کارن باس نمی خواهید از او عکس گرفته شده است. در عین حال او به طور ناگهانی در بایدن را به معاونت کوتاه.

Category: پلیتیکو Comments: No comments

او یک سیاستمدار که cringes در داشتن تصویر خود را گرفته است و مطالب به دیگران اجازه دهید گرفتن سرفصل. او بارها و بارها تا به حال کشیده می شود به در نظر گرفتن خطرات برای بالا بردن او فعالیت های سیاسی.

در بسیاری از راه های کارن باس ضد کامالا هریس.

و هنوز کالیفرنیا به پایان رسید تا در یک نقطه مشابه: در جو بایدن معاون ریاست جمهوری کوتاه.

در حالی که کنگره از لس آنجلس باقی مانده است یک شوت او ادعا رویکرد خاموش و جاه طلبی های دهه از دفاع در مراقبت های بهداشتی و نژاد مسائل در حالی که دور خارج ملی ویژه دستگیر کرده اند منافع بایدن مبارزات انتخاباتی.

سابق دستیار پزشک و پرستار که در حال حاضر سران کنگره, سیاه, انجمن, باس دیده می شود مشخصات خود را افزایش دیر میان بحران دوقلو از coronavirus همه گیر و ملی حساب با نژاد پرستی. او ایستاده در معاونت جستجو بهبود یافته مبتنی بر خصوصی ارزیابی مشترک با بایدن تیم.

“دلیل او رفته از یک نام bandied مورد به یک مدعی جدی است زیرا بیشتر شما در نگاه او بیشتر از شما درک آنچه یک انتخاب ایده آل برای زمانی که او گفت:” لس آنجلس سابق شهردار آنتونیو Villaraigosa. او شروع به کار در کنار باس در اوایل دهه 1970 به یکی شدن سیاه پوست و لاتین فعالان در اطراف مهار پلیس سوء استفاده و گسترش حقوق مهاجر.

باس فاقد سیاسی عملیات و شبکه ملی بالا رقبا برای این کار است. اما او را نیز روشن ساخته است که مانند بایدن او می تواند به عنوان یک انتقالی شکل در حزب دموکرات که در حال حاضر بنادر علاقه کمی به دنبال کاخ سفید خودش هنگامی که او برگ ،

او در حال حاضر تحت بررسی شدید از مبارزات انتخاباتی — از جمله یک نیم روز مصاحبه با مجلس نمایندگان که یکی از دوستان به عنوان “تهاجمی” — و پیشرفته به معاون ریاست جمهوری روند با توجه به سه نفر آشنا با بررسی.

برخی از مردم در تماس با بایدن تیم مورد باس گفت: برخی از ویژگی های شخصی کاملا در تضاد با هریس: که او را قانع کننده اما نه زرق و برق دار و او را مورد اعتماد ترقی خواهان اما هنوز هم مورد احترام توسط خواهان. این افراد توصیف باس به عنوان پرشور و در عین حال نه کسی که اجازه می دهد او را به خود اهداف به تحت الشعاع قرار دادن مسئولیت های خود را به عنوان بایدن شماره 2.

باس هنوز هم باید برای غلبه بر احتمال طولانی: میزان شخصی او رابطه دوستانه با بایدن چه کسی او را نمی دانم و در شروع این روند همچنان نامشخص است. عنوان می کند که چگونه او را تحمل موشکافی و فشارهای نقش. او یک مجازی ناشناخته در بسیاری از این کشور و بر خلاف هریس نشده است بررسی و یا از طریق لرز از یک کمپین ملی.

باس مواجه شده است و مقاومت برای تاسف خوردن برای مرگ “Comandante en jefe” (فرمانده کل قوا) فیدل کاسترو در سال 2016 سخنان که دیده می شد به عنوان بیش از حد احترام و جلب خشم دموکرات از فلوریدا. و عدم سیاسی شبکه — فراتر از آنچه او به ارث برده و ساخته شده است در به عنوان رهبر CBC — همچنین ظاهر شک و تردید در میان بالا بایدن اهدا کنندگان که به نفع بهتر شناخته شده در چشم انداز.

“من فکر نمی کنم شما می توانید با کسی که وجود دارد به نگه داشتن یک محل و تحت الشعاع قرار دادن شما” یک بایدن bundler گفت: باس.

در عین حال بررسی چند باس رله به کمپین که trickled خارج شده اند مثبت مرز درخشان. بایدن تیم اتحاد تردید سابق ایالت کالیفرنیا باربارا باکسر و مجلس نانسی پلوسی که قرار باس مسئول پلیس اصلاحات و هر دو را نشانه رفته ستایش در کنگره به گفته افراد آشنا با مکالمات.

کالیفرنیا تشکر. Ro Khanna ملی co-صندلی برنی ساندرز’ انتخابات ریاست جمهوری گفت: سیاسی او خواهد بود هیجان زده اگر باس انتخاب شده است توجه خود را به “احترام فوق العاده ای” برای خود خانه همکار و همچنین برای بهداشت ، الیزابت وارن (D-جرم.). در میان ترقی خواهان او گفت: باس است “دیده می شود به عنوان یک رهبر در سیاست خارجی در مراقبت های بهداشتی در عدالت نژادی و مسائل کار خانواده است.”

در هفته های اخیر باس کشیده شده تاییدیه از خدمه رنگارنگ از تاثیرگذاران سیاسی. آنها طیف وسیعی از کوس روزانه بنیانگذار مارکوس Moulitsas به نویس محافظه کار جورج را که در توصیف این کنگره به عنوان یک تسکین دهنده و اشاره کرد که چگونه او کردم همراه با خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی (R-کالیفرنیا.) زمانی که آنها با هم خدمت کرده در ایالت کالیفرنیا قوه مقننه.

“این واقعیت که او در تمام این نشریات با nary مخالف حمله به شخصیت خود را به شما می گوید زیادی گفت:” کریستین پلوسی رئیس کالیفرنیا حزب دموکراتیک زنان حزبی و دختر از مجلس.

سابق بهداشت ، کریس داد (D-Conn.), که انجام می شود بسیار از کمک رسانی برای معاون ریاست جمهوری جستجو کمیته شده است صحبت کردن در مورد باس با زمان سابق و مقامات منتخب در دولت است. زمانی که او صحبت می کرد با سابق کالیفرنیا از حزب دموکرات صندلی جان برتون داد رله یک حکایت در مورد باس و اخیرا صحبت به میانه سگ آبی ائتلاف در مورد عدالت کیفری اصلاحات.

“او زدم و جوراب خود را خاموش” داد گفت: با توجه به برتون. حکایت تأکید باس توانایی به درخواست تجدید نظر به میانه رو جناح حزب در حالی که همچنین نقشه کشی علائم مثبت از ترقی خواهان.

برتون گفت: داد او تحت تاثیر قرار گرفته بود با باس و ستایش او را برای “آرامش” رهبری است. او همچنین تقدیر ایالت ایلینوی Tammy Duckworth, یکی دیگر از معاونت مدعی ارائه که او را جذاب چهره در بلیط به دلیل تجربه نظامی میانه و احساسات.

وقتی هریس آمد برتون soured صدایی توجه داشته باشید از احتیاط: “برای کسی که هیچ آسیبی,” او گفت: بایدن تیم.

در مصاحبه برتون گفت که او نگران هریس’ برخورد با بایدن در بحث مرحله بیش از مسابقه بلافاصله weaponized توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و عربستان متحدان. “است که می تواند یک مشکل است که جو بایدن همسر در حال اجرا است که در تلویزیون لکه های جمهوریخواهان در تماس تلفنی با ‘کم’ من گزافه گویی است. [اما] در واقع که آن را” برتون گفت.

هریس’ افزایش سریع همیشه رسالت خود را به دولت گارد. (بهداشت ، دایان فاینستاین که تایید بایدن در بازار اولیه گفت: یک خبرنگار که پرسید در مورد هریس’ چشم انداز ریاست جمهوری در سال 2017, “او فقط به اینجا رسیدیم.”)

زندگی و مشاغل سیاسی از هریس و باس اغلب در هم تنیده هر چند آنها مشخص شده توسط تیز تفاوت شکل جغرافیایی خود را پایگاه و سبک شخصی. برای مقدار از زمان هریس بود اجرایی رسمی از شمال کالیفرنیا و باس یک قانونگذار از جنوب کالیفرنیا.

باس 66 و هریس 55 مورد کودکان جنبش حقوق مدنی و اوایل حامیان باراک اوباما در مبارزات انتخاباتی سال 2008. هر دو بالاترین-رتبه بندی زنان در تابستان امسال منجر به پلیس اصلاحات در مجلس نمایندگان و مجلس سنا.

هریس دادستان سابق رو شروع او را در سیاست با کشت ثروتمند و قدرتمند در بومی منطقه خلیج. او به دقت برنده اولین ایالت مسابقه دادستان کل در سال 2010 از آن قرار گرفتن در اصل پاک میشه زمانی که او برای فرار سنا شش سال بعد. بسیاری همچنان به بازگشت او به عنوان دولت مورد علاقه دختر زمانی که او راه اندازی ریاست جمهوری اجرا در سال 2019.

باس یک جوان سازمان که رفت به سلامت و مراقبت پس از آن تاسیس یک گروه اجتماعی است که کار را تعطیل یا تبدیل فروشگاه های مشروب در جنوب لس آنجلس در میان افزایش باندهای و کرک کوکائین است. او مربی سابق Rep. دایان واتسون که با Villaraigosa بود و کلام در اصرار تمایلی باس او را برای اولین بار اجرا برای مونتاژ. وجود دارد به عنوان یکی از دو ده قانونگذاران از لس آنجلس او مشغول به کار در پرورش و مراقبت از گل رز در رهبری است.

باس اولیه برای تردید نمی او تعجب متحدان دیرین که برای چندین دهه به عنوان جامعه سازمان دیده بود او را گام به گام در کنار آنها در اخبار همایش ها و هنوز هم در مورد او صحبت تحقیر برای داشتن عکس او گرفته شده است. بعد از کالیفرنیا رای دهندگان را رد کرد و تلاش برای گسترش محدودیت مدت برای قانونگذاران پس از آن سخنران Fabian نونز تشویق باس به موفقیت او است.

واکنش او: نگاه در جاهای دیگر.

نونز به یاد می آورد به آرامی فشار دادن باس اشاره کرد کار خود را در وحدت و سیاه و قهوه ای جوامع در دولت به عنوان تعدادی از ساکنان سیاه سقوط کرد و لاتین افزایش یافت. او به او خودداری کردند اما در نهایت رفت و در طول زمانی که مشخص شد وجود دارد یک مسیر سر خوردن به پست. دو قفل کردن رای برای او را به عنوان سخنران در یک شب.

نونز توصیف باس به عنوان “فوق العاده وفادار و متعهد و صادق است. او هرگز پیش از او اسکی.”

باس با تجربه تراژدی زمانی که او 23 ساله دختر و پسر-در-قانون شدند, کشته در یک تصادف. در طول رکود اقتصادی او کمک کرد تا ریاست برخی از دردناک ترین بودجه-برش جلسات در حافظه اخیر کار مخالف پس از آن — کالیفرنیا ، آرنولد شوارتزنگر و مک کارتی و برنده ستایش از توافق مقامات که باقی می ماند تقریبا تمایلی تحسین است.

“وجود دارد بسیاری از مردم در سیاست است که به خوبی دوست داشت و وجود دارد بسیاری از مردم در سیاست است که به خوبی مورد احترام گفت:” جیم Brulte سابق کالیفرنیا از حزب جمهوریخواه صندلی و دیرین قانونی رهبر. “اما وجود ندارد بسیاری از افرادی که دوست خوب و محترم. کارن یکی از آنها است.”

او به عنوان پیشرفته در جستجو باس,’ دیرین روابط باید شروع به پرداخت کردن. دولورس هورتا کارگری و رهبر حقوق مدنی آیکون که همچنین پشتیبانی هریس به رئیس جمهور و سنا شکسته است دور برگشت باس. Huerta نوشت: یک op-ed, ریخته گری باس به عنوان یک سازنده قومیتی و multigenerational ائتلاف مقایسه او سازماندهی کار با باراک اوباما.

باس پله تا با حضور خود در بایدن مبارزات انتخاباتی. در جولای 30, او برنامه ریزی شده برای شرکت در یک مراسم انتخاباتی در کنار بایدن اکثریت شلاق جیم Clyburn و تشکر. Cedric ریچموند. دعوت به این رویداد نشان می دهد باس کمک خواهد کرد که بایدن راه اندازی آفریقایی رهبری شورای مالی.

آن را از دست داده است در دیگر تحسین و یا رقبای زمانی که باس شروع به پریدن کرد به دفاع از شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti, یکی دیگر از دوست دیرین در اخیر جلسه. تشکر. جیم اردن (R-اوهایو) تا به حال معمولی متهم Garcetti از defunding اداره پلیس. Garcetti, باس پاسخ در انجام نگرفته مد را انجام دهد هیچ چیزی به پلیس لس آنجلس.

“من فقط می خواهم توجه داشته باشید که او کاملا نمی پال خواستار قطع بودجه دولت اداره پلیس” او گفت:. “او کاهش بودجه و او منتقل بودجه برای مقابله با برخی از مسائل واقعی است که افسران پلیس همیشه در مورد شکایت.”

Garcetti, آن را به عنوان اتفاق می افتد, نیز بایدن, معاونت بررسی صلاحیت کمیته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>