کتی هیل صحبت می کند: شایع Biphobia مرا وادار کردن کنگره

Category: دیلی بیست Comments: No comments

پیشین نوشته. کتی هیل گفته است از چهار ماه پس از تصمیم او برای ترک کنگره گفت که او معتقد است این واقعیت است که او یک زن دوجنسی, زن با بازی بخش بزرگی در “sensationalizing” رسوایی که ناگهانی و پیش از موعد پایان دادن به فعالیت های سیاسی.

تپه اعلام کرد در ماه اکتبر که او پس از ترک خانه کمیته اخلاق گفت که آن را بررسی خواهد او را به اتهام داشتن روابط جنسی با یکی از کنگره کارکنان—اتهام او هنوز هم به شدت رد می کند. هیل به اعتراف به داشتن رابطه با یک کمپین کارمند, اما که قبل از او در کنگره است.

در حالی که کسانی که اتهامات ساخت عناوین او نیز رنج و تحقیر داشتن عکس صمیمی از او منتشر شده توسط ایمیل روزانه. هیل در آن زمان گفت که اتهامات علیه او و رسوایی بود که شلاق تا در اطراف آن بودند که هماهنگ با یک “هیولا که در حال رانندگی یک کمپین اسمیر ساخته شده در اطراف سایبر استثمار” است و او ترس از “فکر” بنابراین احساس او تا به حال برای رفتن.

چهار ماه در تپه با آرامش منعکس در تصمیم او برای استعفا در مصاحبه با جورج Stephanopoulos از ABC News. در این مصاحبه پخش پنج شنبه در Good Morning Americaاو گفت: “من قویا احساس می کنم که من حق تماس در پله پایین به چند دلیل… که یکی از آنها این است که من نمی خواهم به عنوان یک مسئولیت به همکاران من.”

هیل تصریح کرد نقطه از استعفای او نامه ای که او مجبور به ترک قبل از رسوایی می تواند بدتر. هیل گفت: “ما می دانستیم که از این مردم که تا به حال عکس هایی که تا به حال به دست آمده عکس است که وجود دارد صدها نفر از تصاویر و پیام های متنی است که در خارج وجود دارد که من تا به حال هیچ ایده چه چیزی آنها می شود و یا چگونه آنها را می توان از متن گرفته شده.”

سابق کنگره گفت: “بخش عظیمی” از دلیل رسوایی او منفجر شد و او را مجبور به دور از کاپیتول هیل این است که او یک مرد جلوی زن. به عنوان رسوایی جنسی مربوط به زنان سیاستمداران نادر از مردان او گفت: رسانه ها بیش از حد هیجان زده در مورد آن پس از آن تولید بیشتر عناوین دیگر از این امر به صورت مستقیم ،

“وجود دارد یک عنصر از آن” تپه گفت. “وجود دارد biphobia که شایع است هنوز و قطعا سوء تفاهم از چه اش است. این sensationalizing. سرفصل ها خیلی خیلی بهتر از ‘کنگره است, شما می دانید امر با سابق کمپین کارمند.'”

هیل همچنین گفت Stephanopoulos که او فکر خودکشی در پی رسوایی اما گفت: حمایت از خانواده او در نهایت او را متوقف کرد. سابق کنگره توضیح داد: “از همه زنان و دختران جوان که نگاه کردن به من که دیدم این اتفاق می افتد به من اگر نتیجه نهایی این بود که این تخریب من و من خودکشی پس از آن چه که آنها را بگویم ؟ که نمی تواند داستان آخر.”

صحبت کردن در مورد عکس صمیمی از او که منتشر شد, او گفت که او هنوز فکر می کند که شوهر سابق او بود پشت نشت اما افزود که او در مخالفت با اصطلاح “انجمن انتقام.”

هیل گفت: “این به معنی) است که وجود دارد چیزی است که برای گرفتن انتقام به حق است ؟ که شاید چیزی اشتباه در وهله اول. و پورنوگرافی نیز می تواند این مفهوم را میرسانند که آن را رضایت طرفین بود و آن را نه.” نمایندگان برای شوهر سابق کنی Heslep انکار کرد که او در پشت این عکس به بیرون درز.

ABC گزارش های خبری که از او در سمت چپ کنگره تپه راه اندازی یک گروه به نام او که پشتیبانی از زنانی که برای انتخابات کاندیدا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>