون و هنگامی که این سازمان در نهایت یک جایزه برای زنان آن Humphries که سفارش حکاکی تمام برندگان گذشته’ نام.

برای بار سوم او با نام رهبری وجود دارد.

برنده میراث

“ما بسیار افتخار از چیزهایی که او انجام داده است به این ورزش یک مکان بهتر بود در” Humphries, مادر, Cheryl Simundson گفت: قبل از شروع مسابقات قهرمانی جهان است. “او ترک یک میراث برای نسل های آینده از زنان و دختران جوان نشان می دهد که یک فرد می تواند یک تفاوت مهم نیست که چقدر کوچک است.”

Kirasis برنده در سال 2005 2007 و 2008 — سه دوره متوالی به عنوان آنجا که وجود دارد هیچ قهرمانی جهان در المپیک سال 2006 آلمان که در افسانه نیز در زمان طلا در تورین بازی.

Humphries نیز درخشان ترین نقطه در ایالات متحده در سه کشویی ورزش را در زمستان. ایالات متحده آمریکا Luge 11 مدال این زمستان اما هیچ مدال طلا. ایالات متحده آمریکا نوعی سورتمه کوچک و اسکلت ترکیب هفت جام جهانی مدال در این فصل دو تا از کسانی که چهار برنز در یک سورتمه حمل کردن رانده شده توسط شکارچی کلیسا و زنان اسکلت برنز از مگان هنری.

هر چیز دیگری — چهار جام جهانی, مدال طلا, یک جام جهانی برنز و در حال حاضر 13 قهرمانی جهان در USABS تاریخچه از دو مرد و چهار مرد زنان نوعی سورتمه کوچک و اسکلت حوادث — آمده است با Humphries در صندلی راننده.

“من واقعا نمی تواند آن را انجام داده اند و بدون هر کسی در تیم من در این سال” Humphries گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>