Kanye واریز مغلوب ساختن پیشی جستن را واقعیت نشان می دهد

Category: پلیتیکو Comments: No comments

Kanye غرب را وابسته به دان کیشوت ریاست جمهوری پیشنهاد شده است صریحا رد به عنوان یک شیرین کاری تبلیغاتی است. یک جست و خیز. فقط کنی حال کنی.

اما هیچ سوال آن را در حال حاضر نشان داد چیزی در مورد سیاست آمریکا در سال 2020: این واقعیت نشان می دهد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وارداتی از نیویورک شایعات به دفتر بیضی شکل است و از دست دادن برخی از ستاره های آن است.

فقط بیش از 100 روز از انتخابات نوامبر غرب یک بار مغلوب ساختن پیشی جستن حامی در حال چرخش است تا یک گردباد از توجه خود Trumpian نمایش در میان این آتش سوزی از یک زندگی-تغییر همه گیر و یک تجدید حیات تاریخی از زندگی مهم جنبش است. او را مورد سوال واکسن شرور و اهریمن سقط جنین گفت: Harriet Tubman “در واقع هرگز رهایی بردگان” proselytized برای بیشتر دین در زندگی عمومی و پیشنهاد یک رادیکال البته گیج کننده و بازسازی دولت است.

و برای یک نام تجاری خاص سیاسی wanderers — محافظه کاران وحشت زده با مغلوب ساختن پیشی جستن استبدادی گرایش اما خاموش توسط جو بایدن دهه در واشنگتن آزادی خواهان رشد پوچ در مورد وضعیت جهان غرب را به نمایش در حال کار است. به آنها غرب است پست مدرن خروجی برای ناکامی های خود را با جامعه; کسی برنده خواهد شد اما گفت: چیزی در سطح ملی است که طنین انداز است.

“من دوست دارم این واقعیت است که او را به انجام آن حق است ؟” گفت: Zuby Udezue بریتانیا یک نوازنده podcaster و هنرمند با نفوذ محافظه کار زیر در ایالات متحده آمریکا — 300,000 پیروان در توییتر و اغلب ذکر شده توسط آزادیخواه و چهره های محافظه کار مانند جو روگان, تاکر کارلسون و Ann Coulter.

“من در چیزهایی مثل این در یک سطح فرهنگی و حتی یک سطح معنوی به درجه ای چون من فکر می کنم که در بسیاری از جنگ روحانی در رفتن” اضافه شده Udezue طرفداران غرب موسیقی از سال 2003 با اشاره به وست مذهبی تبلیغ. “و این صدا ممکن است مانند خرافات به بسیاری از مردم که درک نمی کنند که زبان اما من فکر می کنم آن را بسیار واقعی است.”

غرب سیاسی لحظه هم آمیخته است با عوامل مختلف است. هیچ یک مصاحبه در این داستان حتی کسانی که کشیده شده به غرب معتقد است که او تهدیدی جدی برای مغلوب ساختن پیشی جستن و یا بایدن این, presumptive 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد. آنها همچنین ابراز نگرانی غرب را در جریان مسائل مربوط به سلامت روانی غرب است گفت: او مبتلا به اختلال دو قطبی در سال 2017. وست همسر کیم کارداشیان-غرب با صدور بیانیه ای در روز چهارشنبه پرداختن به این موضوع در تماس تلفنی با غرب “درخشان اما پیچیده” و درخواست از رسانه ها برای “همدردی و همدلی” در طول این دوره است. او افزود: “زندگی با اختلال دوقطبی را کاهش و یا باطل خود و رویاهای خود را در ایده های خلاق, مهم نیست چقدر بزرگ یا unobtainable آنها ممکن است احساس به برخی از.”

در واقع برخی از ایده های غربی ترویج شده است خود را begrudging جناح راست تحسین می گویند حلقه درست به آنها.

“مستقل فکر طبیعت کنی پیام به حدی است که شما می توانید تشخیص پیام های خود را برای جذب آزادیخواه حمایت” گفت: یک محافظه کار سیاسی عمل با یک دهه کار در حزب جمهوری خواه و آزادیخواه-تکیه انداز اگر چه فرد ابراز شک و تردید در مورد غرب به عنوان یک نامزد.

“آزادی خواهان کسانی هستند که باک وضع موجود علاقه مند در ما سیستم دو حزبی و می خواهید صدای جدید را به ارمغان آورد برابر” فرد اضافه شده است. “آنها به دنبال نوآوری سیاسی و برخی ممکن است استدلال می کنند که Kanye نشان دهنده آن است.”

غرب سیاسی خواص اصرار نوازنده نمایش صادقانه صرف نظر از انگ بیماری روانی است. “اجازه دهید ‘شما ‘Ye” گفت: علی الکساندر یکی از چند GOP هایی که از هر دو مذاکرات سیاسی با غرب و نیز ملاقات با مغلوب ساختن پیشی جستن.

غرب در ابتدا توییتی که او در حال اجرا برای رئیس جمهور در جولای 4, تولید اینترنت وزوز و vulture از فکر می کنم قطعه است که تنها رپر انفجار متناوب به انظار عمومی می تواند. غرب و سپس در زمینه بیانیه ای از نامزدی با فدرال کمیسیون انتخابات فهرست “BDY” — جشن تولد — خود را به عنوان حزب وابستگی. او بعد از آن برگزار می شود رالی در کارولینای جنوبی این آخر هفته گذشته اما از دست رفته دولت را آخرین مهلت برای ارسال مدارک به نظر می رسد در این دولت رای گیری. او واجد شرایط به نظر می رسد در انتخابات در اوکلاهما.

هیچ کس واقعا می تواند جای غرب scattershot دیدگاه های سیاسی را در یک محل راحت در طیف ایدئولوژیک هر چند غرب اخیرا گفته است که اگر تهمت نمی شد ایران نامزد او را به عنوان یک جمهوری خواه است.

غرب pro-سیاه و سفید زندگی می کند اما به نام فرض است که او باید تکیه دموکراتیک “شکلی از نژاد پرستی و سفید برتری.” او pro-تجاوز به حقوق اما گفت: والدین طراحی شده بود “قرار داده شده در داخل شهرستانها با supremacists به شیطان کار می کنند.” معلق در هوا بیش از همه از آن او است شدید مسیحیت.

غرب نیز ارائه می دهد effusive ستایش برای چین یک موضع نفرت به زمان جمهوری خواه ارتدکسی و گفت: ماه تاریخ سیاه است “شکنجه جنسی” که بسیاری از چپ مبهوت.

بیش از گذشته چند روز غرب خود جدیت در سیاسی خود تلاش شده است پرتاب به شک. مبارزات انتخاباتی خود دستگاه وجود ندارد و او گفته است او نمی خواهید برای قرار دادن با هم یک سیاست پلت فرم: “من نمی دانم اگر من می خواهم با استفاده از کلمه ‘سیاست’ به صورت راه من خواهد رویکرد همه چیز است.”

غرب را در, سیاسی, ویژه آثار خود را به سال 2005 اعلام در برنامه زنده تلویزیونی: “جورج بوش نیست در مورد مراقبت از مردم سیاه و سفید.”

در حالی که اعلام برنده او لیبرال ستایش در غرب شهرت شده است مشخص شده توسط خود را در لاس زنی با Trumpism در سال 2018 و جناح راست ایدئولوژی. او شروع به تویت خود را تایید رئیس جمهور و از بحث محافظه کار دانشمند Candace اونز و ساخته شده ظاهر در دفتر بیضی شکل که در آن او در یک MAGA کلاه به عنوان او صحبت کرد و به مخاطبان اسیر تهمت شامل به صورت کامل هرزگرد ساعت.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را به نظر می رسد مطمئن نیستید در مورد غرب قبلا ضمن تشکر از او و پس از غرب ادعا کردند که این دو مشترک “اژدها انرژی” سپس بعد از رد بالقوه 2020 چالش از غرب است. “اگر او آن او را مجبور به مشاهده این به عنوان یک محاکمه اجرا برای چه اتفاق می افتد در چهار سال” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در اوایل این ماه.

غرب دیدگاه های محافظه کارانه عمل گفت: به سختی در حال رفتن به سیفون لیبرال حمایت از بایدن. اما غرب انداز به احتمال زیاد به جذب برخی از nonestablishment طرفداران تهمت است که هنگامی که کلید در تولید فرهنگی پچ پچ در اطراف رئیس جمهور آینده اما در حال حاضر soured بر او.

“او نه تنها احترام به قوانین از صحت سیاسی” این عمل گفت. “[و] از آنچه شما می توانید تشخیص وجود دارد قوی تم مسیحی و پیام آوردن خدا به مدارس ما. و من فکر نمی کنم که همه میخوام بازی خوبی در سمت چپ.”

به عنوان مثال غرب بحث برانگیز نظرات در مورد مشهور طرفدار الغای برده داری Harriet Tubman در کارولینای جنوبی رویداد, که برجسته غرب به بداهتا گفتار به چند صد شرکت کنندگان. Udezue گفت: لیبرال ها بودند decontextualizing غرب محافظه کار پیام حتی به عنوان اظهارات باعث شده برخی از افراد در اتاق را به ناله کردن و راه رفتن.

“در واقع اگر شما گوش دادن به کل متن و آنچه که او در تلاش برای گفتن در مورد اهمیت خانواده و اموال و انتقال ثروت به نسل های آینده و ارزش نهادن به زندگی و مراقبت از کودکان خود را, با این همه,” Udezue گفت. “این چیزی است که مردم نیاز به شنیدن. اینها ارزش های واقعی که منجر به افراد و جوامع تبدیل شدن به موفق. اما مردم فقط گیر احمق بخشی.”

Kmele پرورش میزبان آزادیخواه-تکیه پادکست “ستون پنجم” و استادانی غرب و فن و گفت: او می تواند درک یک محافظه کار است جاذبه به غرب به عنوان یک رهبر — به طور فزاینده ای مذهبی و ایستاده در مخالفت با دیکتاتوری مغلوب ساختن پیشی جستن. پرورش همچنین تاکید کرد که اولین نگرانی برای غرب بهداشت روان.

“آن را سخت به تصور کنید که رئیس جمهور Kanye اعزام فدرال مأموران اجرای قانون به بروید و سعی کنید برای فرونشاندن نگرانی است که تجلی خود را در خیابان پورتلند” پرورش گفت: ارجاع تهمت های اخیر تصمیم به ارسال بینام افسران پرتلند سنگ., که در آن ویدئوها را به آنها نشان داد بازداشت معترضان در بینام و اتومبیل.

“رئیس جمهور Kanye مگس در و او را به خیابان خود را در یک درخواست تجدید نظر به مردم” پرورش اضافه شده است. “او را به یک سخنرانی کنی. و حداقل آن mystifies همه در همه طرف. اما شاید آن را به ارمغان می آورد مردم با هم و آرام کردن طوفان است. و شاید او می گذارد و نشان می دهد ؟ چه کسی می داند.”

در برخی از راه های پرورش گفت: Kanye را انکار هر گونه سیاست پلت فرم نمایشنامه را “آزادیخواه مفهوم از ریاست جمهوری توسط مدیر ارشد. آن را قرار است به یک مرد است که مقدار زیادی از یک جانبه قدرت. او نوع محدود در جهات مهم است. و این که چگونه در آن است. اما آن را قطعا ایده آل است.”

در نهایت اصولگرایان و معتقدین اذعان کرد که مفهوم حقیقی از یک رئیس جمهور Yeezy است که به احتمال زیاد یک رویا لوله. اما در حال حاضر جهان حقیقی — که در آن یک بیماری همه گیر شده کشف و ضبط کل کشور و ویران صنایع و احزاب سیاسی و مبارزه با پوشیدن ماسک و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر رئیس جمهور — این یک رویا لوله است که می تواند تقریبا فقط تقریبا وجود دارد.

“مردم در حال حاضر از جمله خود من که فقط از لحاظ سیاسی بی خانمان گفت:” بعد از عمل. “و آنها فقط علاقه مند در هر چیزی که این نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>