کتی میلر پنس سخنگوی تست مثبت برای coronavirus

کتی میلر سخنگوی معاون رئیس جمهور مایک پنس دارای آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به دو نفر با دانش میلر تشخیص است.

میلر مثبت تشخیص Covid-19 قرار می دهد تهدید بالقوه عفونت مستقیما به رئیس جمهور دایره درونی. میلر به عنوان معاون رییس, سخنگوی, سفر با او غالبا و حضور در جلسات توسط سمت خود را. او همچنین به یکی دیگر از بالای کاخ سفید دستیار و مشاور ارشد استفان میلر می نویسد که اکثریت مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی و صرف مقدار فراوان از زمان در اطراف رئیس جمهور, Jared کوشنر و Ivanka Trump.

کتی میلر مثبت تشخیص را افزایش می دهد خطر است که از طریق هر دو او و شوهرش کار روزانه یک نوار زیادی از غرب بال ارشد و مشاوران و همچنین ممکن است شده اند در معرض رمان coronavirus. او بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

“او فوق العاده زن جوان, کتی او آزمایش بسیار خوبی برای یک دوره طولانی از زمان” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: روز جمعه در دیدار با کنگره جمهوری خواهان در کاخ سفید است. “و سپس همه ناگهانی امروز او آزمایش مثبت است. او آمده است نه به با من تماس بگیرید. او را به صرف برخی از زمان با معاون رئیس جمهور.”

“این است که چرا کل مفهوم آزمون لزوما بزرگ” رئیس جمهور ادامه داد. “تست کامل هستند اما چیزی اتفاق می افتد بین یک آزمایش که در آن خوب است و پس از آن چیزی اتفاق می افتد و همه از ناگهانی. او آزمایش بسیار تازگی و آزمایش منفی و سپس امروز من حدس می زنم برای برخی از این دلیل او آزمایش مثبت است. بنابراین مایک در مورد آن می داند و مایک انجام داده است و آنچه او را به انجام. من فکر می کنم او در هواپیما رفتن به برخی از محل دور, اما شما قادر خواهید بود به درخواست او بعد از آن. اما آنها گرفته ام تمام اقدامات احتیاطی لازم. من درک می کنم مایک تست شده است معاون رئیس جمهور و او آزمایش منفی است.”

رئیس جمهور تهمت است که بسیار نزدیک به میلر زن و شوهر که با حضور او در مراسم عروسی خود را در فوریه سال 2020 در Trump International Hotel, جایی که او در آنجا ماند در حزب برای حدود دو ساعت و تحویل یک سخنرانی کوتاه به نان تست آنها.

کرده و از نزدیک با استفان میلر – یکی از کلیدی معماران از خود اداره مهاجرت سیاست – پس از کمپین 2016.

کتی میلر مثبت تشخيص Covid-19 می آید به عنوان رئیس جمهور ترویج بازگشایی اقتصاد در بیش از یک دوجین متحده و به عنوان او شروع به سفر به خارج از کاخ سفید دوباره. این هفته او در بازدید از یک شرکت Honeywell کارخانه در آریزونا که در آن او تور گیاهی بدون پوشیدن یک ماسک صورت.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany روز جمعه تایید کرد که یک عضو از معاون رئیس جمهور تیم تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus — تنها یک روز پس از یکی از رئیس جمهور های شخصی valets قرارداد بیماری — اگر چه او مشخص نکرد که این فرد بود.

معاون رئيس جمهور در سفر به ایالت آیوا در روز جمعه بود که با تاخیر بیش از یک ساعت به شش پنس کارکنان که در تماس با میلر برداشته شد از نیروی هوایی ،

کاخ سفید گفت که پنس کارمند تا به حال آزمایش منفی در روز پنج شنبه قبل از دریافت مثبت نتایج آزمون صبح روز جمعه. یک مقام ارشد دولت رسمی به خبرنگاران گفت که رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور نشده بود در تماس با این فرد به تازگی.

پنس تست شده در روز جمعه و تست شده روزانه به گفته یک مقام ارشد دولت رسمی که در جریان سفر خبرنگاران با معاون رئیس جمهور.

“ما باید در محل قرار داده رهنمودهایی که کارشناسان ما قرار داده رو به جلو برای حفظ این ساختمان امن, که بدان معنی است که تماس با ردیابی” McEnany خبرنگاران در روز جمعه, اخبار جلسه. “همه توصیه می شود دستورالعمل های ما برای کسب و کار است که کارگران ضروری ما در حال حاضر با قرار دادن آنها در محل در اینجا در کاخ سفید است. به طوری که آمریکا بازگشایی با خیال راحت کاخ سفید است که در ادامه به کار با خیال راحت.”

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کند هر کسی که در معرض شده است به یک فرد با کروناویروس باید “در خانه بمانند تا 14 روز پس از آخرین مواجهه و حفظ فاصله اجتماعی (حداقل 6 فوت) از دیگران در همه زمان ها است.”

معاون برنامه ریزی شده است برای دیدار با رهبران مذهبی در Des Moines, آیووا, روز جمعه برای بحث در مورد مسئول مذهبی در تجمعات پس از یک میزگرد در تامین امنیت عرضه مواد غذایی. کشاورزی منشی سانی پردو و آیووا سنسور. چاک Grassley و جونی ارنست همچنین به همراه پنس در سفر.

در حالی که کارکنان در غرب بال تست شده هستند و به طور منظم با توجه به استخر گزارش اعضای ستاد در دفتر اجرایی ساختمان در حال آزمایش نشده به عنوان اغلب. حدود 10 نفر در پنس کارکنان در حال آزمایش روزانه.

هر دو رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور باید اجتناب شود با پوشیدن ماسک در برنامه های کاخ سفید و در طول سفر. فقط در هفته گذشته پنس رو واکنش برای شکستن مایو کلینیک ماسک سیاست زمانی که او تور تسهیلات پزشکی و ملاقات با بیماران. با استناد به چگونه اغلب او را آزمایش Covid-19 در طول یک فاکس نیوز تاون هال بیش از آخر هفته پنس گفت: “من فکر نمی کنم لازم بود اما من باید پوشیده ام ماسک در کلینیک مایو.”

در دیدار با اوباما با اعضای کنگره در روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن فشرده شد نه با پوشیدن ماسک در هنگام بازدید و با سالمندان و جانبازان جنگ جهانی دوم پیش از آن در روز. رئیس جمهور گفت که او نگران نیست چرا که او “بسیار دور از آنها.”

“من دوست داشتم به بالا رفته و آنها را در آغوش گرفت چرا که آنها بزرگ هستند. من تا به حال یک گفتگو با هر یک اما ما بسیار دور است. شما را دیدم” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد. “به همراه وزش باد در یک جهت است که اگر طاعون تا کنون درباره آنها خواهم بود بسیار شگفت زده شد. آن می تواند رسیده است. شما هم در مورد من نگران نباشید شما تنها در مورد آنها نگران و این خوب است چرا که من فکر می کنم آنها خیلی خالص آن را هرگز اتفاق می افتد. خوبي ؟ آنها به زندگی یک زندگی عالی است. اما هیچ باد زوزه. و من نمی بینم کسی با ماسک, من نمی دانم, شاید وجود دارد. اما آنها عالی بودند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه گفت: هر دو او و پنس تا به حال آزمایش منفی برای coronavirus پس از آنها مطلع شدند که یک عضو ارتش ایالات متحده که با این نسخهها کار در کاخ سفید در حال آزمایش مثبت است. که فردی یکی از رئيس جمهور valets نظامی اعضای که کمک به رئیس جمهور با وظایف شخصی.

جاد Deere یک سخنگوی کاخ سفید در بیانیه ای گفت:: “رئیس جمهور پزشک و کاخ سفید عملیات همچنان به همکاری نزدیک برای اطمینان از هر احتیاط گرفته شده است برای حفظ رئیس جمهور برای اولین بار از خانواده و کل کاخ سفید پیچیده امن و سالم در تمام زمانها. در علاوه بر این به اجتماعی فاصله روزانه متوسط چک و نشانه تاریخ ضد عفونی کننده دست و به طور منظم تمیز تمام فضاهای کار.”

نانسی طبخ کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر